Як я описую гороскоп особистості?


ведмідь і поліцейський

Джефф Кунс, «Ведмідь і поліцейський».
Виставка у Версалі, 2008

Теми домів гороскопу розглядаються в парі за схемою: 

Кардинальні дома: 1 -7, 4 - 10.

Теми 1 і 7 домів: мої особисті інтереси (зовнішній вигляд, манери, стан фізичного тіла) у стосунках з іншими (шлюб, ділове партнерство, громадська діяльність).

Перший дім гороскопа - це про те, коли ви опиняєтеся вперше у незнайомому місці у центрі уваги, вас роздивляються і запитують :" Хто ти? Якого роду-племені? Звідси ти?" Вас просять розповісти про себе і уважно зацікавлено слухають. Люди хочуть вас побачити, щоб зрозуміти, що з вами робити далі. У вас ніколи не буде шансу справити перше враження. Тож, не дозвольте, щоб якийсь неправильно пришитий гудзик зіпсував вам життя. Ключові слова: агресивність, потреба боротися за життя, сексуальність, брутальність, маскулінність, сила, сміливість, відвага, войовничість, вправність, спрямована дія, здійснення наміру, захист інтересів і прав, спротив, переможець, активіст, людина діла, конкурент, завойовник, першопроходець, боєць, вояк, руйнівник, створювач, будівник, ремісник. Символізм 1 дому гороскопу особистості розкриває відповіді на такі практичні запитання:

 • З позиції якого принципу я дивлюся на світ і на себе в ньому? (Принцип планети, що керує 1 домом)
 • Людиною з якими якостями я прагну бачити себе і являти себе світові? (Розташування в знаку планети-управителя 1 дому).
 • Чим саме мені слід займатися, щоб пізнавати й розвивати себе? (Планета-управитель 1 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені пізнавати і розвивати себе? (Мажорні дугові аспекти управителя 1 дому).
 • Що люди помічають в мені в першу чергу? Чим саме я зацікавлюю людей? (планети в 1 домі).
 • Які якості мені варто проявляти, щоб бути вдоволеним собою? На що це впливає? (Планети в знаках у 1 домі, якими домами вони керують).
 • Що допомагає і що заважає мені формувати гарні манери і вдалий власний імідж? (Мажорні аспекти планет у 1 домі).
 • В яких сферах життя мені варто презентувати себе за принципом соціальної самореклами, щоб почуватися на своєму місці в світі? (Доми, якими керують планети в 1 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб відстоювати і захищати власні інтереси? (Марс в знаку).
 • В якій сфері життя мої бійцівські якості забезпечать мені можливість здійснити власні інтереси?  (Марс в домі).
 • Чи легко мені досягти фізичної вправності, сили і професійної майстерності,  щоб реалізувати власні інтереси? (Мажорні дугові аспекти Марса).
 • Яким сферам життя мені варто додатково приділяти увагу, щоб діяти у власних інтересах? (Дім, куспід якого розташований в знаку Овен).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб підвищити власну фізичну силу, рішучість, сміливість? (Планети в знаку Овен). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні дугові аспекти планет в знаку Овен). На які сфери мого життя це вплине? (Доми, якими керують розташовані в Овні планети).

Сьомий дім гороскопа - це про те, коли ви більше не в центрі уваги, а на сцені з'являється хтось значний інший: ваш конкурент, опонент, відвертий ворог. Хтось, з ким неможливо не рахуватися. Людина – істота соціальна. Ми не можемо жити без інших людей6 нам потрібен ворог, союзник, партнер. В давнину жахливим покаранням було вигнання зі спільноти, за межі поселення: «Іди броди по світу один!» – це фактично означало відправити людину на смерть. У нас є потреба бути з людьми серед людей, бути в парі. Так, мій партнер такий недосконалий! Як і я. У нього купа недоліків! Як і у мене. Але ми навіки разом, бо формула: «Я поки що побуду з тобою, бо ти той, кого сьогодні мені легше надурити», – ця формула не працює, вона робить моє життя нестерпним. І ми все життя будемо мучитися один з одним: сперечатися, конкурувати, мірятися силою і майстерністю, боротися за владу, змагатися у компетентності, дотепності й худодньому смаку. Вам пофортунило, якщо у вас є партнер, який сперечається з вами! Лише так кожен із нас може розвиватися. Нам потрібен партнер, бо лише разом ми можемо знайти вихід із кризи і подолати смертельну небезпеку. Сьомий дім гороскопу, як і другий дім, відповідає принципу Етичної та Естетичної Оцінки в мистецтві бути з іншими, принципу Краси та Гармонії у соціальних стосунках. Ключові слова: користь, вигода, зиск, гроші, приватна власність, власні прибутки, етичні та естетичні почуття, етика, естетика, культура, цивілізованість, соціалізація, миролюбство, краса, оцінка, добробут, заможність, художній смак, стиль, елегантність, рафінованість, вишуканість, ніжність. Заняття: свідома побудова стосунків у шлюбі, партнерство на паритетних засадах, союз, спільнота, громадська активність, суспільна робота, відверте протистояння, відновлення справедливості в суді, дипломатія, миротворство, побудова тонких стратегій, мистецтво. Символізм 7 дому гороскопу особистості розкриває відповіді на такі практичні запитання:

