Затемнення 2021 року в гороскопі України


Як працювати з серіями саросу?
Чи відрізняється ефект сонячного затемнення від ефекту місячного?
Які аспекти затемнень до натальної карти слід розглядати?
Які орби слід застосовувати для цих аспектів?
Як довго триватиме ефект затемнення?
Транзитні затемнення в натальній карті.
Сонячне затемнення 10 червня 2021
Сонячне затемнення 4 грудня 2021

Максимальна кількість затемнень, що можуть бути протягом року, - сім, при цьому мінімум чотири з них будуть сонячними. Сучасні астрологи визнають зв’язок кількості затемнень із політичними катаклізмами. У ХХ сторіччі було два роки «семи затемнень»: 1917 і 1982.

Місячне затемнення може бути лише якщо є сонячне. Але не обов’язково. Таким чином, математично, з точки зору циклів затемнень (цикли саросу), можна обмежитися розглядом суто сонячних затемнень, бо місячні є математичним «побічним продуктом» сонячних затемнень. Хоча саме місячні затемнення найбільш очевидні.

Сонячні затемнення не є ізольованими астрологічними подіями. Кожне затемнення належить до конкретної серії – циклу саросу. Кожна серія саросу дає сонячне затемнення кожні 18 років +/- 9-11 днів (відповідно до числа високосних років, що потрапляють до цього 18-річного інтервалу). Кожна серія саросу також дає послідовність затемнень, кожне з яких розташоване на відстані половини градусу ближче або далі від осі вузлів. рухається від Північного полюсу до Південного, а друга половина – від Південного до Північного. Всі ці серії ніби «перекочуються» по земній кулі.

У будь-якому році є два сезони затемнень: один сезон у Північному вузлі, а другий – у Південному вузлі. Відповідно, у будь-якому році є затемнення з Північної серії та затемнення з Південної серії.

Коли серія саросу рухається через натальну карту, вона дає дуже схожі за суттю впливу на події затемнення кожні 18 років. Одно з цих затемнень може безпосередньо впливати на натальну карту. Навряд протягом свого життя людина знову переживе такий самий вплив затемнення однієї серії. Але у ту саму точку натальної карти може потрапляти затемнення з інших серій саросу. Тому не слід дивуватися, що затемнення кожного разу в одній і тій самій точці мають геть різні ефекти.

Кожна серія саросу має власні характеристики, обумовлені планетарними патернами підчас «народження» серії. Ці унікальні характеристики проявляються підчас кожного затемнення із цієї серії.

Не дивно, що якщо роздивлятися затемнення безвідносно до належності до серій саросу, то затемнення видаються явищем випадковим, хаотичним, ефект від якого неможливо передбачити.

Як працювати з серіями саросу?

У спеціальних таблицях містяться дати затемнень відповідно до серій. У натальній карті затемнення міститься інформація про характеристику затемнення. Це можна використовувати у прогностичних цілях.

Чи відрізняється ефект сонячного затемнення від ефекту місячного?

Вважається, що сонячні затемнення приносять імперативні події, тобто, такі, що не залежать від нашої волі: щось стається, що спонукає нас брати на себе відповідальність, обирати «або-або», приймати самостійне рішення. А місячні затемнення приносять події, що ми можемо ініціювати самі під впливом своїх почуттів і бажань.

Які аспекти затемнень до натальної карти слід розглядати?

Лише кон’юнкції та опозиції. Квадратури мають значення лише у тому випадку, коли формуються до натального Сонця або Місяця.

Які орби слід застосовувати для цих аспектів?

2 градуси для опозиції та 2,5 градуси для кон’юнкції. Для квадратур слід брати орб 1 градус.

Як довго триватиме ефект затемнення?

Хоча напруга може тривати лише кілька тижнів, ефект затемнення може бути довжиною в життя.

