Астролог Ольга Іванець

Астрологічні консультації

27 червня – 30 червня 2017

Сприятливі умови для творчого втілення нових ідей, що стосуються родинного життя, батьків, житла та нерухомості, комфорту та безпеки. 26-27 червня у фокусі уваги – діти, особисті творчі проекти, розваги, шоу, захоплення, хобі, фінансові авантюри, флірт.З 03:40 28 червня до 10:01 30 червня у фокусі уваги підтримка здоров’я, службові обов’язки, тонка точна інтелектуальна праця, повсякденна рутина, робочі інструменти, наймані працівники, домашні тварини, спорт, дієте, здоровий спосіб життя. З 10:01 30 червня у фокусі уваги партнерство, шлюб, відверта ворожнеча, відстоювання справедливості в суді, а також питання миротворства, дипломатії, тонких стратегій, мистецтва, художнього смаку та культурної поведінки.

Наприкінці червня і до 5 липня будьте готові до того, що ваші етичні погляди та естетичні смаки конфліктуватимуть зі звичними в суспільстві поглядами на особисту творчість та роль особистості у колективі. Якщо ви вмієте балансувати на між межі новітніми тенденціями розвитку суспільства та традиційними нормами, ви зможете заробити на конфлікті новітніх тенденцій з застарілими настановами. Якщо не вмієте, то ризикуєте втратити прибутки й зіпсувати стосунки. Пік аспекту 30 червня 2017.

В ці дні дуже напружена інтелектуальна активність. Може бути нервовий зрив, якщо ви намагаєтеся зробити якомога більше, нехтуючи межами власних можливостей. Не дозволяйте собі надмірної розумової роботи. Не зловживайте у спілкуванні з персонами, чиї можливості перевищують ваші: менше говоріть у філософській модальності, більше слухайте. Говоріть лише про те, що безпосередньо стосується теми вашого навчання та інтелектуальної роботи. Стримуйте свої пристрасні пориви щодо розумової роботи й спілкування. Більше рухайтеся, гуляйте на свіжому повітрі, читайте художню літературу.

Починається новий дворічний цикл професійної діяльності, пов’язаної з інтелектуальною роботою. В ці два роки вам для успішної розумової діяльності знадобляться комфортні умови на робочому місці. Бо інтелектуальна активність буде сильно залежати від рівня вашого емоційного комфорту та вашого почуття безпеки. Настрій дуже сильно впливатиме на якість інтелектуальної діяльності. Зараз зароджуються нові ідеї щодо навчання, спілкування, викладання того, що стосується вашої професійної майстерності та спортивних занять, а також захисту власних інтересів.

Якщо ваша інтелектуальна діяльність пов’язана з науковими дослідженнями, розслідуванням глибоко прихованих речей, криміналістикою, детективними розслідуваннями, психоаналізом, а також інформацією про знаменитостей світового масштабу або про видатних у вузькій галузі персонах, то останні дня червня – період, коли ви можете оцінити свої інтелектуальні досягнення за останні півроку і намітити подальший напрямок роботи.

Піки аспектів 27, 28 і 30 червня.

Відповіді неосвіченій людині на запитання про астрологію

– астрологія має якесь наукове підгрунтя?)

– Астрологія – універсальна символьна система, що лежить в основі світогляду Західної цивілізації. Якщо ви не маєте класичної освіти, звісно, вам це не відомо.

– хто, крім Вас сказав, що “Астрологія – …лежить в основі світогляду Західної цивілізації”?

– Це факт. Це знає кожна освічена людина.

– “Це факт. Це знає кожна освічена людина” – і це науковий аргумент? Себто, гороскопи теж мають наукове підгрунтя, про які знає кожна Освічена Людина?

– Уявіть собі. Ви – людина неосвічена, тому вас це так дивує. Для початку підіть хоча б до Вікіпедії і поцікавтеся, що таке платонізм. Потім поцікавтеся, хто такий Платон. Потім спробуйте послухати лекції Андрія Баумейстера з античної Філософії – дуже лекго читає. Я не можу пропонувати вам читати “Діалоги” Платона. Але хоча б якесь уявлення про них у вас має бути, щоб ви хочь щось розуміли про пристрасть Західного інтелекту.

– “Уявіть собі” – наука базується не на уявленнях.

