Як читати гороскоп?


ведмідь і поліцейський

Джефф Кунс, «Ведмідь і поліцейський».
Виставка у Версалі, 2008

Планета, яка створює дуговий аспект до іншої планети, - головна дійова особа гороскопа: хто? що? (підмет).

Мажорні дугові аспекти планет - спосіб, в який планети проявляють свою активність: що робить? (присудок). Кон'юнкція: завжди перебуває поруч. Секстиль: підтримує, допомагає, дає здібності. Квадрат: дратує, перешкоджає, чинить перепони, ятрить, розпалює пристрасть, відбирає, позбавляє потрібної якості. Трин: обдаровує, винагороджує за чесноти, проявляє прихильність, дає аванси, ставиться дружньо, дає талант, перевершує очікування. Опозиція: пртистоїть, опонує, доповнює, врівноважує, вимагає віднайти баланс.

Знаки зодіаку - якості планети: який? чий? котрий? (означення).

Доми - сфери життя: де? куди? звідки? (обставина).

Планета, яка приймає дуговий аспект від іншої планети, - другорядна дійова особа гороскопа: кого? чого? кому? чому? ким? чим? на кому? на чому? (додаток).

Люди зазвичай дуже легко ідентифікують себе за трактуванням аспектів положення і дугових аспектів Місяця в гороскопі свого народження. З Сонцем - складніше. З Меркурієм, Марсом і Венерою ще складніше. З Юпітером і Сатурном - мало кому вдається. З вищими планетами - то вже надскладна задача.

Місяць в гороскопі

Описує найголовнішу мотивацію нашого життя - прагнення, яке ми маємо вдовольнити за будь-яких умов: чим би не займалися в житті, головна мотивація завжди присутня як основне емоційне тло нашого життя. Емоція захищеності й комфорту, душевного спокою буде у нас основним життєвим тлом, якщо головна потреба вдоволена. І навпаки, ми почуватимемося тривожно й незручно, якщо ця потреба не вдовольняється. 

Місяць у знакові показує, чого ми хочемо найбільше в житті. 

Місяць у домі показує, де ми понад усе прагнемо бути.

Куспід дому, який потрапляє у знак Рака, показує ту сферу життя, через яку я можу вдовольнити головну потребу свого життя. 

Сонце в гороскопі

Сонце в гороскопі описує нашу життєздатність - наш намір жити, який ми підтверджуємо своїми щоденними особистими виборами та вчинками: як би не складалися імперативні умови нашого життя, нам доводиться так чи інакше брати на себе відповідальність хоча б за щось. Навіть якщо ми раз і назавжди вирішили, що нас як особистості не існує, що ми - лише функція, яка виконує чужі накази й служить інструментом чужого волевияву, нам доводиться робити власний вибір, бо життя змушує нас до цього. Вибір - це найважче, з чим стикається людина у житті. Тому прості люди намагаються уникати вибору скрізь, де це їм вдається. Але непрості люди радіють кожній можливості зробити власний вибір, бо саме в такі миті мають життя у всій його повноті, це миті творчості, які урівнюють людей  до Богів. 

Сонце у знаку показує, які якості нам потрібні, щоб жити. 

Сонце у домі показує, з заняттями в якій сфері життя ми себе ототожнюємо. Тобто, те, чим нам займатися, щоб жити. 

Куспід дому, який потрапляє у знак Лева, показує ту сферу життя, через яку я можу розвивати власну особистість як творчу і життєздатну.  

Меркурій в гороскопі

Меркурій в гороскопі описує нашу здатність критично мислити, розрізняти поняття, вибудовувати логічні ланцюжки. Ми як вид виживаємо саме завдяки цій здатності мислити. У нас немає великих розмірів, як у слонів; немає потужних ікл і гострих пазурів, як у левів; немає густої теплої вовни, як у яків. Але ми, лисі обізяни, опинилися на верхівці харчового ланцюга через те, що у нас природа дивним чином поєднала кілька факторів: ми мислимо+ходимо на двох ногах+використовуємо руки як інструмент+маємо мовний апарат, щоб розмовляти. Всі ці чудові речі в гороскопі символізує Меркурій - принцип раціонального мислення. 

