Обрати професію та спосіб заробітку


Валентино. Кутюр. Осінь 2013

Валентино. Кутюр. Осінь 2013

Так чи інакше, у кожного з нас є якесь джерело власних прибутків. Є якийсь набір корисних практичних знань та умінь. Є якісь навички спілкування. Але настає час - і обов'язково стається творча криза: все набридає, хочеться змін. Що завгодно може стати причиною шукати нову роботу, нове джерело прибутків. В цей час варто дослідити свій гороскоп. Подивитися на його аспекти під новим кутом зору. Бо часи змінюються, і те, що було цінним ще вчора, сьогодні втратило привабливість або стало неможливим. А те, на що раніше не зверталася увага, тепер стало цікавим і перспективним. Аналіз гороскопу для здійснення змін у професійному житті дає неочікувані, просто фантастичні результати! Але за умови, що людина докладає зусиль у необхідному напрямку. Дійсно робить якісь конкретні важливі кроки. Бо само по собі знання про власні можливості нічого не дає, якщо людина настільки пасивна, що не може навіть конструктивно відгукнутися на пропозиції зовнішнього світу. Лінь, апатія, небажання змінювати звички зведуть нанівець будь-які щасливі шанси та незаслужене везіння.

"Професія й заробітки"

«Професія й заробіток» коштує 180 євро для дорослих (люди, що вже мають досвід професійної діяльності) і 90 євро для батьків, що замовляють гороскоп пошуку професії для дитини. Якщо час народження відомий з точністю до 1 хвилини. І дорожче, якщо час достеменно не відомий і потребує відновлення (ректифікація).

"Вибір професії", як і у гороскопі особистості, містить такі теми - для дорослих:

 1. Корекція життєвої позиції: погляди на життя, самооцінка, власні інтереси.
 2. Корекція системи цінностей: використання власних талантів та здібностей, джерело прибутку, самостійні заробітки. 
 3. Корекція ментальних настанов: навчання, знайомства, спілкування, стосунки з сусідами та родичами, інтелектуальні заняття. 
 4. Корекція фундаментальних життєвих позицій: стосунки з батьками, власна родина, домівка, почуття захищенності та комфорту, питання нерухомості, батьківські патерни в поведінці, ставлення до національної культури та традицій, ставлення до історії свого народу. 
 5. Корекція творчої самореалізації: хобі, розваги, веселощі, флірт, авантюри, діти, радість життя.  
 6. Корекція способу життя: турбота про підтримку здоров'я, дієте, спорт, побут, рутина, робота за наймом, служба, тонка точна інтелектуальна праця, колеги по роботі, наймані працівники, робочі інструменти, домашні тварини. 
 7. Корекція уявлень про стосунки: особисті стосунки, шлюб, ділове партнерство, союзи, відкрита ворожнеча, відстоювання справедливості в суді. 
 8. Корекція ставлення до кризових ситуацій та інтенсивних переживань: сексуальне життя, спільне з партнером майно, спадок, накопичення, ризиковані ситуації, загроза життю, подолання кризи, пошуки виходу з маргінальної ситуації, хірургія, реанімація, реставрація, утилізація відходів, питання смерті та народження.
 9. Корекція ідеальних уявлень: система вірувань, ідеали, особиста філософія, вища та спеціальна освіта, подорожі, стосунки з іноземцями, туризм, юридичні питання, видавнича справа. 
 10. Корекція життєвих цілей: кар'єра, бізнес, соціальне становище, довгострокові серйозні проекти, репутація, гідність. 
 11. Корекція ставлення до колективного життя: друзі, однодумці, клубне життя, колективна робота, альтруїзм, наукові розробки та новітні технології, прогресивні реформи. 
 12. Корекція ставлення до саморуйнації: ірраціональні страхи, нереалістичні уявлення, залежності, хронічні захворювання, самотність, благодійгість, самопожертва, ізоляція, еміграція, необхідність щось приховувати, таємні вороги. 
 13. Яка потреба при обранні професії має бути задовільнена в першу чергу? 
 14. Як розвиватимуться події, якщо ви будете працювати у ролі службовця? Наприклад, робота за наймом, послуги, служба державна та військова, робота в структурі на підприємстві. 
 15. Як розвиватимуться події, якщо ви будете працювати у ролі володаря власного підприємства? Наприклад, власний бізнес, власне підприємство, фріланс, підприємницька діяльність у малому та середньому бізнесі (не в ролі найманого працівника на підприємстві, а в ролі роботодавця - володаря підприємства). 
 16. Що саме може приносити прибутки?
 17. Що буде найбільш прибутковим?
 18. Що заважає самостйно заробляти?
 19. Що допомагає самостійно заробляти? 
 20. Що саме слід робити, щоб дбре заробляти самостійно і радіти щоденним прибуткам? 
 21. Що заважає накопичувати статки? 
 22. Що допомагає накопичувати статки?
 23. Що саме слід робити, щоб накопичувати статки, щоб великі фінансові операції були вдалими? 
 24. З чого слід починати, щоб зробити кар'єру?
 25. В якій галузі шукати роботу? 
 26. Що саме робити, щоб кар'єра гарно розвивалася? 