– Чудово! Тоді почніть із Вікіпедії – стаття про платонізм. Там же – постать Платона. Там же – “Діалоги”. Там же – “Тімей”. Це щодо основи світогляду Західної цивілізації. А щодо гороскопів, то, будь ласка, почніть із історії Месопотамії і покроково йдіть до наших днів. Можете лекції з філософії послухати. Зараз дуже добре Андрій Баумейстер читає. Можете його останню книгу купити – саме для широкого кола читачів.

– Платонізм – це спроба античності пояснювати світ. Але якщо елліни вважали, що в онові світу лежать, наприклад, вогонь. вода, земля, повітря, камінь, то це на означає. що так є. Тобто сучасна Західна цивілізація базується не на законах, правах, науковому світогляді, а на гороскопах і міфіх давнини?

– Хочете про це поговорити? Будь ласка – вступайте в університет на факультет філософії та спілкуйтеся з викладачами. Профанацією у Фейсбуці займайтеся без мене. Ще раджу факультет політології, культурології, літературознавства та лінгвістики.

– Може мені краще вступити на факультет астрології? (підкажете, чи такі є в серйозних вишах Заходу?)

– Ви це серйозно? Готові скласти тест на вступ та витратити гроші? Раджу Лондон, Факультет астрологічних досліджень, три роки навчання, іспити, диплом. Звертайтеся The Faculty of Astrological Studies BCM Box 7470 London WC1N 3XX

– Один лише факультетик на всю Європу? А де ж демократичний вибір?

– Це факультет, який я раджу. А ви можете обирати який завгодно – їх повно по всьому світі. Ваше невігластво робить вас занадто зухвалим, нахабним і грубіянським. Спілкуватися з вами мені неприємно.

– По факту, неосвіченим, невігласом та под. тільки Ви мене називали. Це модель спілкування Освіченої Людини Західної цивілізації – чи тільки астрологів?

– Ви могли переконатися, що ви дійсно неосвічена людина – це факт. А те, що вам досі ніхто цього не казав, свідчить про те, що у вашому оточенні бракує тих, хто міг би на це вам відверто вказати. І я розумію, чому: нікому не хочеться зіткнутися із вашим хамством, краще мовчати. Я не належу до вашого оточення, тому кажу відверто. Але мені дійсно дуже неприємно з вами спілкуватися.

Якщо вам хочеться фінансової стабільності

Визначимося з поняттям «фінансова стабільність». Фінансова стабільність людини – це здатність самостійно забезпечити себе всім необхідним для життя і здатність конструктивно користуватися моральною та фінансовою підтримкою з боку інших.

Що потрібно, щоб самостійно заробляти на життя?
• Гарне здоров’я як загальний енергетичний ресурс.
• Якісне харчування.
• Якісний одяг.
• Відсутність факторів хронічного стресу.
• Усвідомлення своїх талантів та здібностей як таких, на яких можна заробляти.
• Висока самооцінка.
• Якісна життєва позиція, яку людина має постійно корегувати, бо життя змінюється й вимагає змін.
• Усвідомлення своїх цінностей і готовність змінювати акценти на пріоритетах.
• Повага до принципу особистої власності та особистості.
• Раціональний егоїзм, коли я усвідомлюю і поважаю власні егоїчні потреби, але так само усвідомлюю і поважаю егоїчні потреби інших людей.
• Вміння поводитися з грошима: баланс між витратами та надходженнями.

Що потрібно, щоб конструктивно користуватися моральною та фінансовою підтримкою з боку інших?
• Вміння відновлювати здоров’я як загальний енергетичний ресурс після травм і стресів.
• Задоволення від власного сексуального життя.
• Регулярне виведення продуктів розпаду з організму (актус дефікатус).
• Вчасне позбавлення від одягу, що втратив високу якість.
• Вміння усвідомлювати фактори хронічного стресу й усувати їх.
• Вміння створювати для себе гострі стресові ситуації з метою підтримувати організм у гарному стані.
• Усвідомлення необхідності постійного розвитку і трансформації своїх талантів та здібностей як таких, на яких заробляю.
• Вміння поводитися із токсичними людьми, спілкування з якими знижує самооцінку.
• Постійний аналіз власних психічних станів, що виникають як реакції на виклики часу. Це дозволяє корегувати життєву позицію.
• Усвідомлення своїх цінностей і готовність замінювати цінності, що більше не відповідають еволюційному рівню особистості, на адекватні.
• Вибудовування фінансових та майнових стосунків із партнерами на принципі поваги до особистої власності та особистості.
• Раціональний егоїзм, коли я не прислуговую чужому егоїзму і не вимагаю від інших, щоб прислуговували моєму.
• Вміння поводитися з грошима: баланс між власними накопиченнями та грошима, які я віддаю на допомогу іншим.