Меркурій у знаку показує, що саме нам цікаво обмірковувати.

Меркурій у домі вказує на ту сферу життя, в якій наші розумові здібності принесуть нам найбільше користі. 

Куспіди домів, які потрапляють у знаки Близнят і Діви, показують ті сфери життя, які спонукають нас навчатися, контактувати, цікавитися новинами. 

Венера в гороскопі

Венера в гороскопі описує нашу здатність оцінювати й любити. Ми як вид є істотами соціальними, тобто, нам потрібні інші, щоб виживати. Природа людська така, що люди весь час живуть у війні - вся історія людства є історією війн. Війни постійно повторюються, бо ті, хто пережив війну і прагнув миру, старіють і вмирають, а народжені в мирі покоління романтизують війну і "хочуть повторити". Війна - це не гарно, війна - це зло, але хто про це знає? Принаймні той, хто знається на гуманітарних науках, може оцінити вартість війни. В системі астрології, де в центрі Всесвіту - людина, що стоїть на Землі, Сонце символізує творчу особистість, Меркурій - розум, а Венера - почуття (не плутати з емоціями, з відчуттями. Почуття - це емоція, яку ми осмислили й назвали на ім'я: "У мене зіпсувався настрій, я відчуваю муку, я страждаю. Чому? Мій коханий фліртує з незнайомкою. Чи це вже привід говорити про ревнощі?") Почуття, розум, особистість - вони завжди разом в житті, вони завжди разом в астрології: для спостерігача з Землі Меркурій і Венера ніколи не відходять далеко від Сонця і від одне одного: Меркурій від Сонця не відходить далі ніж на 24 градуси, Венера - далі ніж на 42 градуси, а між Венерою і Меркурієм можливий лише один мажорний дуговий аспект - секстиль. Тож, нам потрібен розум, щоб осмислити власні емоції, і нам потрібні почуття, щоб оцінити, хто перед нами: ворог чи друг; що нас чекає: мир чи війна? Якщо ми не мислимо критично і не оцінюємо етично, то нам не вижити у світі, де норма - війна, бо тоді ми зробимо фатальний для себе вибір, довірившись власним бездумним бажанням і фантазіям: "Хочу інше! Мені не подобається це!" Вміння правильно оцінити вартість людей і речей з першого погляду заради миру, вміння вибудовувати стосунки заради миру, вміння не втратити красу під час війни та бути на боці добра, вміння залишатися добрим і красивим під час запеклої боротьби на боці добра -  всі ці дорогоцінні речі в гороскопі символізує Венера - принцип етичної та естетичної оцінки.   

Венера в знаку показує, за які якості нас високо цінують інші люди - вороги та партнери.  

Венера у домі вказує на ту сферу життя, де мої етичні й естетичні оцінки потрібні світу. 

Куспіди домів, які потрапляють у знаки Тельця і Терезів, показують ті сфери життя, які спонукають нас йти до людей зі своїми оцінками у пошуках блага. 

Марс в гороскопі

Марс в гороскопі символізує принцип практичної цілеспрямованої дії: нашу здатність боротися і перемагати, завойовувати та запліднювати, руйнувати та будувати, захищати власні кордони та відстоювати власні інтереси, давати відсіч відвертому ворогові, робити зброю і складні механізми. Життя не Землі нелегке: тут велика риба жере маленьку, тут на тебе постійно хтось полює, тож, людина має бути майстерною, щоб жити. Має вміти створювати тонкі інструменти, необхідні для війни та праці. Давні справжні господарі Землі-віруси щомиті атакують наш організм і загрожують смертельною небезпекою, тож, людина має бути переможцем у своїй повсякденній боротьбі за життя, щоб мати силу протидіяти цим атаками. Тут немає часу думати: "А який спосіб реакції на небезпеку мені застосувати зараз: бити, тікати чи прикидатися мертвим?"- реагуємо рефлекторно, як можемо. Тож, людина має бути у гарній фізичній формі й почуватися впевненою і сміливою, щоб рефлекторна реакція була адекватна. Скіфський цар сміявся над елінами: "Невже ваші щоденні заняття гімнастикою голяка дають вам перевагу над нами в битві?" - і чистив самотужки свого коня, демонструючи, що має купу практичних навичок і готовий майстерно здійснити будь-що. 
   
