Астролог Ольга Іванець

Астрологічні консультації

Що змушує нас рости над собою

“Духовний шлях сповнений ямами. А тому долається стрибками” (Авессалом Подводний)

Зараз скажу про власний досвід зростання над собою. Я пам’ятаю всі ті моменти, в які відчула, що моя картина світу вмить розсипалася на дрібні шматочки і у ту ж мить зібралася в нову, але з новими, розширеними кордонами. Це та сама мить осяяння свідомості несподіваним відкриттям. Те саме здивування, що водночас наповнює твоє єство палючим соромом і безмежним щастям відкриття і здивування: так он воно що! І життя більше ніколи не буде, як колись. Безліч таких моментів, що знаменують собою стрибок із одного рівня буття на інший – більш еволюційно високий.

Мені років вісім. Музикальна школа. Я стою у темному коридорі під дверима мого класу, очікую на початок заняття з класу фортепіано. Проходить повз одна із викладачок – шалено красива єврейка у фантастично прекрасному (нерадянському) вбранні. Я вітаюся, як завжди, із перехопленим від захоплення подихом. Вона привітно відповідає. Проходить на крок вперед, зупиняється, повертається. В коридорі немає нікого, крім нас двох. Підходить до мене, нахиляється, тихо, майже у вухо: “Олічко, перекажіть, будь ласка, дорослим, щоб не подавали вам на обід часнику перед заняттями”. Остовпіла. Подумки: “О,господи! Невже це відчутно?!” Палючий сором. Опускаю очі. Стиха: “Дякую!” Торкнулася мого плеча, покрокувала далі коридором. “Скажіть дорослим…” Значить, я не вирішую сама, що мені їсти, бо недоросла, залежна, дурненька. О, господи… Духовний стрибок! Ніколи, ніколи з тих пір ніхто не міг вирішувати за мене, що мені їсти, що мені вдягати, що читати, що говорити. Лише сама.

Мені п’ятнадцять. У мене складна двостороння пневмонія. Я лежу в обласній лікарні у мамусиному відділенні. Разом зі мною в палаті дві дорослі жінки. Тричі на добу мені колють в дупу пекучого уколу. Кожного разу я волаю, стинаю, вередую, капризую, рюмсаю, ремствую і намагаюся не датися колоти. Сестра зробила таки укол і вийшла. Одна з сусідок по палаті розпитує:

– Олю, а ти добре вчишся?

Відповідаю охоче, бо я ж люблю себе показати й похизуватися досягненнями:

– Так, я добре вчуся.

– Олю, а друзі у тебе є?

– О, так! У мене купа друзів!

– Олю, а що ти зараз читаєш?

Перегортаю книгу обкладинкою нагору:

– Жорж Санд “Графиня Рудольштадт”.

– Про що це?

– Це про гуситські війни насправді. Але під виглядом романтичних пригод юної діви.

Моя сусідка глибоко переводить подих. Робить довгу паузу. Говорить:

– Олю, ти справляєш враження притомної людини. То чого ж ти поводишся як слабка на розум?

Остовпіла. Перехопило подих. Кров прилила до обличчя. Палючий сором. Осяяння раптового відкриття. Еволюційний стрибок. Ніколи, ніколи в житті я більше не поводилася так, як виглядає нешляхетно.

“Істинне благодіяння – це таке, за яке не хочеться дякувати” (Авессалом Подводний)

Кожного разу, як доводиться писати клієнту гороскопа або спілкуватися усно, я стикаюся з необхідністю вибору: говорити неприємні клієнту речі чи не говорити? Не говорити – безпечно, зручно, мило. Але безвідповідально. Бо за великим рахунком мені платять саме за гарантію еволюційного стрибка. А він неможливий без перехоплення подиху, без остовпіння, без здивування, без переживання палючого сорому. Яке то для мене щастя, коли немає за що критикувати клієнта: немає протиріч в системі цінностей, якісна життєва позиція, адекватна поведінка – людина просто хоче дізнатися про себе ширше і глибше. А коли маю критикувати, втішаю себе: мені платять за зцілення, а ліки зазвичай гіркі та пекучі, солодкими практично не бувають.

Ви пам’ятатимете мене і через 30 – 40 років. Але геть не за те, що я мила й хороша. За інше – за стрибок. Як я із вдячністю і захватом згадую всіх, хто був до мене безжально справедливим.