Уявіть собі, що затемнення – це прожектори, що підсвічують життєвий шлях. Ці прожектори не світять постійно, а лише періодично вмикаються, вихоплюючи вас у якийсь момент, коли ви щось робите. Коли прожектор світить, ви бачите цілком якусь конкретну сферу свого життя. Все, що у цій сфері було відсунуте на периферію або сховане у куточок, стає добре видимим. Це бачення прихованих колись проблем може бути надто драматичним і викликати бурхливі емоції. Але це бачення дає можливість усвідомити те, над чим варто працювати. Звісно, вибір працювати чи ні залишається за вами, бо є свобода волі. Якщо ж ви наважитеся прийняти виклик, що кинули події підчас затемнення, то, хоча і можлива напружена робота (у залежності від серії саросу), ефект затемнення може глибоко змінити ваше життя і тривати не лише 18 років, а й більше.

Затемнення дозволяють побачити ті якості особистого життя, що стримують вас у еволюційному розвитку або перешкоджають просуватися обраним шляхом і (наважившись сказати) перешкоджають втілити власну долю. Ваші самостійні рішення щодо того, як ви будете вирішувати ці питання, матимуть важливі наслідки.

Транзитні затемнення в натальній карті.

Не варто намагатися передрікати ефект будь-якого конкретного затемнення. Слід приділяти увагу натальним домам, до яких потрапляє затемнення.

Протягом будь-якого одного року затемнення відбуватимуться у протилежних домах, тобто першому/сьомому або другому/восьмому і т. д. Затемнення рухаються ретроградно через карту і акцентують послідовно пари домів.

Затемнення у парі домів показує, у якій сфері життя несподівані події або питання спричинятимуть деяку стурбованість (позитивним або негативним чином). Тип задіяної енергії визначається серією саросу, а дім, куди потрапляє затемнення, указує на сферу життя, акцентовану затемненням.

В період з 2015 року до 2017 року включно всі затемнення в гороскопі України проходили через вісь шостий-дванадцятий дім. Через цю вісь проходило також Місячне затемнення 31 січня 2018 та сонячне затемнення 15 лютого 2018. Таким чином, весь цей час затемнення акцентували такі сфери життя в Україні: повсякденна праця, державна та військова служба, малий та середній бізнес, охорона здоров’я, початкова освіта, висококваліфікована точна праця, інтелектуальна праця, домашні тварини, інструменти для роботи та механізми, питання гігієни та дієти, лікарні, реабілітаційні центри; викриття дій «п’ятої колони», ворожих спецслужб, іноземної розвідки; позбавлення саморуйнування, фобій, залежностей, поганих звичок; розкриття таємної змови, обману, таємної ворожнечі; висвітлення «білих плям» в історії, розсекречування архівів.

На відміну від попередніх затемнень 2015 -2018 років затемнення 2019 року проходять через вісь десятий-четвертий дім. Таким чином, у 2019 затемнення акцентували такі сфери життя в Україні: державний уряд, аристократія, правлячий клас, олігархія. Питання національного престижу: як українське суспільство виглядає перед сусідами. Усвідомлення громадянським суспільством мети України – ідеалів, яких суспільство прагне та свідомо культивує. Питання національної культура і традицій. Питання націоналізму – ідеології любові до України. Питання якості населення України – «простих людей». Також акцентована тема опозиції до уряду. Тема ідеології народних мас і опозиції. Тема соціалізму як поширеної ідеології опозиції. Також акцентується необхідність вирішувати питання, що стосуються землі, сільського господарства і всього того, що дає земля.