Марс в знаку показує, які якості нам необхідні, щоб боротися і перемагати.  
 
Марс у домі вказує на ту сферу життя, де мої бійцівські якості потрібні світу.  

Куспіди домів, які потрапляють у знак Овна, показують ті сфери життя, які спонукають нас бути сміливими, сильними, ловкими, опановувати конкретні практичні навички та підвищувати рівень професійної майстерності. 

Юпітер в гороскопі

Юпітер у гороскопі символізує принцип розвитку: нашу здатність навчатися в широкому сенсі цього слова, тобто, опановувати великі курси навчальних програм, щоб наблизитися до істини. Античні філософи вважали, що лише на шляху пошуку істини людина здатна пережити моменти щастя. Істина недосяжна в принципі, пізнати її неможливо. Але до неї можна наблизитися - і пережити той момент, коли її сяяння  охоплює все навколо, цей момент неможливо забути, бо саме цієї миті філософ відчуває себе частиною чогось невиразно більшого. Відчуває вищий смисл свого життя. Бачить в усій повноті велич високого ідеалу. Це переживання єдності світу, де всі частини пов'язані між собою, як віти дерева: гойднеш одну нижню гілку - відгукнуться всі. Але ж не кожна людина прагне істини. Проста людина не прагне. Тому марно запитувати просту людину, чи щаслива вона, - не уявляє собі, що воно таке - щастя. І навіть коли проста людина приходить до місця, де скупчилися філософи, щоб вчителювати, вона може отримати диплом про закінчення вищого навчального закладу, так і не переживши сліпучого тотального щастя, переживання якого охоплює в мить розуміння чогось складного, що відсовує кордони власного уявлення про світ так далеко, що з'являється бачення нової перспективи для нових можливостей. В міфах Давньої Греції Зевс уособлює державу: мають діяти одні на всіх справедливі закони, щоб був розвиток. Точні аспекти фаз циклу Юпітер/Сатурн в гороскопі народження людини є аспектами покоління. Принципи цих аспектів на особистому рівні є активними лише за умови, що ця людина є знаменитістю місцевого масштабу: викладач у вищому навчальному закладі, видатний учитель, видатний письменник, видавець, правознавець, релігійний діяч, політик, можновладець, володар великого бізнесу, високопосадовець у державній та військовій структурі, земельний олігарх, представник еліти нації.

Юпітер в знаку показує, чого саме нам варто системно навчатися, щоб наблизитися до істини. Наприклад, Юпітер в Рибах: я розширюю кордони власної картини світу, коли системно навчаюся гуманітарних наук: міфологія, література, історія філософії, історія цивілізації, історія моди, історія мистецтва.

Юпітер у домі вказує на ту сферу життя, де я, оперуючи власними системними знаннями, можу пережити щастя. Наприклад, Юпітер у 6 домі: займайся повсякденними справами, облаштовуй побут, підтримуй здоров'я, працюй за наймом, у малому й середньому бізнесі, на державній та військовій службі, у галузі освіти та медицини, виконуй тонку точну інтелектуальну працю, взаємодій з домашніми тваринами - це зробить тебе щасливою людиною.

Куспіди домів, які потрапляють у знак Стрілець, показують ті сфери життя, які спонукають нас опановувати великі курси навчальних програм. Наприклад, Юпітер управитель 4 дому: батьки. родина, сім'я, національна культура і традиції з раннього дитинства заохочували розвиватися.