 • Який саме принцип втілює для мене мій партнер? Ким я стаю, коли намагаюся створити важливі стосунки, коли перебуваю в гущі суспільного життя? (Принцип планети, що керує 7 домом,
 • Людина з якими якостями є мій відвертий ворог і мій партнер? (Планета-управитель 7 дому в знаку).
 • На яку конкретно сферу мого життя більш за все впливає мій партнер? Чим саме мені займатися, щоб створити партнерські стосунки та брати участь у суспільному житті? (Планета-управитель 7 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені свідомо створювати партнерські стосунки? (Мажорні дугові аспекти управителя 7 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати в партнерстві, шлюбі, союзі? Які ролі я граю в цих сферах життя? (Планети в 7 домі).
 • Які якості мені варто проявляти, щоб свідомо будувати стосунки? На що це впливає? (Планети в знаках у 7 домі, якими домами керують).
 • Що допомагає і що заважає мені будувати стосунки? (Мажорні дугові аспекти планет у 7 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати додаткові можливості для стосунків? (Доми, якими керують планети в 7 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб моє життя в суспільстві, в громаді, з партнерами, в шлюбі було гармонійним і приємним? (Венера в знаку).
 • В якій сфері життя моє вміння свідомо вибудовувати стосунки і ладнати з людьми принесе мені найбільше користі?  (Венера в домі).
 • Чи легко мені бути у стосунках і брати участь у громадській роботі? (Мажорні дугові аспекти Венери).
 • Яким сферам життя мені варто додатково приділяти увагу, щоб бути в партнерстві, займатися суспільним життям? (Дім, куспід якого розташований в знаку Терези).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб краще ладнати з людьми? (Планети в знаку Терези). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (Мажорні дугові аспекти планет в знаку Терези). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для партнерства і громадської активності? (Доми, якими керують розташовані в Терезах планети).

Теми 4 і 10 домів: моє родинне життя (стосунки з батьками, спогади дитинства, національна культура і традиції, домівка, нерухомість, кінець життя) і статус в суспільстві (кар'єра, бізнес, репутація, визнання та винагороди, слава, досягнення цілей, життєва мета, покликання, реалізація свого потенціалу).

Інтимні переживання. Щось таке глибоке із родинного життя, про що не хочеться говорити ні з ким, лише зі своїми, із близькими, рідними. Це щось не про події, а про переживання подій. Не про факти, а про інтерпретації, що лягли в основу твого світогляду, стали фундаментом, на якому будуєш власне життя.  Принцип 4 дому –  принцип Адаптації та Підтримки Життя. Ключові слова: емпатія, альтруїзм, патріотизм, національна культурі і традиції, культурна спадщина, могили предків, народ, населення, популяція, популярна думка, батьківщина, родина, сімейне життя, малюки та старенькі, батьківська хата, притулок поруч із близькими і рідними, прихисток від вітру долі, спогади дитинства, стосунки з батьками, батьківські патерни в поведінці, домівка, житло, нерухомість, земельна ділянка, маєток, давні звички, бажання, уява, замріяність, фантазія, потреба продовження роду, потреба розмноження, материнство, турбота, почуття безпеки, пристосування, дах над головою, затишок, комфорт, їжа, тепло, загальні потреби.

 • Який саме принцип я маю застосовувати, щоб мати притулок? (Принцип планети, що керує 4 домом, її розташування в знаку).
 • Чим саме мені слід займатися, щоб мати притулок? (Планета-управитель 4 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені мати притулок? (Мажорні аспекти управителя 4 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, щоб вдовольняти свою потребу в батьківщині, родині, притулку? (планети в 4 домі).
 • Які якості мені варто проявляти, щоб покращити власне родинне життя і життя на батьківщині? (Планети в знаках у 4 домі, планети-диспозитори цих планет в знаках і домах).
 • Що допомагає і що заважає мені вирішувати питання, пов’язані з родинним життям, домівкою, національною культурою і традиціями? (мажорні аспекти планет у 4 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати додаткові можливості для вирішення питань щодо родинного життя, батьків, домівки, життя на батьківщині? (доми, якими керують планети в 4 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб вдовольняти свої потреби, адаптуватися і підтримувати життя? Чого я хочу більш за все? (Місяць в знаку).
 • В якій сфері життя моя здатність підтримувати життя і пристосуватися принесе більш за все користі? Куди я хочу більш за все? (Місяць в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені вдовольняти потреби, почуватися захищено і комфортно, адаптуватися і підтримувати життя? (Мажорні аспекти Місяця).
 • На яку сферу життя впливає моя турбота про підтримку життя? (Дім, куспід якого розташований в знаку Рака).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб покращити своє емоційне життя? (Планети в знаку Рака). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Рака). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для вдоволення моєї потреби у безпеці? (доми, якими керують розташовані в Ракові планети).

Коли ви слідуєте за зіркою, тобто, за високим ідеалом, що кличе вас у подорож 9 дому, ви потрапляєте в нові для вас землі 10 дому – в землі, де ви ще не були, і ви не знаєте, що там робити. Географічно це може бути переїзд до Африки, наприклад. Але слід думати про подорож 9 дому з більш абстрактної точки зору. Коли ви йдете до чужих земель, тобто, робите щось нове для вас, наприклад, коли у вас нова робота, коли ви вступили до університету, коли у вас склалися нові стосунки, – все це для вас нова неосвоєна територія, хоча фізична географія та сама. Ми живемо не лише у просторі, а й у часі. Коли у вас нова робота, ваша звична територія перестає бути звичною - вона геть нова і незнайома, і ви почуваєтеся так, ніби ви не на своєму місці. Що з цим робити, якщо на новій територіі, де ви опинилися, є хоча б якісь добрі можливості вас? Найкращий спосіб – підняти планку власної мети якомога вище, опанувати себе, говорити правду, робити щось складне – все це разом. Ви можете швидко опинитися на верхівці ієрархії, якщо доведете людям, що ви їм корисні. Так, ви можете опинитися на роботі, де вас каратимуть за те, за що слід винагороджувати, – тоді тікайте звідти негайно і знайдіть місце, де ваша майстерність і чесноти будуть винагороджуватися. Десятий дім гороскопу відповідає принципу Концентрації Уваги та Надійності. Ключові слова: обов’язок, повинність, честь, пошана, повага, визнання, репутація, структури влади, високе становище в суспільстві, життєва мета, ціль, покликання, почуття обов’язку, відтермінування, обмеження, несприятливі умови, труднощі, найбільший страх. Заняття, стан: зосередженість, економія сили на довгій важкій дистанції, самодисципліна, обмеження себе, терпіння, довге терпляче очікування, аскетизм, нудьга, депресія, туга, цинічна байдужість, втрата смаку життя, занадто великі навантаження при просуванні до мети, великий бізнес, політика, еліта в суспільстві, керівництво державою, земельна олігархія.