30 липня – 3 серпня 2017

Дуже напружений період – нові ідей щодо особистої творчості, хобі, розваг, шоу, театралізованих дійств, любовних пригод, радості життя, дітей, фінансових авантюр намагаються втілитися у світі у несприятливих умовах. З 03:22 30 липня до до 15:00 1 серпня у фокусі уваги інтенсивні емоційні переживання, секс, пошуки виходу із маргінальної ситуації, питання психологічної кризи, спільні з партнером фінанси та ресурси. А також питання смерті та відродження до життя: спадок, ритуальні послуги, реанімація, хірургія, протезування, реабілітація, реставрація, утилізація та переробка сміття. З 15:00 1 серпня до 03:35 4 серпня у фокусі уваги такі речі: вища та спеціальна освіту, юриспруденція, ідеологія, філософія, реклама, світоглядні позиції, туризм, міжнародне право та економіка, стосунки з іноземцями, видавнича справа.

У питаннях фінансів та партнерства варто скористатися підтримкою друзів та однодумців, а також дивовижними ідеями креативних людей , науковців, реформаторів. В цей час досить легко заробити завдяки креативним ідеям і чомусь оригінальному, незвичайному. Вам легко буде заробити, якщо ваші особисті прибутки пов’язані з наукою, передовими технологіями, інженерією, астрологією та всім незвичайним.Суспільство радо підтримує ваші винаходи і легко платить за них.

З 31 липня до 26 серпня найбільш привабливими та симпатичними будуть люди, що виглядають ніжними, чутливими, романтичними. Приваблюють вразливість, дитячість, мрійливість, лагідність. Ви підвищите власну привабливість, якщо у соціальних ситуаціях демонструватимете співчуття, увагу, турботливість, уважність до емоцій. Додайте до свого стилю речей, що демонструють ваш багатий внутрішній світ і романтичність: зручне сучасне взуття в стилі прованс, шеббі, фрі піпл і такі ж аксесуари; використовуйте прикраси в романтичному стилі – вінтажні речі або імітації, авторські прикраси із напівдорогоцінного каміння, бісеру, текстилю, дерева. Повсякденні речі мають створювати відчуття невимушеності, легкості, зручності, затишку. Мають налаштовувати на приємний розслаблений настрій, навіть якщо це речі для роботи в офісі. Романтичності образу додадуть пастельні дуже приглушені кольори: зів’ялі троянди, пелюстки чайної троянди, стегно наляканої німфи, екрю, блакитні та білі гортензії, лаванда, пурпуровий античний з вашої палітри). Обирайте тканини, що не тримають форму і мають вигляд пожмаканих: тонкий льон, поплін, батист, органза, віскозний та шовковий тонкий креп, муслін, шифон. Крій має бути широкий, щоб одяг вільно “летів” під час ходи. Має бути багато рюшів, воланів, складок. Багатошаровість. Багато мережива, вишивки, дивні ґудзики, стрічки, текстильні квіти. Створіть казковий образ. Соціальний образ, що користується попитом: Помічник, Духівник, Романтик. Стиль у мистецтві – романтизм.

27 липня – 30 липня 2017

Сприятливі умови для втілення нових ідей щодо особистої творчості, хобі, розваг, шоу, театралізованих дійств, любовних пригод, радості життя, дітей, фінансових авантюр. До 18:36 27 липня у фокусі уваги тонка точна інтелектуальна праця, служба державна та військова, побут, повсякденні обов’язки, підтримка здоров’я, дієта, спортивні заняття, домашні тварини. З 18:36 27 липня до 03:22 30 липня у фокусі уваги стосунки з партнерами (діловими і особистими), шлюб, союзи, відверте протистояння, судові процеси, перемовини, дипломатичні зусилля, мистецтво, довгострокові стратегії.

27 липня починається новий дворічний цикл творчої самореалізації у боротьбі та професійній майстерності. Два роки тому почався цикл особистої професійної майстерності, оснований на застосування інформації, знань, зв’язків. Нинішній цикл буде пов’язаний із застосуванням власних творчих здібностей, власної компетентності, відповідальності, якостей лідера, керівника. Тепер ваша особиста конкретна професійна діяльність потребує від вас вміння сяяти й шляхетно панувати. Наступні два роки в своїй боротьбі та професії ви можете показати свої творчі вміння в усьому блиску.

З 26 липня 2017 розумова активність буде спрямована на питання роботи, служби, інтелектуальної тонкої точної праці, на підтримку здоров’я та на наведення ладу й чистоти.

29 липня починається ретроградна фаза Меркурій у 4 градусі Діви. Нижня кон’юнкція Меркурія станеться 26 серпня 2017. 31 серпня ретроградний Меркурій повернеться до Лева. Таким чином, весь серпень дуже сприятливий для заглиблення у тонку точну інтелектуальну роботу. Оскільки перед розворотом до ретроградного руху Меркурій мав секстиль із Венерою, то в серпні будуть дуже сприятливі можливості для заробітків, а також для партнерства і кохання.

