Скільки коштує консультація?


Астрономи досліджують затемнення. Антуан Карон. 1571

Астрономи досліджують затемнення. Антуан Карон. 1571

Скільки має коштувати інтелектуальний продукт? Ой, ціна - річ містична: за менше я працювати не буду, а більше ти мені не даси, бо у тебе немає. То що я купую, коли купую інтелектуальний продукт? Я купую розширення власної свідомості. Я купую уточнення моєї картини світу. Я купую перестановку акцентів у моїй системі цінностей. Я купую нові можливості для себе. Я купую досконалий інструмент для моєї праці. Я купую натхнення. Я купую драйв. Я купую купу нових ідей для втілення. Я купую апгрейт моєї особистості. То скільки це мені коштуватиме? Лише стільки, скільки я сьогодні здатна віддати за це. А скільки це коштуватиме продавцю? Мінімум від тої ціни, яка є правдивою.

Від 30 Євро за відповідь на локальне/хорарне запитання Для тих клієнтів, хто вже купував у мене одну з цих консультацій:  "Гороскоп особистості", "Прогноз на рік", - від 10 євро. 

Від 120 Євро за синастрію.

Від 90 Євро за елективну карту. Для тих клієнтів, хто вже купував у мене одну з цих консультацій:  "Гороскоп особистості", "Прогноз на рік", - від 30 євро.

Від 120 Євро за гороскоп особистості

Від 90 євро для батьків, що купують гороскоп дитині, та ві 180 Євро для дорослих, що вже мають досвід професійної діяльності за професію й заробітки. Для тих клієнтів, хто вже купував у мене консультацію  "Гороскоп особистості", - від 60 євро.

Від 120 євро за особистий стиль та імідж

Від 120 Євро за прогноз на рік. Для тих, хто замовляв "Гороскоп особистості" знижка 5% (142 Євро 50 євроцентів) , бо прогресивний місячно-сонячний цикл описаний у попередній консультації. 

Вартість консультації обговорюється та узгоджується заздалегідь. І під час консультації ціна змінитися не може. Навіть якщо у вас є звичка писати п'ять разів на день листи з уточнювальними запитаннями, я відповідатиму на них без будь-якої додаткової оплати.

Як переказати кошти?

В якості форми оплати пропоную поповнення карткового рахунку Приватбанку або LiqPay. Приймається будь-який банківський чи експрес-переказ, як то Western Union, PrivatMoney, MoneyGram, Contact т.і.

Оплата консультации


Астрономы исследуют затмение. Антуан Карон. 1571

Астрономы исследуют затмение. Антуан Карон. 1571

Стоимость услуг

От 30 евро за ответ на локальный/хорарный вопрос типа: "Пропали деньги. Я их найду? Они в доме?"

От 180 евро за синастрию - гороскоп совместимости партнеров.

От 120 евро за элективную карту - момент выбора времени для начинания.

От 230 евро за  гороскопо личности 

Формы оплаты

Наиболее удобные и рекомендуемые мной формы оплаты – пополнение карточного счета в Приватбанке и LiqPay. Принимаются также банковские и экспресс-переводы: Western Union, PrivatMoney, MoneyGram, Contact и другие.