 • Яким саме принципом я маю керуватися, коли намагаюся витримати драматичні переживання і досягти високої мети? (Принцип планети, що керує 10 домом, її розташування в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід втілювати цей принцип в життя? Де саме мені слід реалізовувати власну життєву мету? Чим саме мені займатися заради високого становища в суспільстві, визнання і винагороди? (Планета-управитель 10 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені на шляху досягнення високої мети? (Мажорні аспекти управителя 10 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, коли займаюся вирішенням питання кар’єри, статусу, репутації? (планети в 10 домі).
 • Які якості мені варто проявляти, щоб просунутися в кар’єрі? (Планети в знаках у 10 домі, планети-диспозитори цих планет в знаках і домах).
 • Що допомагає і що заважає мені реалізовувати себе в кар’єрі? (мажорні аспекти планет у 10 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати можливості для того, щоб просунутися в кар’єрі? (доми, якими керують планети в 10 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб долати внутрішні страхи та бар’єри на шляху до високої мети? (Сатурн в знаку).
 • Що мені робити, щоб подолати внутрішні страхи та бар’єри, а також зовнішні перешкоди на моєму шляху до високої мети? (Сатурн в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені наважитися зробити щось значуще заради досягнення високої цілі в житті? (мажорні аспекти Сатурна). – Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб не боятися жити, усвідомлюючи трагізм життя? (дім, куспід якого розташований в знаку Козеріг).
 • Які принципи мені варто реалізовувати, щоб бути стійкою та дисциплінованою людиною на шляху до високої мети? (Планети в знаку Козеріг). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Козеріг). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для застосування мого досвіду подолання страхів і перешкод? (доми, якими керують розташовані в Козерогові планети).

Фіксовані дома: 2 - 8, 5 - 11. 

Теми 2 і 8 домів: мої особисті прибутки (джерело прибутку, статки, витрати, ресурси, таланти та здібності, система цінностей) і моральна та фінансова допомога з боку інших (спільне з іншими майно, спадок, кредити, податки, накопичення, страхування, фінансові та психологічні кризи, ризики, сексуальне життя, наукові дослідження, детективні розслідування).

Другий дім гороскопа - це про ваші таланти та здібності, про вашу здатність самостійно заробляти та витрачати кошти, про вашу здатність самостійно забезпечувати себе всім необхідним для життя. Це про вашу життєву позицію і про систему цінностей. Кожен з нас має можливість самостійно заюезпечити себе всім необхвдним для життя завдяки власним талантам і здібностям. Головне - мати якісну життєву позицію і правльно розставити акценти приорітнтів в системі цінностей. Бо заможна людина - не той, хто має багато речей і коштів, а той, хто має потрібні речі і достатньо коштів на свої потреби. Другий дім гороскопу, як і сьомий, відповідає принципу Етичної та Естетичної Оцінки, принципу Краси та Гармонії. Але є відмінність: принцип реалізується на матеріалі вашого власного майна, ваших особистих повсякденних прибутків, а не у ваших стосунках і громадському житті. Ключові слова: користь, вигода, зиск, гроші, приватна власність, власні прибутки, етичні та естетичні почуття, етика, естетика, культура, цивілізованість, соціалізація, миролюбство, краса, оцінка, добробут, заможність, художній смак, стиль, елегантність, рафінованість, вишуканість, ніжність. Заняття: вибудова життєвої позиції, розстановка акцентів приорітетів в системі цінностей, реалізація власних талантів та здібностей, забезпечення себе всім необхідним для життя, самостійне заробляння грошей, самостійні витрати, колекціонування, повсякденні прибутки, ставлення до свого здоров'я як ресурсу. Символізм 2 дому гороскопу особистості розкриває відповіді на такі практичні запитання:

 • Реалізація якого саме принципу здатна забезпечити мене всім необхідним для життя? (Принцип планети, що керує 2 домом).
 • Які саме якості мені слід проявляти, щоб зміцнювати власне матеріальне становище й радіти повсякденним прибуткам? (Планета-управитель 2 дому в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід застосовувати власні таланти та здібності, щоб самостійно забезпечити себе всім необхідним для життя? (Планета-управитель 2 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені реалізовувати власні таланти та здібності й самостійно заробляти на життя? (Мажорні дугові аспекти управителя 2 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати і які ролі виконувати, щоб забезпечити себе всім необхідним для життя? (Планети в 2 домі).
 • Які якості мені варто проявляти, щоб самостійно забезпечити власні прибутки? На що це впливає? (Планети в знаках у 2 домі, якими домами керують).
 • Що допомагає і що заважає мені збільшувати власні прибутки і статки? (Мажорні дугові аспекти планет у 2 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати додаткових прибутків? (Доми, якими керують планети в 2 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб мати фінансову стабільність? (Венера в знаку).
 • В якій сфері життя мій художній смак, знання в галузі культури і мистецтва, чарівність приноситимуть мені прибуток?  (Венера в домі).
 • Чи легко мені самостійно заробляти та забезпечувати себе всім необхідним для життя? (Мажорні дугові аспекти Венери).
 • Яким сферам життя мені варто додатково приділяти увагу, щоб покращити власні фінансові та матеріальні справи? (Дім, куспід якого розташований в знаку Телець).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб бути заможною людиною? (Планети в знаку Телець). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (Мажорні дугові аспекти планет в знаку Телець). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для прибутків? (Доми, якими керують розташовані в Тельці планети).