Сатурн в гороскопі

Сатурн у гороскопі символізує принцип обмеження, принцип кордонів. От просто зараз запаліть свічку і повільно підносьте долоню до вогню, ближче, ще ближче - стоп! Далі - небезпека, можна обпектися. Є люди, котрі усвідомлюють небезпеку, але долають свій страх і йдуть далі - долонькою крізь вогонь, за межи небезпеки. Чому? Бо така природа людська - дійти до краю землі та зазирнути за край. Побороти свій страх і зосередитися на тривалому шляху, сповненому важких перепон, нестачі, холоду, втоми, зневіри та всього того, що сильно лякає. Навіщо? Бо така природа людська - свідомо погодитися взяти на себе той тягар, що пропонує потік подій, і виконати той обов'язок, який не може виконати ніхто, крім тебе. На цьому шляху у тебе можуть бути друзі, що супроводжують і охороняють. Вони можуть навіть взяти твій тягар на себе на якийсь час, коли ти втрачаєш свідомість. Вони можуть навіть взяти тебе собі на плечі й нести вкупі з твоїм тягарем. Але вони не здатні позбавити тебе обов'язку, що є твоїм і лише твоїм. Обов'язку неможливо позбутися, неможливо віддати комусь, неможливо забути - його можна лише виконати. Етапи дорослішання (семирічний цикл) всі пов'язані з переживанням страху, з переживанням власної обмеженості. Для кожного етапу є свій ритуал ініціації - завжди страшний (книжка Мірча Еліаде "Трактат з історії релігій"). В сучасному європейському суспільстві практика ініціацій відсутня. Тож, люди тут дорослішають стихійно: трапилася халепа - злякався ву смерть - подорослішав. Багато людей не дорослішають - залишаються інфантильними, бо не здатні бачити причини й наслідки. Ці люди заперечують принцип Сатурна - наявність внутрішнього світу. Тому щиро вважають, що у них немає ніяких внутрішніх бар'єрів і страхів. Тим часом життя людини - це послідовність страшних подій-іціацій реальністю, що кожні сім років кидає людині новий виклик, до якого вона абсолютно не готова. Тож, мені не варто казати: "Я вже подолала свої страхи й внутрішні обмеження", - варто казати: "Я подолала страхи й обмеження минулої семирічної кризи, і точно знаю - попереду халепа, яка виставить переді мною новий, ще вищий бар'єр, і я боятимуся так, як ще ніколи". Точні аспекти фаз циклу Юпітер/Сатурн в гороскопі народження людини є аспектами покоління. Принципи цих аспектів на особистому рівні є активними лише за умови, що ця людина є знаменитістю місцевого масштабу: викладач у вищому навчальному закладі, видатний учитель, видатний письменник, видавець, правознавець, релігійний діяч, політик, можновладець, володар великого бізнесу, високопосадовець у державній та військовій структурі, земельний олігарх, представник еліти нації.
 
Сатурн в знаку показує, що саме я вважаю для себе забороненим, неприпустимим, ганебним, небезпечним.  
 
Сатурн у домі вказує на ту сферу життя, де я боюся не справитися з обов'язком, боюся бути незрілою й недисциплінованою людиною. 
  
Куспіди домів, які потрапляють у знак Козоріг, показують ті сфери життя, які спонукають нас дорослішати, брати на себе обов'язок, ставати зосередженими та дисциплінованими. 

Уран в гороскопі

Уран символізує принцип геніальності. Уран перебуває в одному знакові приблизно 7 років. Тож, те, що викликатиме у людини спалахи геніального осяяння під час пошуку свободи й незалежності, буде спільним для всіх,  хто має Уран в одному й тому ж знаку. А от індивідуальні відмінності від інших представників свого покоління під час здобуття свободи обумовлені положенням Урана в домі та його мажорними дуговими аспектами зі світилами та особистими планетами. Якщо Уран не має таких аспектів, в житті людини не траплятимуться фатальні події, які руйнуватимуть її життя в несподіваний спосіб, змушуючи її брати безпосередню участь у колективних програмах, де люди створюють щось революційне, що впливає на долю людства. 

Уран в знаку показує, що саме представники мого покоління реформують в суспільстві, щоб почуватися вільними, свобідними.  