23 липня – 26 липня 2017

Починається місячно-сонячний цикл у Левові. Народжуються ідеї щодо особистої творчості, хобі, розваг, шоу, театралізованих дійств, любовних пригод, радості життя, дітей, фінансових авантюр. До 13:31 25 липня ми зайняті новими ідеями, пов’язаними з власними творчими проектами, власною компетентністю, питаннями особистої відповідальності та самостійності, власними якостями керівника та лідера. Після 13:31 25 липня у фокусі уваги будуть такі питання: тонка точна інтелектуальна праця, служба державна та військова, побут, повсякденні обов’язки, підтримка здоров’я, дієта, спортивні заняття, домашні тварини.

Варто підійти до прибутків та витрат стримано. Не поспішайте витрачати. Налаштуйтеся скептично, пригальмуйте з фінансовими операціями, щоб ще раз оцінити всі “за” і “проти”. Заощаджувати на локальному рівні зараз – це зміцнювати власні фінансові можливості у не дуже далекому майбутньому. Спирайтеся на мудрість у питаннях фінансів та партнерства. В цей час фінансові потоки можуть дещо обміліти, а у стосунках може відчуватися необхідність віддалитися одне від одного. Можуть бути витрати, спрямовані на зміцнення статусу та кар’єри, довгострокові вкладення, що приноситимуть прибутки лише з часом. Пік аспекту 24 липня.

Найсміливіші ідеї щодо реформ та винаходів знайдуть друзів та однодумців, будуть легко прийняті в колективі. Пік аспекту 24 липня.

Гороскоп на місяць 23 липня – 21 серпня 2017

Новий Місяць у Левові 2017 Місячно-сонячний цикл у Левові. У центрі уваги – особиста творчість, хобі, розваги, шоу, театралізовані дійства, любовні пригоди, радість життя, діти, фінансові авантюри. У державі у фокусі уваги опиняються всі задоволення, насолоди, розваги, театри, кіно, спорт, світські заходи та вечірки. А також діти і питання народжування та виховання. В цей час більше уваги суспільство приділяє еліті, вищим шарам суспільства. Крім того, акцентована увага на питаннях спекуляцій усіх видів, йдеться про зв’язок фінансових спекуляцій із національною економікою.

В цей час в суспільстві більш вагомими стають питання національної творчості. Також актуальнішими в цей час стають питання виховання дітей у творчому напрямку. На персональному рівні ми зайняті власними творчими проектами, власною компетентністю, питаннями особистої відповідальності та самостійності, власними якостями керівника та лідера. Якщо у вас є якісь творчі ідеї або ідеї щодо дітей, то саме зараз час приділити їм увагу. Наприклад, ви давно запланували здійснити щось, що підкреслить вашу унікальність, компетентність, – зараз саме час для цього. У період місячно-сонячного циклу в Левові зазвичай ми почуваємося більш авторитарними, вольовими, самостійними. І щоб попередити конфлікти з дітьми та керівниками будь-якого рангу від батька і матері до Президента та зміцнити власні позиції щодо особистої участі у творчих проектах, змушені підвищити рівень власної компетентності та відповідальності. Наприклад, усвідомлюємо, що не варто чекати, поки партнер прийме важливе рішення в почне керувати процесом, – беремо ситуації до власних рук і вирішуємо важливі речі самотужки. В цей час для успіху у справах дуже важливо вміти самостійно приймати рішення, робити самостійний вибір “або-або” та нести відповідальність за власні рішення та вчинки.

На світовому рівні відбуваються події, що символізують гостру кризу плутократичної та політичної влади, а також кризу, пов’язану з ростом міжнародного тероризму. У 2007 році виникли нові тенденції розвитку владних структур. Вони досягли піку свого розвитку у 2013 – 2014 роках. І зараз ми маємо справу з остаточним утвердженням цих тенденцій в житті. Протилежні політичні табори зіткнулися у запеклій боротьбі. Йдеться про дипломатичне вирішення питань захисту законів міжнародного права від тероризму. Плутократичні владні структури намагаються утримати політичну владу. Тема цієї боротьби залишається гостро актуальною до вересня 2017 року. Пік аспекту 4 серпня 2017.

У 1988 році розпочався новий 45-річний цикл розвитку політичних сил правого крила, з імперіалістичними тенденціями та використанням наукових розробок із метою законсервувати авторитарні порядки. У 2010-2012 році була спроба кристалізувати бачення майбутнього, що виникло у результаті світової економічної кризи 2008-2010 років. Але в період жовтня 2012 – серпня 2014 сталася криза, коли елементи, що входили до парадигми імперської ідеології та ідеалів консервативного жорсткого управління державою, почали руйнуватися. В період приблизно з грудня 2016 до січня 2018 всі підпори, що тримають авторитарні порядки в державах, руйнуються, і події стрімко розвиваються у бік гострої кризи авторитаризму, коли підтримка порядку методами жорстокого утиску призводить до руйнації системи.