Восьмий дім гороскопа - це про кризові та смертельно небезпечні ситуації, в котрих ми потребуємо підтримки з боку інших і звертаємося до наших накопичень. Кожен із нас у житті регулярно потрапляє до зони на межі між хаосом і порядком - це територія драконів. Та зона, де ми зустрічаємося з жахіттями. Зона пекла. Зона, де ми опиняємося на дні соціальної ієрархії. Тут все наше звичне життя руйнується. І наша задача – якомога швидше зрозуміти, що з нами відбувається, де ми опинилися – це розуміння дає можливість знайти вихід із цієї кризи, можливість уникнути смерті. І коли в цій небезпечній подорожі в зоні жахіття ми раптом побачимо глибокий сенс свого життя, це означатиме, що ми вибралися з підземелля з драконами і відродилися до нового життя, де у нас тепер більше можливостей, ніж було до цієї кризи. Восьмий дім гороскопу відповідає принципу Смерті і Трансформації, принципу Відновлення. Ключові слова: цикл Життя-Смерть-Життя, міць і неміч, глибока трансформація, бездоганність, неперевершеність, видатні здібності, знаменитість міжнародного масштабу, видатна особистість, знаменитість у колах посвячених, плутократія, масова загибель людей, тотальні зміни в житті, стресові ситуації, маргінальні ситуації, дефолт, надзвичайне багатство, нав’язливі ідеї-фікс, тотальна руйнація, природні катаклізми. Заняття: метафізика, психоаналіз, пошуки виходу з кризи, розкриття таємниць, наукові дослідження, секретні служби, детективні розслідування, корупція, кримінал, утилізація відходів, переробка сміття, реанімація, реабілітація, протезування, хірургія, ритуальні послуги, вирішення питань спадку, страхування, податкові служба, митниця, реставрація, відновлення зруйнованого, отримання допомоги з боку інших, кредитування, інвестиції, вирішення питань спільних з партнером цінностей, сексуальне життя.

 • Який саме принцип я маю реалізувати, коли шукаю вихід із кризи, коли відновлююся до життя після драматичних подій і незворотних втрат? (Принцип планети, що керує 8 домом)
 • Які саме якості мені слід проявляти, щоб скористатися допомогою з боку інших, щоб відкрилося друге дихання, щоб дракон іздох і скарби дісталися мені? (Управитель 8 дому в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід розраховувати на допомогу з боку інших, коли я шукаю виходу із кризи? Чим саме мені займатися заради подолання маргінальної ситуації та відродження до життя? (Планета-управитель 8 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені долати кризові ситуації й адекватно використовувати допомогу з боку інших? (Мажорні дугові аспекти управителя 8 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати і які ролі виконувати у маргінальній ситуації, у моїх пошуках виходу із кризи? (Планети у 8 домі).
 • Які якості мені варто проявляти, коли перебуваю в маргінальній ситуації і шукаю виходу з кризи? На що це впливає? (Планети у знаках у 8 домі, якими домами керують).
 • Що допомагає і що заважає мені долати маргінальні ситуації? (Мажорні дугові аспекти планет у 8 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати додаткові ресурси для подолання смертельної небезпеки? (Доми, якими керують планети в 8 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб підвищити стійкість до стресів? (Плутон в знаку).
 • Чи торкнуться мене особисто катаклізми світового масштабу? (Мажорні дугові аспекти Плутона зі світилами та особистими планетами)
 • В якій сфері життя моє вміння бачити метафізичне принесе найбільше користі? (Плутон в домі).
 • Яким сферам життя мені варто додатково приділяти увагу, щоб трансформуватися заради оновлення? (Дім, куспід якого розташований в знаку Скорпіон).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб підвищити свою стійкість до стресів? (Планети в знаку Скорпіон). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (Мажорні дугові аспекти планет в знаку Скорпіон). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для застосування мого досвіду подолання маргінальних ситуацій і виходу із кризи? (Доми, якими керують розташовані в Скорпіоні планети).

Теми 5 і 11 домів: мої хобі (розваги, веселощі, любовні пригоди, діти, ігри, ризиковані проекти, фінансові авантюри) та дружні стосунки (стосунки з однодумцями та фанами, робота в колективі, клубне життя, участь у прогресивних реформах, винахідництво, наукові розробки та сучасні технології).

Чи вмієте ви грати? Тобто, чи вмієте ви грати з іншими за правилами – в такий спосіб, щоб з вами хотіли продовжувати грати, запрошували до гри знову і знову? Тому що саме це вміння обумовлює ваше особисте місце в житті. Саме від цього вміння залежить, де саме в ієрархії домінування ви опинитеся в суспільстві. І саме від цього вміння залежить, чи вмієте ви за допомогою ритуалів домовлятися з майбутнім. Наприклад, відмовитися від задоволення зараз заради того, щоб у майбутньому отримати значно більше задоволення. П’ятий дім гороскопу відповідає принципу Волі та принципу Влади. Ключові слова: жага до життя, лідерські якості (компетентність, відповідальність, самостійність, здатність керувати і віддавати накази, здатність контролювати), авторитетність, впливовість, гідність, самоповага, здатність розкривати творчій потенціал, життєздатність, індивідуалізм, упевненість у собі, самоідентифікація, самодостатність. Заняття: особисті творчі проекти, дозвілля, хобі, розваги, веселощі, захоплення, флірт, любовні пригоди, театр, цирк, шоу, ризиковані проекти, фінансові авантюри, ігрові ситуації, стосунки із дітьми.