Уран в домі вказує на ту сферу життя, де я маю справу з речами, яких я воліла б позбутися, звільнитися як в особистому плані, так і в суспільному. Це сфера, де я взаємодію з речами, які формують мою незалежність. З речами, заняття якими, робить мене оригінальною. Ці речі змушують мене винаходити щось принципово нове, використовувати останні досягнення передової науки та технологій, експериментувати. Ці речі змушують реформувати все те, що було улюбленим. Змушують порушити слово, що колись було твердо дане собі або іншим, порушити обіцянку. Ця сфера життя сповнена сюрпризів (приємних і різних), несподіваних змін, спалахів геніальних осяянь після довгих логічних міркувань. В цій сфері людина сповнена безумства й коїть дикі речі. Та ця сфера завжди лишається джерелом унікальності людини та вміння знаходити геніальне рішення у безнадійній ситуації. Наявність вищої планети в домі трактується як ураження дому. Тож, варто починати трактування від простого до складного.  

Куспіди домів, які потрапляють у знак Водолій, показують ті заняття, під час котрих активізується наша креативність і винахідливість. 

Нептун в гороскопі

Нептун символізує принцип містицизму - прозрівання тонкощів, що стоять за явищами матеріального. Нептун перебуває в одному знаку приблизно 14 років. Тож, те, що викликає у вас відчуття спасіння від страждань, екстатичні переживання, є спільним для всіх, хто має Нептун в одному й тому ж знаку. А от індивідуальні відмінності від інших представників свого покоління, коли ви розплутуєте заплутані речі та розгадуєте загадки, обумовлені положенням Нептуна в домі вашого гороскопа та його мажорними дуговими аспектами зі світилами та особистими планетами. Якщо Нептун не має таких аспектів, то в житті людини не траплятимуться фатальні події, коли позбавлена орієнтирів людина блукає у сутінках, руйнуючи своє життя. Обставини не змушують таку людину брати безпосередню участь у колективних програмах, де люди створюють щось містичне, що впливає на долю людства.

Нептун в знаку показує, від чого саме страждають представники мого покоління і від чого прагнуть спастися. 

Нептун в домі вказує на ту сферу життя, де мені бракує внутрішньої чесності; де я радо дозволяю ввести себе в оману, де я втрачаю зв'язок з реальністю. Це сфера, де я взаємодію з речами, які формують мою здатність не обманювати себе й інших. Ця сфера життя сповнена містифікацій, великої брехні, самонавіювання. В цій сфері людина сповнена нереалістичних планів й коїть саморуйнівні речі. Та ця сфера завжди лишається джерелом містичного одкровення для людини та вміння знаходити порятунок у безнадійній ситуації. Наявність вищої планети в домі трактується як ураження дому. Тож, варто починати трактування від простого до складного. 

Куспіди домів, які потрапляють у знак Риби, показують ті заняття, під час котрих активізується вміння знатися на тонкощах та розгадувати загадки.

Плутон в гороскопі

Плутон символізує принцип надзвичайності - потрясіння, яке глибоко змінює нас. Плутон перебуває в одному знаку десятки років, тому впливає на покоління людей в цілому, а помітний вплив на окрему людину має лише тоді, коли перебуває в сильній позиції в гороскопі народження: є планетою в секторі Гоклена, або в ангулярі ( +/- 15 градусів від однієї з чотирьох кардинальних точок: Аsc, Dsc, IC, МС), або Скорпіон є знаком синтезу, або Плутон має мажорні дугові аспекти зі світилами та/чи особистими планетами, особливо кон'юнкції та квадратури. Тож, те, що викликає у вас відчуття жаху, незворотності втрати, тотального руйнування, є спільним для всіх, хто має Плутон в одному й тому ж знаку. На особистому рівні людина зіштовхнеться з цим жахіттям в тій сфері життя, яку символізує дім натальної карти, що містить Плутон. Якщо Плутон не має сильної позиції в гороскопі народження, то фатальні події не змушують людину проявляти надзвичайні здібності й мати тісні контакти зі знаменитостями світового масштабу. Обставини не змушують таку людину брати безпосередню участь у колективних дослідженнях чогось надзвичайного, від чого залежить доля людства. 

