Скільки коштує консультація?


Астрономи досліджують затемнення. Антуан Карон. 1571

Астрономи досліджують затемнення. Антуан Карон. 1571

Скільки має коштувати інтелектуальний продукт? Ой, ціна - річ містична: за менше я працювати не буду, а більше ти мені не даси, бо у тебе немає. То що я купую, коли купую інтелектуальний продукт? Я купую розширення власної свідомості. Я купую уточнення моєї картини світу. Я купую перестановку акцентів у моїй системі цінностей. Я купую нові можливості для себе. Я купую досконалий інструмент для моєї праці. Я купую натхнення. Я купую драйв. Я купую купу нових ідей для втілення. Я купую апгрейт моєї особистості. То скільки це мені коштуватиме? Лише стільки, скільки я сьогодні здатна віддати за це. А скільки це коштуватиме продавцю? Мінімум від тої ціни, яка є правдивою.

Від 30 Євро за відповідь на локальне/хорарне запитання Для тих клієнтів, хто вже купував у мене одну з цих консультацій:  "Гороскоп особистості", "Прогноз на рік" - від 10 євро. 

Від 120 Євро за синастрію.

Від 90 Євро за елективну карту. Для тих клієнтів, хто вже купував у мене одну з цих консультацій:  "Гороскоп особистості", "Прогноз на рік" - від 30 євро.

Від 120 Євро за гороскоп особистості.

Від 120 Євро за прогноз на рік. Для тих, хто замовляв "Гороскоп особистості" знижка 5% (142 Євро 50 євроцентів) , бо прогресивний місячно-сонячний цикл описаний у попередній консультації. 

Вартість консультації обговорюється та узгоджується заздалегідь. І під час консультації ціна змінитися не може. Навіть якщо у вас є звичка писати п'ять разів на день листи з уточнювальними запитаннями, я відповідатиму на них без будь-якої додаткової оплати.

Як переказати кошти?

В якості форми оплати пропоную поповнення карткового рахунку Приватбанку або LiqPay. Приймається будь-який банківський чи експрес-переказ, як то Western Union, PrivatMoney, MoneyGram, Contact т.і.

Оплата консультации


Астрономы исследуют затмение. Антуан Карон. 1571

Астрономы исследуют затмение. Антуан Карон. 1571

Стоимость услуг

От 30 евро за ответ на локальный/хорарный вопрос типа: "Пропали деньги. Я их найду? Они в доме?"

От 180 евро за синастрию - гороскоп совместимости партнеров.

От 120 евро за элективную карту - момент выбора времени для начинания.

От 230 евро за  гороскопо личности 

Формы оплаты

Наиболее удобные и рекомендуемые мной формы оплаты – пополнение карточного счета в Приватбанке и LiqPay. Принимаются также банковские и экспресс-переводы: Western Union, PrivatMoney, MoneyGram, Contact и другие.