На світовому рівні – протистояння політичних таборів через ставлення до прогресивних реформ у сфері вільного підприємництва, ідея цих реформ зародилася у 2010-2011. З одного боку, ми бачимо результати прогресивних змін, що відбулися за останні 6 -7 років у суспільстві. Ми можемо оцінити зроблене і почати використовувати досягнення. З іншого боку, сили, що не зацікавлені у прогресивних змінах, використовують напруження в суспільстві, щоб загальмувати реформи і повернути «статус-кво». Це дуже гострий період у житті суспільства, коли вирішується подальша доля прогресу та еволюції суспільства.

У сфері створення та еволюції соціальних структур в сенсі колективної національної єдності суспільства переживають завершальний етап розвитку циклу. Нинішній цикл розпочався в травні 2000 року. Для України колективна національна єдність забезпечується відносинами та співробітництвом України з НАТО. В період 2002 — 2003 на фаза зростаючого секстилю циклу відбулися події, що символізують напрямок та кінцеву мету розвитку ідеї національної єдності України: 23 жовтня 2002 – відкриті парламентські слухання у Верховній Раді України на тему “Про взаємовідношення та співробітництво України з НАТО”, 22 листопада в Празі на засіданні Комісії «Україна-НАТО» було прийнято план цілей та план дій України та Альянсу на 2003 рік, де, зокрема, НАТО закликало Україну прискорити реформи по зміцненню демократії. Зараз, на падаючому секстилі циклу, є очевидним, що курс України на співробітництво з НАТО правильний, бо забезпечує національну єдність України. Ідея співробітництва України з НАТО на даному етапі остаточно втілилася в життя. Пік аспекту 4 серпня 2017. Цикл завершується у 2020 році. В цей час ми підбиваємо підсумки, робимо висновки та будуємо плани на майбутнє. В цьому сенсі серпень 2017 насичений важливими подіями: дуже сприятливі умови для перемовин на високому рівні в середині серпня, дуже сприятливі умови для зміцнення державної влади і захисту цілісності України у другій половині серпня.

У сфері юриспруденції та законотворчості, освіти та ідеології перша половина серпня надає сприятливі можливості для важливих рішень щодо питань припинення війни. В середині серпня гостро постають питання перемовин щодо припинення війни. Сприятливі умови для захисту справедливості та зміцнення єдності в державі.

У сфері особистої професійної майстерності друга половина серпня сповнена нових сприятливих умов для того, щоб отримати нові широкі можливості в суспільстві та піднятися на вищий щабель кар’єрного зростання. В цей час ми маємо підтримку в своїй професійній діяльності та боротьбі з боку меценатів, покровителів, людей із широкими можливостями, учителів, юристів, капіталістів. Можемо отримати подарунки та винагороди як вдячність за майстерність та відвагу. Пік аспекту 20 серпня. В цей час дружба з високим начальством, політиками, представниками аристократії та великого бізнесу створює дуже сприятливі умови для професійної діяльності та боротьби. Визнання, слава, вшанування – все це спіткає видатних майстрів, вояків, спортсменів та всіх, хто є майстром високого класу в своїй професії. Пік аспекту 22 серпня.

З 20 липня 2017 до 5 вересня 2017 стиль боротьби та конкретної практичної стає більш яскравим, драматичним, демонстративним.

27 липня починається новий дворічний цикл творчої самореалізації у боротьбі та професійній майстерності. Два роки тому почався цикл особистої професійної майстерності, оснований на застосування інформації, знань, зв’язків. Нинішній цикл буде пов’язаний із застосуванням власних творчих здібностей, власної компетентності, відповідальності, якостей лідера, керівника. Тепер ваша особиста конкретна професійна діяльність потребує від вас вміння сяяти й шляхетно панувати. Наступні два роки в своїй боротьбі та професії ви можете показати свої творчі вміння в усьому блиску.

Щодо особистих статків та самостійних заробітків, то перша і друга декади серпня дають можливість добре заробити завдяки своєму розуму, знанням, зв’язкам. Сприяє підвищенню статків та особистим прибуткам спілкування, обмін думками, навчання, читання художньої літератури, відвідини художніх виставок, невеликі подорожі. А також допомога з боку консультантів, радників, посередників. Нові знайомства можуть бути перспективними у плані заробітків. Пік аспекту 10 серпня.

Якщо ваші статки пов’язані з такими речами як психологія, мистецтво, міфологія, мода, то у вас буде натхнення і дуже високі заробітки. В цей час у вас може з’явитися багато прекрасних, цінних в художньому сенсі речей, які вам просто подарують, або які ви придбаєте на дуже вигідних умовах. Пік аспекту 12 серпня.