 • Який саме принцип я маю застосовувати щодо хобі, розваг, дозвілля, відпочинку, творчих особистих проектів, дітей? (Принцип планети, що керує 5 домом, її розташування в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід реалізовувати власні творчі проекти, шукати розваг, здійснювати дозвілля, покращувати стосунки з дітьми? Чим саме мені займатися, щоб в якості хобі? (Планета-управитель 5 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені розважатися, грати, взаємодіяти з дітьми, здійснювати власні творчі проекти? (Мажорні аспекти управителя 5 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, щоб розважатися, реалізовуватися в хобі, виховувати дітей? (планети в 5 домі).
 • Які якості мені варто проявляти, щоб радіти у дозвіллі, т власній творчості, у взаємодії з дітьми, у грі? (Планети в знаках у 5 домі, планети-диспозитори цих планет в знаках і домах).
 • Що допомагає і що заважає мені радіти життю, розважатися, грати, фліртувати, взаємодіяти з дітьми? (мажорні аспекти планет у 5 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати можливості розважитися, повеселитися, реалізувати власні творчі проекти? (доми, якими керують планети в 5 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб жити, почуватися творчою людиною? (Сонце в знаку).
 • В якій сфері життя мої якості лідера забезпечать мені можливість почуватися творчою людиною, можливість жити? (Сонце в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені жити, бути хорошою людиною? (Мажорні аспекти Сонця).
 • Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб розкрити власний творчий потенціал? (дім, куспід якого розташований в знаку Лева).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб краще реалізувати власний творчий потенціал? (Планети в знаку Лева). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Лева). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для розкриття власних творчих здібностей? (доми, якими керують розташовані в Левові планети).

Коли ми ставимо перед собою мету і вибудовуємо стратегії свого життя, ми, врешті решт, опинимося там, де прагнемо опинитися - в колективі однодумців і друзів, серед всього передового і оригінального, з нашими здійсненними мріями, серед яких нам хочеться затриматися надовго. І тут виявляється, що для того, щоб залишатися в цьому місці, нам треба бігти з усіх сил. Тобто весь час модернізуватися, опановувати нові технології, проявляти оригінальність і незалежність. Одинадцятий дім гороскопу відповідає принципу Незалежності та Креативності. Ключові слова: геніальне осяяння як результат наукового дослідження, екстраординарність, надзвичайність, нестандартне, парадоксальне, передовий рубіж науки та технологій, символьні системи, наука, астрологія, футурологія, над-нові ідеї, науково-технічний прогрес, інжиніринг, дивні ідеї, колективізм, комунізм, буйне божевілля, екстравагантність, оригінальність, ексцентрика, наукова фантастика, зміни революційного характеру, модернізація, дружба, клубне життя, колективна робота.

 • Який саме принцип я маю застосовувати щодо моєї участі в колективній рооті, в клубному житті, щодо длрузів та однодумців? (принцип планети, що керує 11 домом, її розташування в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід реалізовувати власні геніальні відкриття? Чим саме мені займатися, щоб бути на своєму місці в колективі, в клубному житті, щоб мати друзів та однодумців? (планета-управитель 11 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені дружити, бути в колективі, реалізовувати себе у клубному житті? (Мажорні аспекти управителя 11 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, щоб мати друзів, грати важливу роль в колективі? (планети в 11 домі, планети-диспозитори цих планет в знаках і домах).
 • Які якості мені варто проявляти, щоб мої стосунки з друзями та однодумцями були плідними? (Планети в знаках у 11 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені дружити, займатися колективною роботою? (мажорні аспекти планет у 11 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати друзів та однодумців? (доми, якими керують планети в 11 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб "не відставати від життя"? (Уран в знаку).
 • В якій сфері життя мої якості винахідника та геніальні відкриття забезпечать мені можливість користиватися сучасними технологіями і досягненнями передової науки? (Уран в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені використовувати власну геніальність в колективі, в клубному житті? (Мажорні аспекти Урана).
 • Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб підвищити власну здатність до негіальних відкриттів, щоб мати друзів та однодумців? (дім, куспід якого розташований в знаку Водолій).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб краще реалізувати власну геніальність? (Планети в знаку Водолія). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Водолія). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для геніальних відкриттів, колективного життя, дружби, незалежності? (доми, якими керують розташовані в Водолієві планети).

Мутабельні дома: 3 - 9, 6 - 12. 

Теми 3 і 9 домів: мої стосунки з найближчим оточенням (брати та сестри, сусіди, знайомі, початкова освіта, новини, плітки, читання, письмова робота, розумова активність) і розширення можливостей через навчання та подорожі (спеціальна та вища освіта, стосунки з іноземцями, вирішення юридичних питань, далекі подорожі).

