Скільки коштує консультація?


Астрономи досліджують затемнення. Антуан Карон. 1571

Астрономи досліджують затемнення. Антуан Карон. 1571

Скільки має коштувати інтелектуальний продукт? Ой, ціна - річ містична: за менше я працювати не буду, а більше ти мені не даси, бо у тебе немає. То що я купую, коли купую інтелектуальний продукт? Я купую розширення власної свідомості. Я купую уточнення моєї картини світу. Я купую перестановку акцентів у моїй системі цінностей. Я купую нові можливості для себе. Я купую досконалий інструмент для моєї праці. Я купую натхнення. Я купую драйв. Я купую купу нових ідей для втілення. Я купую апгрейт моєї особистості. То скільки це мені коштуватиме? Лише стільки, скільки я сьогодні здатна віддати за це. А скільки це коштуватиме продавцю? Мінімум від тої ціни, яка є правдивою.

Від 30 Євро за відповідь на локальне/хорарне запитання Для тих клієнтів, хто вже купував у мене одну з цих консультацій:  "Гороскоп особистості", "Прогноз на рік", "Конкретна життєва ситуація" - від 10 євро. 

Від 120 Євро за синастрію.

Від 90 Євро за елективну карту. Для тих клієнтів, хто вже купував у мене одну з цих консультацій:  "Гороскоп особистості", "Прогноз на рік", "Конкретна життєва ситуація" - від 30 євро.

Від 330 Євро за гороскоп особистості.

Від 90 Євро за конкретну тему в гороскопі особистості. Наприклад, такі теми:

 1. "Покращення самопочуття: зовнішня привабливість та погляди на життя" 
 2. "Способи заробітків: власні таланти та здібності, самооцінка, джерело самостійного прибутку" 
 3. "Інтелектуальна робота: навчання, знайомства, спілкування, стосунки з сусідами та родичами" 
 4. "Родинне життя: стосунки з батьками, власна родина, домівка, почуття захищенності та комфорту, питання нерухомості"
 5. "Особиста творчість: хобі, розваги, веселощі, флірт, авантюри, діти" 
 6. "Повсякденна праця: турбота про підтримку здоров'я, спорт, побут, рутина, робота за наймом, служба, колеги по роботі, наймані працівники, робочі інструменти, домашні тварини" 
 7. "Стосунки: особисті стосунки, ділове партнерство, союзи, відкрита ворожнеча, відстоювання справедливості в суді" 
 8. "Глибокі переживання: сексуальне життя, спільне з партнером майно, спадок, накопичення, ризиковані ситуації, загроза життю, подолання кризи, пошуки виходу з маргінальної ситуації, хірургія, реанімація, реставрація, утилізація відходів, питання смерті та народження"
 9. "Розширення можливостей: система вірувань, ідеали, особиста філософія, вища та спеціальна освіта, подорожі, стосунки з іноземцями, туризм, юридичні питання, видавнича справа" 
 10. "Життєва мета: кар'єра, бізнес, соціальне становище, довгострокові серйозні проекти, репутація, гідність" 
 11. "Колективне життя: друзі, однодумці, клубне життя, колективна робота, наукові розробки та новітні технології, прогресивні реформи" 
 12. "Позбавлення саморуйнації: ірраціональні страхи, нереалістичні уявлення, залежності, хронічні захворювання, самотність, ізоляція, еміграція, необхідність щось приховувати, таємні вороги" 

Від 150 Євро за прогноз на рік. Для тих, хто замовляв "Гороскоп особистості" знижка 5% (142 Євро 50 євроцентів) , бо прогресивний місячно-сонячний цикл описаний у попередній консультації. 

Вартість консультації обговорюється та узгоджується заздалегідь. І під час консультації ціна змінитися не може. Навіть якщо у вас є звичка писати п'ять разів на день листи з уточнювальними запитаннями, я відповідатиму на них без будь-якої додаткової оплати.

Як переказати кошти?

В якості форми оплати пропоную поповнення карткового рахунку Приватбанку або LiqPay. Приймається будь-який банківський чи експрес-переказ, як то Western Union, PrivatMoney, MoneyGram, Contact т.і.

Оплата консультации


Астрономы исследуют затмение. Антуан Карон. 1571

Астрономы исследуют затмение. Антуан Карон. 1571

Стоимость услуг

От 20 до 90 евро за ответ на локальный/хорарный вопрос типа: "Пропали деньги. Я их найду? Они в доме?"

От 150 до 330 евро за синастрию - гороскоп совместимости партнеров.

От 90 до 330 евро за элективную карту - момент выбора времени для начинания.

От 420 до 1 800 евро за работу с гороскопом личности - все глобальные вопросы типа: самопознание и самопрезентация, имидж и стиль, способность к вдзаимоотношениям, профессия и способы заработка, поддержание здоровья, способность самостоятельно зарабатывать и накапливать богатства, отношения с родителями и вопросы местожительства, и т.п.

Для того чтобы определить стоимость вашей консультации, подробно заполните все (!) пункты и отправьте анкету клиента. После уточнения запроса в ответном письме я сообщу, сколько будет стоить консультация. Подтверждением заказа является перевод предоплаты на мой счет, только после этого начинается консультация.

Формы оплаты

Наиболее удобные и рекомендуемые мной формы оплаты – пополнение карточного счета в Приватбанке и LiqPay. Принимаются также банковские и экспресс-переводы: Western Union, PrivatMoney, MoneyGram, Contact и другие.