24 червня – 27 червня 2017

Починається новий місячно-сонячний цикл у Ракові. Зараз виникають нові ідеї щодо способів підвищення якості внутрішніх переживань, покращення настроїв, виразу почуттів та емоцій. А також вирішення питання домашнього затишку та безпеки. У державі виникають нові ідеї щодо фундаменту або підвалин суспільства та його глибоких корінних традицій, якості населення — «простих людей», якості опозиції до уряду, ідеї щодо формування популярної думки та ідеології народних мас і опозиції.

В цей час в суспільстві виникають обставини, що спонукають спонтанно реагувати на націоналізму – ідеології любові до країни та соціалізму – поширеної ідеології опозиції в багатьох країнах. Також виникають нові ідеї щодо питання землі, сільського господарства, історичної пам’яті, національних традицій, національної культури.

На персональному рівні ми раптово опиняємося перед чимось несподіваним у родинних справах. Маємо справу з новими ідеями щодо стосунків із батьками та близькими, щодо домівки, щодо питань нерухомості. Раптово в новій якості постають питання, пов’язані з історією родини, родинними реліквіями. Якщо у вас у помешканні є якісь речі, через які у вас хронічний стрес, то саме зараз виникають ідеї щодо цих речей. Наприклад, ви давно запланували якісь ремонтні роботи — зараз саме час поглянути на них свіжим поглядом.

Зараз ми почуваємося більш вразливими, полохливими, чутливими, ніжними. В цей час для успіху у справах як ніколи важлива висока культура емоційного життя.

24-25 червня варто приділити увагу родинним справам та власним емоціям, настроям, відчуттям, переживанням.

26-27 червня у фокусі уваги – діти, особисті творчі проекти, розваги, шоу, захоплення, хобі, фінансові авантюри, флірт.

У сфері юриспруденції та законотворчості, освіти та ідеології сильне напруження у повсякденному політичному житті. Важкий період для законотворчості. Криза і конфлікти у сфері законодавства, є тенденція до блокування важливих законопроектів. У жовтні 2015 року на рівні законодавства виникли ідеї, пов’язані з важливими для малого й середнього бізнесу законами. А також із законами, що стосуються галузі охорони здоров’я, освіти, тонкої точної інтелектуальної праці, державної та військової служби. На початку жовтня 2016 вперше гостро точилася боротьба щодо цих законів. Наприкінці лютого 2017 сталася головна криза, коли протилежні позиції досягли піку гостроти конфлікту. Тепер, наприкінці червня 2017, завершальний етап втілення ідеї законодавчих змін щодо визначеної галузі. Це час конфліктів і палких дебатів у суспільстві. Пік аспекту 25 червня 2017.

У сфері особистої професійної діяльності дуже напружений період. У жовтні 2015 року виникли ідеї стосовно розширення можливостей у професії та вихід на більш високий рівень професійності. На початку жовтня 2016 вперше довелося дуже напружено працювати, випробовуючи нові ідеї на практиці. Наприкінці лютого 2017 сталася головна криза професійної майстерності, коли можна було оцінити професійні розробки й почати використовувати їхні результати. Тепер, наприкінці червня 2017, — завершальний етап втілення ідеї розширення професійних навичок. Доводиться дуже багато працювати в умовах сильного емоційного збудження. Допомагає виконувати роботу вміння налаштовуватися на тонкі матерії — бачити за матеріальними речами метафізичний зміст подій. В цей час роботі сприяє музика, мистецтво, філософія, гарні краєвиди. В цей час можна отримати протекцію, подарунки, схвалення завдяки власній практичній діяльності. Піки аспекту 25 та 26 червня 2017.