Якщо ваші особисті прибутки пов’язані з тим, що ви маєте стосунки зі знаменитостями світового масштабу або самі є такою знаменитістю, то до середини серпня у вас буде не дуже сприятливий збіг обставин, коли протистояння із видатними людьми змусить щось змінити у власній системі цінностей заради того, щоб не втратити не лише прибутків, а і накопичень. Пік аспекту 15 серпня.

Якщо ваші прибутки пов’язані з тим, що ви є знаменитістю у якихось вузьких специфічних колах, то в третій декаді червня у вас будуть прибутки через участь у світських закладах, через події культурного життя, через партнерство. Але водночас фінансові амбіції занадто високі. І неадекватна у фінансовому та етичному сенсі поведінка буде дорого коштувати – можна втратити добре ставлення до себе з боку меценатів, покровителів, капіталістів, учителів, юристів, видатних письменників. А неадекватно великі витрати принесуть невдоволення як власним фінансовим становищем, так і партнерськими стосунками. Наприклад, ви можете дуже багато заробити або отримати подарунки завдяки своїм глибоким знанням у галузі культури, моди, мистецтва, комунікатики. Але через неетичну поведінку ці прибутки не підуть вам на користь. Щоб цього не сталося, докладайте зусиль до того, щоб утримуватися у фінансових питаннях в межах власних фінансових можливостей і будьте щиро вдячні тим, хто робить вам протекцію, подарунки і відкриває нові можливості у світі фінансів, партнерства, мистецтва. Пік аспекту 17 серпня.

Період з 14 до 27 серпня вкрай напружений в сенсі фінансів та партнерства. В цей час вірогідні крупні фінансові втрати та розриви стосунків через власну дикунську поведінку або через захоплення дикими ідеями, що приходять з боку друзів, однодумців, через колектив і клубне життя. Варто докласти зусиль до того, щоб оцінити будь-яку креативну ідею критично. Не слід витрачати гроші під впливом друзів або під впливом захоплення альтруїстичними почуттями. Будь-яка фінансова операція в цей час несе в собі небезпеку раптового розорення. Пік аспекту 24 серпня.

До 31 липня найбільш привабливими та симпатичними будуть люди, що виглядають розумними і легкими у спілкуванні, бо мають енциклопедичні знання, добре обізнані на останніх новинах, швидкі на інтелектуальні реакції та мають гарне почуття гумору. Ви підвищите власну привабливість, якщо у соціальних ситуаціях демонструватимете демократичність. Додайте до свого стилю речей, що демонструють вашу мобільність: зручне сучасне спортивне взуття, цікаві повсякденні речі, модні недорогі новинки. Динамічності образу додадуть свіжі кольори (блакитні, зелені, жовті з вашої палітри), легкі сучасні тканини (тонкий льон, поплін, змішані тканини), простий лаконічний крій – раціональний, розумний. Створіть молодіжний образ. Соціальний образ, що користується попитом: Мислитель, Вчений-універсал, Журналіст, Студент, Посередник, Інформатор. Стиль у мистецтві – модерн.

З 31 липня до 26 серпня найбільш привабливими та симпатичними будуть люди, що виглядають ніжними, чутливими, романтичними. Приваблюють вразливість, дитячість, мрійливість, лагідність. Ви підвищите власну привабливість, якщо у соціальних ситуаціях демонструватимете співчуття, увагу, турботливість, уважність до емоцій. Додайте до свого стилю речей, що демонструють ваш багатий внутрішній світ і романтичність: зручне сучасне взуття в стилі прованс, шеббі, фрі піпл і такі ж аксесуари; використовуйте прикраси в романтичному стилі – вінтажні речі або імітації, авторські прикраси із напівдорогоцінного каміння, бісеру, текстилю, дерева. Повсякденні речі мають створювати відчуття невимушеності, легкості, зручності, затишку. Мають налаштовувати на приємний розслаблений настрій, навіть якщо це речі для роботи в офісі. Романтичності образу додадуть пастельні дуже приглушені кольори: зів’ялі троянди, пелюстки чайної троянди, стегно наляканої німфи, екрю, блакитні та білі гортензії, лаванда, пурпуровий античний з вашої палітри). Обирайте тканини, що не тримають форму і мають вигляд пожмаканих: тонкий льон, поплін, батист, органза, віскозний та шовковий тонкий креп, муслін, шифон. Крій має бути широкий, щоб одяг вільно “летів” під час ходи. Має бути багато рюшів, воланів, складок. Багатошаровість. Багато мережива, вишивки, дивні ґудзики, стрічки, текстильні квіти. Створіть казковий образ. Соціальний образ, що користується попитом: Помічник, Духівник, Романтик. Стиль у мистецтві – романтизм.