Третій дім гороскопа - це про особливості мого мислення, про мої комунікативні здібності, про зв'язки, знайомства і здатність оперувати інформацією. Чи багатьох людей турбує питання якості власного мислення, власних знань, комунікативних здібностей? Ось типові питання і зізнання 3 дому: “Я багато в своєму житті вчилася, й продовжую вчитися. Я навряд чи можу претендувати на те, щоб бути цікавою. Я добре знаходжу спільну мову. Мені добре дається менторство, наставництво. Я пробую переосмислити все знову. Коли я вирішую якісь цікаві завдання, я відчуваю наснагу, натхнення, енергію. Я хотіла б реалізуватися як аналітик. Я могла би застосовувати свої знання іноземних мов. Я готова вчитися. Проте, мене хвилює, чи не є я яскравим прикладом ефекту Данінга-Крюгера? Може я переоцінюю свої аналітичні здібності та логічне мислення? Чи не стану я жертвою логічної «помилки того, хто вижив», занадто сподіваючись на свої так звані здібності до навчання та покладаючись на «історії успіху» інших людей?” Третій дім гороскопу, як і шостий, відповідає принципу Раціонального Мислення. Ключові слова: інтелект, мова, навчання, новини, повідомлення, плітки. Якості і заняття: здатність до навчання, допитливість, комбінаторні здібності, здоровий глузд, логіка, самостійна думка, понятійне мислення,  здатність структурувати, здатність наводити лад, вміння знаходити та обробляти інформацію, ЗМІ, засоби зв’язку, спілкування, обмін думками, паперова робота, засоби пересування, транспорт, дороги, оргтехніка, канцелярські принади, молодь, студентство, службовці, помічники, торгівля, посередництво.

 • Який саме принцип я маю застосовувати, щоб мої інтелектуальні заняття були ефективними? (Принцип планети, що керує 3 домом)
 • Які саме якості мені слід проявляти, щоб мої інтеленктуальні заняття були продуктивними? (Планета-управитель 3 дому в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід шукати поживу для свого розуму? Чим саме мені цікавитися, щоб вдовольняти свої інтелектуальні потреби? (Планета-управитель 3 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені навчатися, читати, вести блог і влог, орієнтуватися в новинах, опановувати навички спілкування, знайомитися? (Мажорні дугові аспекти управителя 3 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати і які ролі виконувати, щоб вдовольняти свою потребу в навчанні, спілкуванні, читанні, писанні? (Планети в 3 домі).
 • Які якості мені варто проявляти, щоб покращити свої розумові здібності? На що це впливає? (Планети в знаках у 3 домі, якими домами керують).
 • Що допомагає і що заважає мені навчатися, знайомитися, створювати зв’язки? (Мажорні дугові аспекти планет у 3 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати додаткові можливості реалізувати власні знання та навички спілкування? (Доми, якими керують планети в 3 домі).
 • В якому стилі мені краще за все спілкуватися, писати, викладати, щоб донести свою думку до цільової аудиторії? (Меркурій в знаку).
 • В якій сфері життя моя здатність критично мислити і оперувати інформацією принесе більш за все користі? (Меркурій в домі).
 • Чи легко мені критично мислити, знаходити і обробляти інформацію, висловлюватися, писати? (Мажорні дугові аспекти Меркурія).
 • Яким сферам життя мені варто додатково приділяти увагу, щоб знаходити потрібну мені інформацію? (Дім, куспід якого розташований в знаках Близнята і Діва).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб покращити якість мислення? (Планети в знаках Близнята і Діва). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (Мажорні дугові аспекти планет в знаках Близнята і Діва). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для розвитку інтелекту? (Доми, якими керують розташовані в Близнятах і Діві планети).

Дев'ятий дім - це про ваші стосунки із вашим ідеалом і про прагнення жити в межах законів Всесвіту та законів міжнародного права, коли ви рухаєтеся в тому напрякду, де сяє вищий ідеал. Чому  це так важливо? Бо місце ротодупи в екосистемі землі вже зайнято хробаками, і намагання істоти, що належить до виду сапієнсів, жити ідеалами хробаків, робить цю істоту глибоко нещасною. Дев’ятий дім гороскопу відповідає принципу Встановлення Зв’язку з Богом, принципу Служіння Високому Ідеалу. Ключові слова: божественна присутність, віра, вірність заповіту, вищі ідеали, незаслужене везіння, щасливий збіг обставин, безцінний подарунок долі. Заняття, стан: молитва як діалог з Богом, слідування вищому ідеалу, формування світогляду, отримання вищої освіти, видавнича справа, законотворчість, юриспруденція, міжнародне право, вихід у більш високий соціальний шар, добробут вищий за середній, капіталізм, розкіш, багатство, подорож у невідомі краї, розширення світогляду, розширення кордонів картини світу, зміна світогляду, успіх; те, чим пишаються; переживання щастя.

 • Яким саме принципом я маю керуватися, коли намагаюся зберегти віру у вищий ідеал і слідувати йому, щоб витримати драматичні переживання і досягти високої мети? (Принцип планети, що керує 9 домом, її розташування в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід втілювати цей принцип в життя? Де саме мені слід служити високому ідеалу? Чим саме мені займатися заради високого ідеалу? (Планета-управитель 9 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені на шляху служіння високому ідеалу? (Мажорні аспекти управителя 9 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, коли формую власний світогляд? (планети в 9 домі).
 • Які якості мені варто проявляти, щоб зберегти вірність високому ідеалу? (Планети в знаках у 9 домі, планети-диспозитори цих планет в знаках і домах).
 • Що допомагає і що заважає мені зберігати вірність високому ідеалу? (мажорні аспекти планет у 9 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати можливості для того, щоб наблизитися до високого ідеалу, якого я прагну? (доми, якими керують планети в 9 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб бачити вищий сенс мого існування? (Юпітер в знаку).
 • Що мені робити, щоб побачити вищий сенс мого життя? (Юпітер в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені наважитися зробити щось значуще заради втілення свого ідеалу в життя? (Мажорні аспекти Юпітера). – Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб пишатися собою і переживати щасливі миті? (дім, куспід якого розташований в знаку Стрілець).
 • Які принципи мені варто реалізовувати, щоб відчувати натхнення вищим ідеалом? (Планети в знаку Стрілець). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Стрілець). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для застосування мого досвіду розширення кордонів картини світу? (доми, якими керують розташовані в Стрільці планети).