"Вибір професії" містить такі теми - для батьків, що замовляють гороскоп дитині:

 1. Яка потреба при обранні професії має бути задовільнена в першу чергу? 
 2. Які дитина має таланти та здібності?
 3. Які на шляху дитини є перешкоди?
 4. Що і як слід розвивати в дитині?
 5. Як дитина проявить себе у навчанні?  
 6. Які у дитини перспективи у службі, в роботі? Наприклад, робота за наймом, послуги, служба державна та військова, робота в структурі на підприємстві. 
 7. Які у дитини перспективи на керівні посаді? Наприклад, власний бізнес, власне підприємство, фріланс, підприємницька діяльність у малому та середньому бізнесі (не в ролі найманого працівника на підприємстві, а в ролі роботодавця - володаря підприємства). 
 8. Що саме може приносити прибутки?
 9. Що буде найбільш прибутковим?
 10. Що заважає самостйно заробляти?
 11. Що допомагає самостійно заробляти? 
 12. Що саме слід робити, щоб дбре заробляти самостійно і радіти щоденним прибуткам? 
 13. Що заважає накопичувати статки? 
 14. Що допомагає накопичувати статки?
 15. Що саме слід робити, щоб накопичувати статки, щоб великі фінансові операції були вдалими? 
 16. З чого слід починати, щоб зробити кар'єру?
 17. В якій галузі шукати роботу? 
 18. Що саме робити, щоб кар'єра гарно розвивалася? 

Що входить до гороскопу професії ?

- Ви відповідаєте на 37/20 моїх запитань.

- Я аналізую ваші відповіді та коментую їх із позиції аспектів гороскопу дитини. Таким чином, всі аспекти гороскопу, що стосуються кар'єри й заробітків, а також навчання будуть описані. Ви отримаєте конкретні практичні рекомендації, що і як слід робити, щоб досягти успіху. 

На виконання роботи потрібно 5-6 днів.

Фрагмент ефіру 25 квітня 2010 р.

Ноэль Тиль«Во-первых, работа вместе с ее социальным контекстом настолько определяет наше положение в обществе, что она воистину есть продолжение нашей личности. Во-вторых, раз уж работа столь значительная часть того, что мы собой представляем, она должна соответствовать тому, что мы реально собой представляем».
Ноэль Тиль, астролог

Выбор профессии


Валентино. Кутюр. Осень 2013

Валентино. Кутюр. Осень 2013

Какая деятельность с наибольшей вероятностью обещает удачу и успех?

Когда исследовать?

 • Например, я работаю бухгалтером в банке. Но мечтаю однажды бросить эту работу и стать....
 • Я - свободный художник и нигде не работаю, но мне хочется, наконец, определиться и получать зарплату в двух местах: от Бога (фигурально выражаясь) и от общества.
 • Хочется зарабатывать больше.
 • Хочется продвинуться по служебной лестнице.
 • Хочется иметь собственный бизнес.

Результат

 • Я знаю о профессии, которая для меня идеальна с точки зрения моих природных склонностей и способностей.
 • Я знаю о занятии, которое обещает мне наибольшие шансы денежных поступлений. Это занятие не обязательно совпадет с идеальной профессией.
 • Знаю, как буду себя чувствовать в роли наемного работника или работодателя, а также в роли хозяина самому себе в своей профессии или бизнесе.
 • Знаю, что для меня более выгодно в материальном смысле, а в чем могу быть более счастлив, даже если потеряю значительную часть дохода.
 • Знаю свой шанс занять высокие административные посты, если служу по найму, а также, сопровождается ли мой успех финансовым ростом.
 • Я знаю алгоритм своих перемен в профессиональной жизни.

Ограничения

То, что вы получили эти знания, еще не означает, что вы станете развивать в себе необходимые способности. Вовсе не обязательно вы будете реализовывать себя именно в успешной области своей жизни. Вы можете даже не приблизиться к ней. В конечном итоге все решает ваш сободный выбор.

Детская программа Кировоградского телевидения "Кукарача"
Фрагмент эфира 25 апреля 2010 г.