З 26 серпня найбільш привабливими та симпатичними будуть люди, що справляють враження шляхетних, для кого не пусті слова: честь та гідність, самостійність, компетентність, лідерство. Додайте до образу речей, що підкреслюють високий статус. Виглядайте, як король/королева. Демонструйте, що високо цінуєте радощі життя: наряджайтеся кожного дня, як для свята. Демонструйте самостійність, відповідальність, творчість, упевненість в собі. Соціальний образ – Бос, Артист, Король. Стиль у мистецтві: високий Ренесанс.

Щодо розумової активності у серпні, то всі розумові процеси йдуть повільніше, ніж в липні. До 26 липня Меркурій в Левові: розум індивідуалістичний, нас цікавлять яскраві творчі процеси, театральні дійства, шоу, розваги, хобі, стосунки з дітьми.

З 26 липня 2017 розумова активність буде спрямована на питання роботи, служби, інтелектуальної тонкої точної праці, на підтримку здоров’я та на наведення ладу й чистоти. 29 липня починається ретроградна фаза Меркурій у 4 градусі Діви. Нижня кон’юнкція Меркурія станеться 26 серпня 2017. 31 серпня ретроградний Меркурій повернеться до Лева. Таким чином, весь серпень дуже сприятливий для заглиблення у тонку точну інтелектуальну роботу. Оскільки перед розворотом до ретроградного руху Меркурій мав секстиль із Венерою, то в серпні будуть дуже сприятливі можливості для заробітків, а також для партнерства і кохання.

20 липня – 23 липня 2017

Сприятливий час, щоб завершити справи, пов’язані з родинним життям, батьками, житлом та нерухомістю, питаннями комфорту та безпеки. Наносимо останній штрих у справах, що були розпочаті наприкінці червня. У фокусі уваги обмін думками, спілкування, аналітика, посередництво, торгівля, навчання, стосунки з найближчим оточенням (брати/сестри, сусіди, знайомі), транспорт, дороги, свобода слова, ЗМІ. З 11:08 21 липня до 11:32 23 липня час для фантазій, ніжностей і романтики. Завершується місяць, присвячений змінам у родинному житті. Варто розслабитися і відпочити.

20 липня змінюється стиль конкретної практичної активності та боротьби. Відтепер і до 5 вересня 2017 для перемоги і високої професійної майстерності нам знадобляться такі якості: відповідальність, лідерство, компетентність, вміння самостійно приймати рішення, вміння керувати і віддавати накази, вміння контролювати виконання завдань. Щоб бути максимально ефективним у майстерності, слід діяти творчо, самовпевнено, владно, яскраво, гордо, демонстративно, життєствердне. Додає наснаги упевненість в успіху. У конкретних практичних справах доречно демонструвати блиск і компетентність короля-завойовника, повагу до боротьби і до влади, захопленість у боротьбі. Особиста воля має керувати власною практичною діяльністю. Невдачі викликатимуть напади люті. Що в цей час по-справжньому дратує і створює найбільшу проблему в боротьбі і практичних зусиллях, так це будь-яка критика.

Найбільш привабливими в цей час будуть чоловіки, що справляють враження тріумфатора, “зірки”. Вони діють відверто, творчо, яскраво, театрально, демонстративно. Впевнені в собі, блискучі коханці, активні, добрі, щедрі, шляхетні та сповнені життєвих сил.

Як в цей час боротися? “В лоба”, граючи, радіючи, отримуючи задоволення від процесу боротьби. Звісно, якщо є впевненість у своїй компетентності, в собі, в своїй правоті і в перемозі. Можна влаштувати драматичний спектакль, розігруючи супротивника. Варто показати себе в усьому блиску власної майстерності, пригнітити суперника своїм авторитетом (особливо, якщо авторитет є), і безжально “розчавити” власною міццю.

Найсміливіші ідеї щодо реформ та винаходів в галузі медицини, освіти, тонкої точної інтелектуальної праці, служби державної та військової знайдуть друзів та однодумців, будуть легко прийняті в колективі. Піки аспектів: 21 і 24 липня.

В ці дні нові творчі ідеї, пов’язані з науковими розробками, передовими технологіями, винаходами, інженерією, прогресивними реформами, колективною роботою та клубним життям, втілюються в життя у непідготовлених для цього умовах. Творчі реформаторські проекти, що виникли в середині квітня 2017, зараз потребують важливих рішень, відповідальності, компетентності, вміння керувати. Бо зараз від ваших особистих зусиль залежить їхня подальша доля. Зараз гостра ситуація у стосунках з друзями та однодумцями. Складні імперативні обставини щодо роботи в галузі електронники та електрики, у галузі використання символьних систем. Доведеться напружуватися, долати перешкоди, працювати на межі власних творчих можливостей. Пік аспекту 21 липня.