Якщо ваші особисті прибутки пов’язані з тим, що ви маєте стосунки зі знаменитостями світового масштабу або самі є такою знаменитістю, то зараз дуже сприятливий збіг обставин: дружба із видатними людьми дає можливість покращити власне фінансове становище. Якщо ваші прибутки пов’язані з тим, що ви є знаменитістю у якихось вузьких специфічних колах, то у вас будуть прибутки через участь у світських закладах, через події культурного життя, через партнерство. Наприклад, ви можете дуже багато заробити або отримати подарунки завдяки своїм глибоким знанням у галузі культури, моди, мистецтва, комунікатики. Заробітки супроводжуватимуться інтенсивними переживаннями, навіть якщо події легко прибиратимуть всі перешкоди на шляху до вашого добробуту й гармонійного партнерства. Пік аспекту 24 червня 2017.

В ці дні дуже напружена інтелектуальна активність. Може бути нервовий зрив, якщо ви намагаєтеся зробити якомога більше, нехтуючи межами власних можливостей. Не дозволяйте собі надмірної розумової роботи. Не зловживайте у спілкуванні з персонами, чиї можливості перевищують ваші: менше говоріть у філософській модальності, більше слухайте. Говоріть лише про те, що безпосередньо стосується теми вашого навчання та інтелектуальної роботи. Стримуйте свої пристрасні пориви щодо розумової роботи й спілкування. Більше рухайтеся, гуляйте на свіжому повітрі, читайте художню літературу.

Про цінні подарунки у Радянському Союзі

Мені Влітку 1989 подруга привезла у подарунок із поїздки до Югославії коробочку маленьку тампаксів – 6 штучок в упаковці. Це подарунок, що вразив мене найбільше за період 1962 – 1991.

У 1989 мені було 27 років – це 15 років досвіду щомісячного підтикання ватою, замотаною у бинт . Це одні пологи 1983 у радянському “роддомі” – пологовому будинку, коли тобі на добу видають одну жахливого вигляду ганчірку, якою до тебе вже користалися сотні жінок. Це другі пологи 1988, коли тобі вже дозволили пронести з собою упаковку дико незручних українських прокладок – подоба цеглини із целюлози, що не влазить в труси. І тут я тримаю цей буржуазний тампакс – і не можу стримати ридань: “Боже! Це ж вони так ставляться до жінок!”

У 2005 в одній африканській країні, де я жила, моя покоївка, я бачила, користувалася газетою. За радянщини, переконана, таке теж практикувалося. Просто мої батьки – лікарі, й у нас вдома завжди було вдосталь вати й марлі.

Найважче було в школі: побоювання, що смердиш; побоювання, що протекло на білий стілець парти; і біль від того, що запеклою кров’ю затичка прилипла до натертих нею ран. Так совок виховував принижену перелякану жінку, невпевнену в собі і апріорно винну, неповноцінну відносно чоловіків.

Про політичну астрологію

Англійський астролог Ніколас Кемпіон (Nicholas Campion), говорячи про використання планетарних циклів для обчислення або передбачення політичних подій в статті The Eurozone Crisis 2013: Theory and Method in Mundane Astrology від 4 березня 2013, відсилає нас до літературного твору Платона “Тімей”, що написаний на початку четвертого століття до нашої ери: “А тому, за задумом Творця, для обчислення і визначення якості Часу виникли Сонце, Місяць і п’ять інших зірок, які мають назву «планети»[тобто “мандрівники “]. (Тімей 38C).

Кемпіон застерігає, що ми повинні правильно розуміти значення слова, перекладеного тут як “Творець”. Для розуміння суті того, що Платон подає як Бога-Творця, найкраще підійде визначення “віддалений, оригінальний розум”, або свідомість, а не як щось персоніфіковане, не як антропоморфний християнський, іудейський або ісламський Бог. Якщо прибрати релігійне значення слова “Бог” в теорії політичної астрономії Платона, то в “Тімеї” викладена наступна гіпотеза:

Всі політичні події в матеріальному світі є проявами існуючого в нематеріальному світі прототипу, ідеї.
Всі явища у Всесвіті, в тому числі політичні події й фізичні дії, виникають і розвиваються в часі в математично виміряній послідовності. Як всі речі у Всесвіті є частиною єдиного математично виміряного порядку руху планет, так і політика є частиною того ж єдиного порядку. За математичною послідовністю змін у всьому, в тому числі і в політиці, можна судити за рухом планет. Як планети періодично повертаються в те саме положення, яке вже займали, так і політичні зміни також періодично повторюються. Ніде, однак, Платон не робить припущення, що події, які вже колись були, повторюються таким чином, що в точності відтворюють всі подробиці минулих подій. Швидше, повторення подій проявляється в тому, що вони стосуються однієї і тієї ж теми, належать до однієї категорії.