Теми 6 і 12 домів: рутина (турбота про підтримку здоров'я, повсякденні обов'язки, робота за наймом, малий і середній бізнес, послуги, інструменти і наймані працівники, тонка точна інтелектуальна робота, державна і військова служба, домашні тварини) та жертовність (благодійність, позбавлення залежностей, подолання саморуйнування, життя із хронічним захворюванням, стани самотності та забутості для світу, усамітнення, еміграція, таємні вороги, нереалістичні мрії, омана, ірраціональні страхи).

Від того, наскільки добре ви вмієте жити кожного дня за розкладом, виконуючи одну й ту саму звичну повсякденну роботу, залежить стан вашого здоров’я, якість вашого мислення, любов до вас інших людей, потреба інших людей співпрацювати з вами, а також ваша здатність почуватися щасливою людиною і конструктивно використовувати подарунки долі та вдалий збіг обставин. Шостий дім гороскопу, як і третій дім, відповідає принципу Раціонального мислення.  Ключові слова: здатність розрізняти предмети, явища і поняття; здатність ідентифікувати; здатність структурувати; здатність наводити лад; комбінаторні здібності, здоровий глузд, логіка, самостійна думка, понятійне мислення, інтелект, мова, інформація, новина, повідомлення, плітки, ЗМІ, засоби зв’язку, спілкування, обмін думками, паперова робота, засоби пересування, транспорт, дороги, оргтехніка, канцелярські принади, молодь, студентство, службовці, помічники, робочі інструменти, торгівля, посередництво. Заняття: повсякденні рутинні обов’язки, життя за сталим розкладом, турбота про підтримку здоров’я, наведення ладу, упорядкування; турбота про підтримку порядку, чистоти і гігієни; тонка точна інтелектуальна робота, медицина, освіта і виховання, домашні тварини, військова і державна служба, малий і середній бізнес.

 • Який саме принцип я маю застосовувати, коли намагаюся впорядкувати своє повсякденне життя, щоб воно не розвалювалося на шматки і не псувало моє здоров’я? (Принцип планети, що керує 6 домом, її розташування в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід постійно підтримувати порядок, чистоту і гігієну, щоб бути здоровою людиною? Чим саме мені займатися кожного дня? (Планета-управитель 6 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені підтримувати здоров’я та виконувати рутинні обов’язки? (Мажорні аспекти управителя 6 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, щоб підтримувати здоров’я, облаштовувати побут, ефективно працювати? (планети в 6 домі, планети-диспозитори цих планет в знаках і домах).
 • Які якості мені варто проявляти, коли турбуюся про підтримку здоров’я, виконую повсякденні обов’язки, працюю за наймом, перебуваю на службі? (Планети в знаках у 6 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені підтримувати здоров’я, наводити лад, виконувати повсякденну роботу? (мажорні аспекти планет у 6 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати можливості для покращення здоров’я, побуту, умов роботи? (доми, якими керують планети в 6 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб турботи про підтримку здоров’я, рутина, повсякденні обов’язки не набридали мені, щоб мені було цікаво цим займатися? (Меркурій в знаку).
 • В якій сфері життя моє вміння організовувати порядок із хаосу принесе мені найбільше користі?  (Меркурій в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені дотримуватися правил і ефективно протистояти хаосу? (Мажорні аспекти Меркурія).
 • Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб зменшити рівень ентропії? (дім, куспід якого розташований в знаку Діви).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб краще підтримувати порядок? (Планети в знаку Діви). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Діви). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для зменшення рівня ентропії в моєму житті? (доми, якими керують розташовані в Діві планети).

12 дім – це і є зона хаосу. Тут ми зіштовхуємося з тим, чого не здатні пояснити раціонально. Тут ми залежні, самотні, «вигнанці з раю». Тут ми маємо справу з драконами. І тут ми приносимо жертву богам, торгуємося з ними заради майбутнього. Коли ви освоїли нову територію, досягли високої мети і ваші мрії збулися, ваша подорож закінчилася. І ви відчуваєтеся покинуто, розгублено: картини минулого постають перед внутрішнім зором у всій ясності, а майбутнє неможливо розгледіти крізь туман і темряву. І ви не знаєте, що вам робити далі. Потрібно усамітнитися в потаємному місці, щоб принести жертву богу і почути Його голос. Ми всі приносимо жертви і торгуємося з богами: «Я буду п'ять років сумлінно вчитися, відмовляючись від неробства, а Ти за це зробиш мене видатним хірургом, і я буду корисним людям». «Я жертвую своїй красивій і здоровій старості моїми щоденними важкими спортивними вправами, читанням складних книжок. Я відмовляюся зловживати смачною їжею, а Ти за це збережеш мені розум і тіло». Але якщо жертва виявиться неякісною, то замість Спасіння в майбутньому можна отримати погибель. Тому така важлива внутрішня чесність, мистецтво знатися на тонкощах, вміння прозрівати тонкий зміст за явищами матеріального світу; знання міфології, що дає можливість впізнати архетиповий сюжет.
Дванадцятий дім гороскопу відповідає принципу Подолання Саморуйнування і принципу Жертви. Ключові слова: єдність світу, божественна присутність, Спасіння, жертовне служіння, прозріння.
Заняття, стан: історія цивілізації, культурологія, міфологія, високе мистецтво, висока мода, транс, ілюзія, містифікація, утопічні ідеї, нереалістичні уявлення, фантастичні віртуальні світи, ірраціональна віра, стан сп'яніння, наркотики, чарівність, музика, ритуальні дійства, містерії, саморуйнування, жертовність, залежність, безпорадність, розгадування загадок, прояснення заплутаних ситуацій, розвінчання хибних міфів, викриття брехні.