З 22 липня до 23 серпня 2017 Сонце в Левові – другий місяць літа, час насолоджуватися повнотою життя, творити, радіти, розважатися, сяяти та шляхетно панувати.

17 липня – 19 липня 2017

Дуже насичений подіями час. Багато напруження і важкої роботи у зв’язку з родинним життям, батьками, житлом та нерухомістю, питаннями комфорту та безпеки. Варто напружити всі сили, бо потрібно довести до кінця те, що було розпочато наприкінці червня. У фокусі уваги все те, що ви робите на власний розсуд: ризиковані дії, боротьба за справедливість, захист власних інтересів, спортивні змагання, конкуренція, конкретні практичні дії у галузі професійної майстерності. З 08:03 17 липня до 10:30 19 липня актуальними будуть питання особистих прибутків, особистого майна, власних статків, застосування власних талантів та здібностей. З 10:30 19 липня уваги потребують такі питання як навчання, спілкування, обмін думками, збір та аналіз інформації, стосунки з найближчим оточенням (брати/сестри, сусіди, знайомі), транспорт, дороги, свобода слова, ЗМІ.

В цей час ідеї практичного запровадження прогресивних реформ, які виникли наприкінці лютого 2017, активно втілюються в життя у несприятливих умовах. Середовище, погано підготовлене до реформ, чинить спротив. Аварійно небезпечний період. Слід остерігатися великого скупчення людей, аварій при роботі у шахтах, підземеллі, а також при роботі з еклектичними приладами, сучасними механізмами, електронікою. В цей період вірогідні загострення військових конфліктів і підвищення активності терористів. Авторитарні порядки зазнають удару з боку силових структур-захисників справедливості, а також з боку компетентних керівників будь-якого рангу (від керівників держав до керівників маленьких колективів). Пік аспекту 18 липня 2017.

Дуже сприятливі умови для перемовин щодо припинення війни. Неймовірно сприятливий для прибутків та партнерства збіг обставин. Ми отримуємо подарунки, аванси, протекцію, фінансову винагороду. Водночас є величезна небезпека втратити гроші та особисте майно, а також зіпсувати стосунки через обман і самообман. Тому дуже важливо зберігати високий рівень внутрішньої чесності у питаннях любові та кохання, фінансів, особистої етики, джерела особистого прибутку. В цей час можна помилитися в естетичних та етичних оцінках через захоплення хибною доктриною або через нереалістичні мрії. Будьте пильними, коли йдеться про витрати на витвори мистецтва, а також про картини далекого майбутнього, які малює вам ваша уява у зв’язку з партнерством та прибутками. По всіх сумнівних питаннях партнерства й фінансів звертайтеся до юристів, учителів – до будь-якої персони, яка має більші за вас можливості та спеціальні знання. Піки аспектів 17 і 18 липня 2017.

Дуже сприятливі умови для розумової діяльності. Завдяки знанням та зв’язкам можна легко, без перешкод просунутися в кар’єрі, зміцнити репутацію та соціальне становище. Пік аспекту 19 липня.

Про пошуки себе

Інколи хтось в оточенні дивує мене зізнанням: “Я шукаю себе”. Я ставлю уточнювальне запитання: “То ти себе втратив і тепер шукаєш? Чи ти себе ніколи на мав і досі не знайшов?”

Я знаю, що втратити себе можливо. Під тиском батьків, оточення, партнерів, відвертих ворогів, суспільства ми дійсно можемо втратити себе. Коли відмовляємося від власних бажань на користь бажань важливої для нас іншої людини. Коли відмовляємося самостійно вирішувати важливі для нас речі. Коли дозволяємо собі некритично поставитися до думки іншого й прийняти її на віру, не перевіряючи на правдивість. Коли відмовляємося обирати собі одяг на власний смак, щоб подобатися іншим. Коли на догоду комусь беремося робити конкретні практичні речі, що суперечать нашій уяві про майстерність. Коли підміняємо пропагандою власну життєву філософію. Коли відмовляємося від чогось дуже важливого заради того, щоб не напружуватися, опановуючи великий курс навчальних програм у пошуках нових можливостей.