В цілому, система Платона має форму детермінізму. У ній визначені терміни майбутніх подій – їх можна передбачити, проектуючи положення планет в майбутнє. З цього випливає, що загальний характер майбутніх політичних подій вже існує в тонкому плані у вигляді потенціалу, ці події зумовлені. І, отже, їх прояв у матеріальному світі можна передбачити відповідно до формули: “Коли “планета А” знаходиться в цій конкретній точці, то “події Х” можуть статися”, – або більш складним чином: «Коли “планета А” знаходиться в такій конкретній точці і “планета B” в цей час знаходиться в такій конкретній точці, то “подія Y” може статися”. Це не відрізняється від формули, викладеної в вавилонській політичній астрономії: “Якщо “подія A” відбувається астрономічно, згодом може статися “подія B”. Там немає міркувань про причини або наслідки, а йдеться лише про кореляцію. Проте, платонічний детермінізм Бога-Творца залишає за людиною можливість діяти з власної волі, на власний розсуд і здійснювати самостійний вільний вибір, якщо людина розвиває в собі «чесноту» і навчається необхідного. Як Клавдій Птолемей написав в своєму трактаті з єгипетської медичної астрології: “Вони [астрологи] ніколи б не витрачали певні кошти на запобігання віддзеркалених … універсальних і конкретних подій, що випливають із [астрологічних] міркувань, якби не були переконані в тому, що майбутнє можна замістити і змінити” (Тетрабіблос 1.3). У космології Птолемея, таким чином, єдиною метою прогнозу є зміна майбутнього, можливість зробити щось реальне, щоб небажаний прогноз не міг справдитися. Тобто, мета політичної астрології – запобігти реалізації небажаного сюжету. У цьому сенсі дієвість астрології неможливо підтвердити за допомогою здійснених пророцтв. Передбачені небажані події, які не здійснилися, можуть бути більш надійним показником ефективної участі астрологів в політичному процесі. Існує цілий спектр поглядів на управління майбутнім, проте, у міру відходу від позиції Платона і наближення до позиції стоїків, простір для людської діяльності звужується, детермінований компонент посилюється, і зміцнюється припущення, що астрологічне прогнозування може бути конкретним і точним [на предметному рівні].

Важливість людської діяльності в реалізації або нереалізації астрологічного передбачення підкреслив найвидатніший із найбільш ранніх сучасних теоретиків платонівської політичної астрономії Йоганн Кеплер. Він був переконаний, наслідуючи Птолемея, що метою передбачень є зміна майбутнього. Хто попереджений, стверджував він, той озброєний: “Великим захистом війська, – писав він, – є його вірність і повага до свого командиру, бо кожна перемога залежить від рушійної сили духу» (тези 72). На практиці це означає, що всі прогнози майбутніх подій повинні враховувати проміжні політичні дії людей. У своїй дисертації 72, говорячи про майбутню кон’юнкцію Марс-Сатурн 1602 роки, Кеплер писав: “Якщо в цей період робляться зусилля заради зміцненню миру, ясно, що ні для кого немає ніякої небезпеки з боку небес”. Ключем до стабільності, за кеплеровською політичною астрономією, таким чином, є розсудливе політичне керівництво: “Бажано, щоб переважав мир і спокій, – писав Кеплер, – і якщо є побоювання з приводу передумов для бунту, то нехай не відбудуться зустрічі в серпні і вересні [1602], або нехай вони будуть відмінені, або, ще краще, нехай чинники, що викликають в людях роздратування, будуть якнайшвидше усунені, або нехай будуть введені деякі нові заходи стримування, нехай настрій умів буде змінено “(тези 71). Теорію Кеплера можна назвати прагматичною на тій підставі, що він виступає за гнучку політичну відповідь на нагальні проблеми.

В гороскопі особистості планети можуть бути розташовані дуже сприятливо або, навпаки, дуже несприятливо. Але долю людини все ж таки визначає НЕ гороскоп, а середовище: культура, в якій людина виховувалася з дитинства і зростала, політична ситуація. Люди не народжуються з почуттям належності до якоїсь культури, люди не народжуються з певної системою світогляду, релігійно-філософськими поглядами, політичними позиціями. Все це формується в процесі виховання в навколишньому середовищі. Мауглі – це фантазія, вигадка Редьярда Кіплінг. Насправді людські дитинчата, що з дитячих років жили серед тварин, поводяться точнісінько, як тварини, що їх виховали. Ці люди не здатні ходити на двох ногах, бояться людей, практично не здатні опанувати людську мову й осмислено спілкуватися з іншими людьми навіть після багатьох років реабілітації в суспільстві людей.