 • Яким принципом я керуюся, коли прозріваю тонкий план і веду торг з майбутнім щодо моєї жертви? (Принцип планети управителя 12 дому, її положення в знаку).
 • Де саме мені слід приносити жертви заради майбутнього, в якій сфері життя? Чим саме мені займатися заради Спасіння? (управитель 12 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені реалізовувати принцип управителя 12 дому, коли я намагаюся звільнитися від саморуйнування? (мажорні аспекти управителя 12 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, коли жертвую заради майбутнього? (планети в 12 домі, планети-диспозитори цих планет в знаках і домах).
 • Які якості мені варто проявляти, щоб мої жертви заради майбутнього були правильними? (планети в знаках в 12 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені долати саморуйнування і приносити правильні жертви? (мажорні аспекти планет в 12 домі).
 • У яких сферах життя мені слід шукати можливості для того, щоб приносити правильні жертви заради майбутнього і позбавлятися від саморуйнування? (доми, якими керують планети в 12 домі).
 • Які якості мені необхідно розвивати, щоб розгадувати загадки і прояснювати заплутані ситуації? (Нептун в знаку).
 • Що мені робити, щоб підвищити рівень внутрішньої чесності та подолати наслідки самообману? (Нептун у домі).
 • Що допомагає і що заважає мені долати самообман і позбавлятися від страждань? (мажорні аспекти Нептуна).
 • Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб не стати жертвою обману і самообману? (дім, розташований у знаку Риби).

Щодо прогностичної астрології. З людиною може статися лише те, що міститься в натальній карті. Тому треба розуміти, що там міститься. Поточні транзити "запускають" сюжети натальної карти. Це дає відповідь на запитання: "Коли це станеться?" Наша задача: підготуватися і "запустити" сюжет у конструктивне русло, запобігти неконструктивного розвитку сюжету. Чи може людина це зробити? В ідеалі - так. Але в кожному конкретному випадку ясно, що не кожна людина здатна на такий духовний подвиг. Задача: 1) проаналізувати, як розгортався цей сюжет на минулих астрологічних феноменах 2) усвідомити, які помилки були зроблені 3) зрозуміти, які навички і риси характеру слід розвинути, щоб не повторити помилоко минулого 4) опанувати конкретні практичні навички, що дозволяють розвити і вдосконалити необхідні риси характеру.

«Прогноз на рік» - погана ідея: ви ж не правитель Урука Гільгамеш, а я не жрець храму вашого особливого бога-покровителя.

Щодо синастричної астрлогії. Тут накладається гороскоп партнера на ваш гороскоп і розглядається: 1) які риси характеру у вас із партнером подібні (резонансні аспекти) 2) як партнер на вас впливає (планети партнера у ваших домах) 3) як ви з партнером взаємодієте (дугові мажорні аспекти між вашими планетами і планетами партнера).

Астрологическое консультирование, методика работы


Медведь и полицейский

Джефф Кунс, «Медведь и полицейский».
Выставка в Версале, 2008

Я работаю с программой Almagest v. 8 Millennium 2000 - высокая точность расчетов и все необходимые функции. Не использую шаблонов для описания гороскопа – все тексты авторские. Я пишу когнитивно: конкретно, четко, тезисно. Я могу вставлять в текст ссылки на рекомендации психологов, на работы культурологов, историков, рекомендовать художественную литературу и фильмы, которые помогут разобраться в своем жизненном сюжете. Вы получаете свой гороскоп на почтовый ящик, а если возникает потребность что-то уточнить, можете в любое время написать мне. Вы можете говорить со мной в Скайпе, по телефону или встретиться в реальной жизни.

Консультация

Темы:

- Мои личные интересы (внешний вид, манеры, состояние физического тела) в отношениях с другими (брак, деловое партнерство, общественная деятельность).

- Мои личные доходы (источник дохода, финансовое положение, траты, ресурсы, таланты и способности, система ценностей) и моральная/финансовая поддержка со стороны других (общее с другими имущество, наследство, кредиты, налоги, накопления, страхование, финансовые и психологические кризисы, риски, сексуальная жизнь, научные исследования, детективные расследования).

- Мои отношения с ближайшим окружением (братья и сестры, соседи, знакомые, начальное образование, новости, сплетни, чтение, письменная работа, интеллектуальная активность) и расширение возможностей через обучение и путешествия (специальное и высшее образование, отношения с иностранцами, решение юридических вопросов, дальние путешествия).

- Моя семейная жизнь (отношения с родителями, воспоминания детства, национальная культура и традиции, дом, недвижимость, конец жизни) и статус в обществе (карьера, бизнес, репутация, признание и награды, слава, достижение целей, жизненная цель, призвание, реализация своего потенциала).

- Мои хобби (развлечения, веселье, любовные приключения, дети, игры, рискованные проекты, финансовые авантюры) и отношения с друзьями (отношения с единомышленниками и фанами, работа в коллективе, клубная жизнь, участие в прогрессивных реформах, изобретения, научные разработки и современные технологии).

- Рутина (забота о поддержании здоровья, повседневные обязанности, работа по найму, малый и средний бизнес, услуги, инструменты и наемные работники, тонкая точная интеллектуальная работа, государственная и военная служба, домашние животные) и жертвенность (благотворительность, избавление от зависимостей, преодоление саморазрушения, жизнь с хроническим заболеванием, состояния одиночества и забытости для мира,  уединение, эмиграция, тайные враги, нереалистические мечты, обманы и самообманы, иррациональные страхи).