У 2021 році маємо чотири затемнення: два сонячні і два місячні: сонячне затемнення 10 червня і місячне затемнення 26 травня, сонячне затемнення 4 грудня і місячне затемнення 19 листопада. Затемнення 2021 проходять через вісь другий-восьмий дім - затемнення акцентують такі сфери життя в Україні: заробітки і статки, джерело особистого прибутку, особисте майно, покупки, створення матеріальних форм, особисті таланти і здібності, самооцінка, особиста система цінностей, особиста життєва позиція, виробництво харчів та інших матеріалів – спосіб, в який це робиться, банки, фінансові ресурси, матеріальні ресурси, багатство, економіка, національний продукт; якісь суспільні цінності, те, що для суспільства є важливим, а також персони, яких нація оцінює високо, ставлення до національного багатства. Сексуальне життя та спільні з партнерами ресурси; пошуки виходу із кризи та подолання наслідків війни, руйнування; вирішення питань накопичень, боргів, податків; питання хірургії, реанімації, протезування, реабілітації; питання реставрації, трансформації, переробки та утилізації відходів; окультизм, метафізика, наукові дослідження, детективні розслідування, криміналістика, корупція, тероризм.

Сонячне затемнення 10 червня 2021

Сонячне затемнення 10 червня 2021 року, 13:52, Київ.

Сонячне затемнення 10 червня 2021 року, 13:52, Київ.

Сонячне затемнення 10 червня 2021 і місячне затемнення 26 травня 2021 належать до Серії Саросу 5 N, цикл затемнень цієї серії розпочався 12 жовтня 1624 і завершиться у 2 868 році. У підручнику Бернадет Брєді: «Дуже незвичайна серія сароса. Містить в собі несподівані спалахи ідей, що, вочевидь, мають психічний чи несвідомий відтінок. Сутність цього сімейства затемнень – передчуття, видіння, пророчі сни. Це по-справжньому творча серія, яка може збагатити людину. Ідеї або передчуття, що виникають під впливом цих затемнень, можна з користю обіграти».

Аспекти цього затемнення та їх символізм:

  • Новий Місяць = Нептун у 20 і 21 градусі Терезів: містичні одкровення знаходять віддзеркалення в мистецтві, люди сподіваються на встановлення миру та на відновлення справедливості в суді, суспільства сповнені мрій про чудесне Спасіння завдяки зусиллям митців, дипломатів, миротворців, стратегів.
  • Марс = Меркурій/Уран: конкретні практичні дії, викликані несподіваними оригінальними ідеями. Несподіване вирішення конкретної практичної задачі в оригінальний спосіб. Нові оригінальні ідеї щодо спортивних занять, військової служби, захисту власних інтересів.

В гороскопі України це затемнення не створює кон’юнкцій і опозицій з планетами у гороскопі України, не створює квадратур до Сонця або до Місяця. Тож затемнення не матиме значного довготривалого ефекту.

Сонячне затемнення 4 грудня 2021

Сонячне затемнення 4 грудня 2021 року, 09:42, Київ.

Сонячне затемнення 4 грудня 2021 року, 09:42, Київ.

Сонячне затемнення 4 грудня 2021 і місячне затемнення 19 листопада 2021 належить до Серії Саросу 5 S, цикл затемнень цієї серії розпочався 14 липня 1787 р., завершиться 12 серпня 3031 р. У підручнику Бернадет Брєді: «це дуже радісне, щасливе сімейство затемнень. Добрі новини, закоханість, кульмінація чогось радісного в якомусь досвіді. Можна очікувати, що переваги, які з’являться в житті людини під час цього затемнення, продовжуватимуться і після закінчення терміну впливу затемнення».

Аспекти цього затемнення та їх символізм:

  • Новий Місяць в 23 градусі Рака у середній точці Меркурій/Венера: ніжні почуття до рідних, близький, батьківщини, власної держави спонукають осмислювати цінності, створювати нові зв’язки, союзи, вибудовувати тонкі стратегії, спілкуватися, займатися мистецтвом, дипломатією.
  • Вузол в середній точці Новий Місяць/Юпітер: під впливом потреби у безпеці в суспільстві формуються нові традиції навколо питання національної єдності, міжнародного права, законотворчості. Є потреба у розширенні можливостей нації, потреба вирішувати питання філософії, ідеології та релігії.

В гороскопі України це затемнення не створює кон’юнкцій і опозицій з планетами у гороскопі України, не створює квадратур до Сонця або до Місяця. Тож затемнення не матиме значного довготривалого ефекту.

5 червня 2021