Для окремої людини мунданна (світова, політична) астрологія дуже важлива, оскільки людина не існує у відриві від інших людей, навіть коли живе відлюдником в далекій печері. Натальна карта людини залучена в натальні карти партнерств, союзів, організацій, міст та держав. За кінцевим рахунком, неможливо робити висновки лише за гороскопом народження, не розглянувши мунданні карти колективів, з якими пов’язане життя даної людини.

Натальна карта людини розповідає історію його особистого розвитку і реалізації. Це історія успіхів і втрат індивіда. А мунданна карта показує історію прагнень і вимог народних мас. І, вірогідно, прагнення мас будуть протилежні прагненням індивіда.

Коли ми обираємо людині за допомогою астрології професію або даємо рекомендації про те, як поліпшити взаємини, як вийти за рамки одного і того ж небажаного сюжету, що повторюється в житті, ми обов’язково маємо враховувати культурну належність людини, її систему вірувань і поглядів і, звичайно ж, політичну ситуацію в країні, де вона мешкає. Наприклад, нерозумно обіцяти людині з трином Юпітера з шостого дому до Сонця в другому домі великі прибутки від роботи вчителя в школі або викладача в університеті, якщо в державі освіта не є цінністю, і середня зарплатня вчителя в цілому по країні мізерна. Не варто також сподіватися, що в після консультації у астролога у людини кардинально зміниться якість життя, фінансові можливості, взаємини, ситуація в родині, якщо людина не здатна перейти від однієї культурної позиції до іншої, що по суті є духовним переродженням.

Як існує натальна карта людини (карта моменту першого подиху), так існує і натальна карта будь-якого об’єкту: ідеї, рукопису, книги, шлюбу, союзу, організації, міста, держави. Усередині здорового суспільства кожен елемент системи має достатню автономією, щоб розкрити потенціал, заданий моментом народження. Тому карти Хіросіми і Нагасакі, Чорнобиля, якби були відомі, показали б катастрофу, якої не видно в картах кожного окремого мешканця.

За суттю, мунданна астрологія з перших днів Месопотамії і до національних держав 17 століття залишалася способом зрозуміти і пояснити колективну поведінку, передбачити мінливості колективних доль. Протягом останніх трьохсот років мунданна астрологія була забута – людина була проголошена вінцем Творіння, господарем Всесвіту, незалежною від циклів життя. Таке бачення людиною самої себе стало масової ідеологією, і це привело людство в глухий кут, поставило його на межу виживання як вид. У цій ситуації людство, відчувши свою безпорадність, повернуло свій погляд до досвіду древніх мудреців. І мунданна астрологія стала знову грати свою велику і шляхетну роль.

Чому астрологи помиляються

Управитель 5 дому Сатурн у Водолієві у 5 домі. Сатурн входить до замкненої конфігурації тау-квадрат з верхівкою на Сонці у Терезах/Нептун у Скорпіоні (дуже широка кон’юнкція): Сатурн/Південний Вузол (точна кон’юнкція), опозиція (точна) з Марс/Північний Вузол (точна кон’юнкція). Сатурн підтриманий трином із Меркурієм в Терезах у 1 домі (широкий трин), Марс – секстилем із Меркурієм (широкий секстиль). У довіднику Алана Лео така конфігурація трактується як безпліддя. Сильно уражений Місяць в гороскопі теж часто трактується як безпліддя. Сильно уражений управитель 4 дому теж не сприяє успіхам у створенні родини. А діти у такої людини є. І астрологи починають шукати пояснення: “А от бачите, що у Місяця секстиль до Сонця, а у управителя 4 дому – трин. А Місяць Сатурном і Марсом не уражений – то діти будуть”.

