Обрати професію та спосіб заробітку


Валентино. Кутюр. Осінь 2013

Валентино. Кутюр. Осінь 2013

Так чи інакше, у кожного з нас є якесь джерело власних прибутків. Є якийсь набір корисних практичних знань та умінь. Є якісь навички спілкування. Але настає час - і обов'язково стається творча криза: все набридає, хочеться змін. Що завгодно може стати причиною шукати нову роботу, нове джерело прибутків. В цей час варто дослідити свій гороскоп. Подивитися на його аспекти під новим кутом зору. Бо часи змінюються, і те, що було цінним ще вчора, сьогодні втратило привабливість або стало неможливим. А те, на що раніше не зверталася увага, тепер стало цікавим і перспективним. Аналіз гороскопу для здійснення змін у професійному житті дає неочікувані, просто фантастичні результати! Але за умови, що людина докладає зусиль у необхідному напрямку. Дійсно робить якісь конкретні важливі кроки. Бо само по собі знання про власні можливості нічого не дає, якщо людина настільки пасивна, що не може навіть конструктивно відгукнутися на пропозиції зовнішнього світу. Лінь, апатія, небажання змінювати звички зведуть нанівець будь-які щасливі шанси та незаслужене везіння.

"Професія й заробітки"

«Гороскоп особистості з акцентом на темі професії та заробітків» коштує 230 євро, якщо час народження відомий з точністю до 1 хвилини. І дорожче, якщо час достеменно не відомий і потребує відновлення (ректифікація).

Гороскопі особистості містить такі теми:

 1. Корекція життєвої позиції: погляди на життя, самооцінка, власні інтереси.
 2. Корекція системи цінностей: використання власних талантів та здібностей, джерело прибутку, самостійні заробітки. 
 3. Корекція ментальних настанов: навчання, знайомства, спілкування, стосунки з сусідами та родичами, інтелектуальні заняття. 
 4. Корекція фундаментальних життєвих позицій: стосунки з батьками, власна родина, домівка, почуття захищеності та комфорту, питання нерухомості, батьківські патерни в поведінці, ставлення до національної культури та традицій, ставлення до історії свого народу. 
 5. Корекція творчої самореалізації: хобі, розваги, веселощі, флірт, авантюри, діти, радість життя.  
 6. Корекція способу життя: турбота про підтримку здоров'я, дієте, спорт, побут, рутина, робота за наймом, служба, тонка точна інтелектуальна праця, колеги по роботі, наймані працівники, робочі інструменти, домашні тварини. 
 7. Корекція уявлень про стосунки: особисті стосунки, шлюб, ділове партнерство, союзи, відкрита ворожнеча, відстоювання справедливості в суді. 
 8. Корекція ставлення до кризових ситуацій та інтенсивних переживань: сексуальне життя, спільне з партнером майно, спадок, накопичення, ризиковані ситуації, загроза життю, подолання кризи, пошуки виходу з маргінальної ситуації, хірургія, реанімація, реставрація, утилізація відходів, питання смерті та народження.
 9. Корекція ідеальних уявлень: система вірувань, ідеали, особиста філософія, вища та спеціальна освіта, подорожі, стосунки з іноземцями, туризм, юридичні питання, видавнича справа. 
 10. Корекція життєвих цілей: кар'єра, бізнес, соціальне становище, довгострокові серйозні проекти, репутація, гідність. 
 11. Корекція ставлення до колективного життя: друзі, однодумці, клубне життя, колективна робота, альтруїзм, наукові розробки та новітні технології, прогресивні реформи. 
 12. Корекція ставлення до саморуйнації: ірраціональні страхи, нереалістичні уявлення, залежності, хронічні захворювання, самотність, благодійність, самопожертва, ізоляція, еміграція, необхідність щось приховувати, таємні вороги. 

Що входить до гороскопу особистості?

- Ви відповідаєте на 37 моїх запитань.

- Протягом тижня я аналізую ваші відповіді та коментую їх із позиції аспектів вашого гороскопу. Я відправляю вам аналіз ваших відповідей, і ми можемо його обговорювати, якщо у вас є така потреба.  Потім якийсь час ви перебуваєте у стані "перетравлювання" вражень від роботи із вашою системою цінностей. Це може юути кілька тижнів, а може бути пару місяців. Термін "перетравлювання" я визначаю за транзитами - обираю такі, що відповідають вашим інтересам. У відповідний момент я надсилаю вам першу частину гороскопу. Ви її прочитаєте, коли вам буде зручно. І якщо будуть уточнювальні запитання або потреба поділитися враженнями, ви мені напишете. Якщо ні, то напишете, що готові продовжувати. І я надішлю наступну частину. І так ми пройдемо весь гороскоп до кінця. Таким чином, всі аспекти гороскопу будуть описані. Ви отримаєте конкретні практичні рекомендації, що і як слід чинити, щоб досягти успіху.