Але я не вірю, що людина може не знати, хто вона така. Мовляв, не знаю себе, шукаю себе. Це відмовки. Кожна людина з дитинства добре себе знає: знає, чого хоче, де хоче бути. Знає, що має робити, щоб радіти життю. Знає, чим цікавиться її розум. Знає, що для неї цінне і гарне. Знає, що конкретно і як саме має робити, щоб захистити себе і здобути перемогу. Знає, що і хто надихає її на подвиги. Знає, чого більш за все боїться і за які бар’єри не може зайти. Інша справа, що вона не хоче з цим змиритися. “Ні-ні, я не такий! Я себе просто ще не знайшов. Піду по світу пошукаю”. І починає міряти на себе чужі бажання, чужі ролі. Бере чужі думки. Витрачає гроші на речі, про які хтось сказав, що вони гарні й цінні. Робить справу, до якої не має хисту. Здобуває диплома замість знання. Силоміць змушує себе виконувати те, що хтось визначив для неї за обов’язок. А що ще робити, якщо ти така людина, для якої немає місця в суспільстві? От і доводиться робити вигляд, що ти себе просто не знаєш, і твої аморальні вчинки – це лише локальні помилки хорошої в цілому людини, а не системне нехтування законами персони з пошкодженими інстинктами, інфантильною свідомістю, хитрістю замість розуму, паразитарною життєвою позицією, нездатністю адекватно діяти, хибною системою вірувань, відсутністю навичок самодисципліни.

“Тут лежить Михаїл Самуельович Паніковський – людина без паспорту.

Остап зняв свій капітанський кашкет і промовив:

– Я часто був несправедливий до покійного. Але чи був покійний моральною людиною? Ні, він не був моральною людиною. Це був колишній сліпий, самозванець і гусекрадій. Всі свої сили він поклав на те, щоб жити за рахунок суспільства. Але суспільство не хотіло, щоб він жив за його рахунок. А пережити цього протиріччя у поглядах Михаїл Самуельович не міг, бо мав запальний характер. І тому він помер. Все!”

13 липня – 16 липня 2017

Дуже сприятливий час для всього, що стосується родинного життя, батьків, житла та нерухомості, комфорту та безпеки. Можна розслабитися й насолодитися результатами того, що було зроблене в цій галузі за останні два тижні. У фокусі уваги все, що виглядає загадковим і потребує розгадки, прояснення заплутаної ситуації. В цей час можна усвідомити саморуйнацію, що заважає родинним стосункам, стосункам з батьками, безпеці на батьківщині та збереженню національної культури та традицій. В цей час можна легко подолати саморуйнацію, пов’язану з дитячими комплексами та батьківськими патернами у поведінці. Прояснити заплутані ситуації в питаннях історії роду, духовної спадщини, нерухомості, землі. 13-14 липня сприятливий час для таких занять як міфологія, метафізика, культурологія, антропологія, політологія, історія, мистецтво, кінематографія, фото, висока мода. 15-16 липня вдалий час для активних дій на власний розсуд: ризиковані дії, боротьба за справедливість, захист власних інтересів, спортивні змагання, конкуренція, конкретні практичні дії у галузі професійної майстерності.

Дуже сприятливі умови для перемовин щодо припинення війни.

Дуже сприятливі умови для розумової діяльності. Легко вирішуються питання навчання, подорожей, обміну думками з іноземцями, питання ЗМІ та видавничої справи, питання реклами. Допомагають знаменитості місцевого масштабу, юристи, учителі, капіталісти. Ви легко матимете підтримку своїх ідей (якщо вони дійсно цінні) з боку меценатів та спонсорів. Пік аспекту 14 липня.

Клієнт завжди правий

Коли ви в ролі клієнта чуєте від того, кому ви замовили послугу: “Клієнт завжди правий”, – у мене для вас погана новина. Ця фраза означає, що вас сприймають як людину падку на лестощі, тупувату, безвольну, нетворчу, залежну від чужої думки. Вам кажуть, що клієнт завжди правий? Не заперечуйте – мовчки розвертаєтеся на 180 градусів і хутко зникайте. Шукайте того виробника, який здатен відверто вам заперечити: “Ні, ви помиляєтеся”. Це значить, що ви маєте справу з компетентною людиною, що поважає себе і поважає вас. Ця людина не буде вам лестити і догоджати: “За ваші гроші будь-який каприз”. Якби ви були компетентною людиною, що може сама зробити те, що їй потрібно, хіба ви звернулися би до іншого? Навіщо платити гроші за те, що можеш сам зробити якісно і швидко? Ваш перукар відмовляється підстригти вас, як вам хочеться, бо вважає, що це зіпсує його репутацію? Тримайтеся його – вам пощастило. Ваш лікар відмовляється мати з вами справу, бо ви не виконуєте його рекомендацій? Вам пофортунило з лікарем. Програмер відмовляється надати вам послугу, про яку ви просите, бо вважає це рішення неефективним? Вітаю, ви знайшли класного фахівця.

Відповідальна компетентна людина із великою силою волі завжди буде на боці правди. Не поступиться правдою заради того, щоб не втратити вас як свого клієнта. Бійтеся тих, хто надто легко з вами погоджується, підлабузливе “піддакує”, – ви йому байдужі як особистість. Його мета – скористатися вашою невпевненістю в собі та продати вам що завгодно.

Сторінка 1 з 19712345...102030...Остання »