Помилка астролога в тому, що він вважає, що за допомогою гороскопу можна робити передбачення на предметному рівні. У даному випадку передбачити конкретно або наявність дітей, або відсутність дітей. Це фаталістичний погляд на астрологію. Астролог вважає, що може передрікати на предметному рівні, оскільки є зумовленість. І тут астролог помиляється. Зумовленості немає. Є гра факторів, поза межами гороскопа: генетична обумовленість, фізіологічні особливості, успадковані риси характеру, виховання у конкретному середовищі, культурна належність, расові особливості, еволюційній рівень розвитку особистості, свобода волі. Сукупність цих факторів у поєднанні з потенціалом гороскопу робить реакції кожної людини на виклики зовнішнього й внутрішнього світу абсолютно непередбачуваними на предметному рівні. Наприклад, одна людина з такими показниками в гороскопі буде безплідною або відмовиться від ідеї мати дітей, а інша – або народить власних, або візьме чужих на виховання. Аналізуючи такий гороскоп, ми можемо сказати лише одне: у цієї людини в житті будуть величезні труднощі з зачаттям, вагітністю, народженням та вихованням дітей. Вірогідно, будуть проблеми зі здоров’ям та в родині, пов’язані з безпліддям. Все – далі компетентність астрології не поширюється. Далі починається галузь компетентності антропології, культурології, медицини, гуманістичної психології.

Астрологія – досконала універсальна символьна система, що описує реальність. Астрологія ніколи не помиляється. Помиляються астрологи.

21 червня – 24 червня 2017

З 01:12 21 червня до 05:30 24 червня дуже спокійний і гармонійний для розумової діяльності період. Те принципово нове у сфері інтелектуальних занять, що ви робили у попередні 27 днів, тепер на остаточному завершальному етапі – підбиваємо підсумки, наносимо останні штрихи. Робота йде у сприятливій атмосфері та супроводжується гарним настроєм. Допомагають комфортні умови: фінансові успіхи, добробут, гурманська їжа, прибутки, матеріальні винагороди та подарунки. До 01:43 22 червня ми так чи інакше зайняті насолодою радостями життя, а також цінностями та уточненням життєвої позиції. 21 червня розум найбільш суб’єктивний, тож варто звіряти власні думки з аргументованою позицією компетентних радників. З 01:43 22 червня до 01:05 24 червня у фокусі уваги новини й плітки, стосунки з найближчим оточенням (сусіди, брати/сестри, знайомі, родичі), навчання, викладання, письменництво, обмін думками, торгівля, короткі подорожі, транспорт і засоби спілкування. Підвищений внутрішній ритм життя. 22 червня дуже вдалий день для завершення інтелектуальної роботи, яку ви вели спільно з партнерами. 23 незавершені інтелектуальні справи тиснутимуть – почуття обов’язку змусить концентрувати увагу на розумовій діяльності і потребуватиме обмежити неважливе спілкування. Креативні думки допоможуть справитися з важкими інтелектуальними задачами.

21 червня о 07:14 Сонце переходить до знаку Рака – починається літо.

З 21 червня до 6 липня Меркурій в Ракові: розум романтичний, нас цікавлять фантазії та аналіз з позиції історичних подій.

Якщо ваші особисті прибутки пов’язані з тим, що ви маєте стосунки зі знаменитостями світового масштабу або самі є такою знаменитістю, то зараз дуже сприятливий збіг обставин: дружба із видатними людьми дає можливість покращити власне фінансове становище. Якщо ваші прибутки пов’язані з тим, що ви є знаменитістю у якихось вузьких специфічних колах, то у вас будуть прибутки через участь у світських закладах, через події культурного життя, через партнерство. Наприклад, ви можете дуже багато заробити або отримати подарунки завдяки своїм глибоким знанням у галузі культури, моди, мистецтва, комунікатики. Заробітки супроводжуватимуться інтенсивними переживаннями, навіть якщо події легко прибиратимуть всі перешкоди на шляху до вашого добробуту й гармонійного партнерства. Пік аспекту 24 червня 2017

Чому я не публікуюся в газеті “День”

Написала мені читачка: “Пані Ольго, доброго дня! Прочитала десь у коментарях до вашого посту, що у вас купа роботи, але все одно наважуся вас відволікти. У газеті “День” є рубрика “Що хорошого, що поганого” – щотижня відомі і цікаві люди з різних регіонів дають туди свої невеличкі коментарі, де розповідають про свої спостереження: що хорошого, а що поганого трапилося з ними за минулий тиждень (тут можна писати про що-завгодно: політика, особисте, але з прив’язкою до суспільно важливого)… Як ви дивитеся на те, щоб дати для “Дня” подібний коментар?”

Сторінка 1 з 19512345...102030...Остання »