Ми працюємо над вашим гороскопом разом: ви і я. Загалом гороскоп особистості містить 45- 50 сторінок, 20-30 сторінок містить прогноз на рік. Я можу писати 20-30 сторінок на день. Питання лише в тому, скільки сторінок на день ви здатні прочитати і осмислити.  Наприклад, сьогодні ви заплатили – протягом години отримали свій особистий файл із 37 запитаннями, на які ви маєте відповісти. Протягом 3-4 наступних днів я проаналізую ваші відповіді і надішлю вам коментарі.  Коли ви будете готові сприймати наступну частину інформації, ви мені напишете – я надсилаю наступну частину зазвичай протягом 1-2 днів. І так до кінця. Темп роботи залежить від вашої здатності читати і «перетравлювати» враження. Є клієнти, що працюють над гороскопом протягом 7-10 днів. А є такі, яким потрібно робити перерву між частинами гороскопу 2-3 місяці. А є такі, що роблять перерву 8-10 місяців. Темп роботи визначає клієнт, а не я. 

Моментом початку співпраці я вважаю той момент, коли я надсилаю вам ваш особистий файл після того, як ви сплатили гонорар. Я обираю момент для надсилання файлу, бо я несу відповідальність за результат моєї роботи – не можу довірити клієнту вибір моменту для початку співпраці, бо якби клієнт був компетентним в астрології, то міг би самотужки дати собі раду . Тож абсолютно не має значення, коли ви заплатите за консультацію. Бо доки ви не отримали свого особистого файлу ви ще можете попросити мене повернути перераховані вами кошти – і я поверну. Після того як я вислала вам ваш особистий файл ви вже того не можете. 

Додаткова інформація: варто враховувати, що астрологічне консультування - це мистецтво, терміни виконання роботи умовні. Неможливо передбачити, як організм консультанта відреагує на враження від роботи із вашим гороскопом, які події супроводжуватимуть процес описання гороскопу.

Ви можете ставити уточнювальні запитання, я відповідатиму на них без будь-якої додаткової оплати. Але ставте, будь ласка, запитання суто по тексту, який я вам надіслала. Якщо ви хочете обговорювати загальні питання теоретичної астрології, то це за межами консультації "Гороскоп особистості". То можна за додаткову плату у спілкуванні в Скайпі або телефоном - 20 євро за годину. Безкоштовно ви можете ставити запитання суто за написаними мною у вашому особистому файлі текстами.

Фрагмент ефіру 25 квітня 2010 р.

Ноэль Тиль«Во-первых, работа вместе с ее социальным контекстом настолько определяет наше положение в обществе, что она воистину есть продолжение нашей личности. Во-вторых, раз уж работа столь значительная часть того, что мы собой представляем, она должна соответствовать тому, что мы реально собой представляем».
Ноэль Тиль, астролог

Выбор профессии


Валентино. Кутюр. Осень 2013

Валентино. Кутюр. Осень 2013

Какая деятельность с наибольшей вероятностью обещает удачу и успех?

Когда исследовать?

 • Например, я работаю бухгалтером в банке. Но мечтаю однажды бросить эту работу и стать....
 • Я - свободный художник и нигде не работаю, но мне хочется, наконец, определиться и получать зарплату в двух местах: от Бога (фигурально выражаясь) и от общества.
 • Хочется зарабатывать больше.
 • Хочется продвинуться по служебной лестнице.
 • Хочется иметь собственный бизнес.

Результат

 • Я знаю о профессии, которая для меня идеальна с точки зрения моих природных склонностей и способностей.
 • Я знаю о занятии, которое обещает мне наибольшие шансы денежных поступлений. Это занятие не обязательно совпадет с идеальной профессией.
 • Знаю, как буду себя чувствовать в роли наемного работника или работодателя, а также в роли хозяина самому себе в своей профессии или бизнесе.
 • Знаю, что для меня более выгодно в материальном смысле, а в чем могу быть более счастлив, даже если потеряю значительную часть дохода.
 • Знаю свой шанс занять высокие административные посты, если служу по найму, а также, сопровождается ли мой успех финансовым ростом.
 • Я знаю алгоритм своих перемен в профессиональной жизни.

Ограничения

То, что вы получили эти знания, еще не означает, что вы станете развивать в себе необходимые способности. Вовсе не обязательно вы будете реализовывать себя именно в успешной области своей жизни. Вы можете даже не приблизиться к ней. В конечном итоге все решает ваш сободный выбор.

Детская программа Кировоградского телевидения "Кукарача"
Фрагмент эфира 25 апреля 2010 г.