Плутон в знаку вказує на те, що викликає у вас як у представника свого покоління відчуття жаху, незворотності втрати, тотального руйнування. 
 
Плутон в домі вказує на ту сферу життя, де людина матиме справу з непересічними драматичними подіями, які глибоко змінять її життя та її особистість. Це обставини, за яких людина відчує власну немічність і власну міць, власну надзвичайну потужність і повне власне безсилля. В цій сфері людина не здатна протистояти роковим силам без допомоги з боку інших, не здатна власними силами розв'язати проблему. Тут людина за рокових трагічних обставин змушена виступити в ролі ката, інакше їй доведеться загинути. В цій сфері людина відроджується до життя після трагічних втрат і драматичних переживань - постає, як фенікс з попелу.  Наявність вищої планети в домі трактується як ураження дому. Тож, варто починати трактування від простого до складного. 
 
Куспіди домів, які потрапляють у знак Скорпіон, показують ті заняття, під час котрих активізується здатність відновлюватися до життя після трагічних подій та драматичних переживань. 

Кардинальні дома: 1 -7, 4 - 10.

1 і 7 доми: мої особисті інтереси (зовнішній вигляд, манери, стан фізичного тіла) у стосунках з іншими (шлюб, ділове партнерство, громадська діяльність).

 • Ким я бачу себе в світі? Яку роль я прагну грати в житті? (Принцип планети, що керує 1 домом)
 • Які якості мені потрібні, щоб адекватно сприймати реальність? (Розташування в знаку планети-управителя 1 дому).
 • Чим саме мені слід займатися, щоб пізнавати й розвивати себе? (Планета-управитель 1 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені пізнавати і розвивати себе? (Мажорні дугові аспекти управителя 1 дому).
 • Що люди помічають в мені в першу чергу при першому враженні? Чим саме я зацікавлюю людей? (планети в знаках у 1 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені формувати гарні манери і вдалий власний імідж? (Мажорні аспекти планет у 1 домі).
 • В яких сферах життя мені варто презентувати себе за принципом соціальної самореклами, щоб почуватися на своєму місці в світі? (Доми, якими керують планети в 1 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб відстоювати і захищати власні інтереси? (Марс в знаку).
 • В якій сфері життя мої бійцівські якості забезпечать мені можливість здійснити власні інтереси?  (Марс в домі).
 • Чи легко мені досягти фізичної вправності, сили і професійної майстерності,  щоб реалізувати власні інтереси? (Мажорні дугові аспекти Марса).
 • Яким сферам життя мені варто додатково приділяти увагу, щоб діяти у власних інтересах? (Дім, куспід якого розташований в знаку Овен).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб підвищити власну фізичну силу, рішучість, сміливість? (Планети в знаку Овен). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні дугові аспекти планет в знаку Овен). На які сфери мого життя це вплине? (Доми, якими керують розташовані в Овні планети).
 • Який саме принцип втілює для мене мій партнер? Ким я стаю, коли намагаюся створити важливі стосунки, коли перебуваю в гущі суспільного життя? (Принцип планети, що керує 7 домом),
 • Людиною з якими якостями є мій відвертий ворог і мій партнер? (Планета-управитель 7 дому в знаку).
 • На яку конкретно сферу мого життя більш за все впливає мій партнер? Чим саме мені займатися, щоб створити партнерські стосунки та брати участь у суспільному житті? (Планета-управитель 7 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені свідомо створювати партнерські стосунки? (Мажорні дугові аспекти управителя 7 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати в партнерстві, шлюбі, союзі, у відкритому протистоянні з ворогами? Які ролі я граю тут? (Планети в 7 домі).
 • Які додаткові якості мені варто проявляти, щоб свідомо будувати стосунки? (Планети в знаках у 7 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені будувати стосунки? (Мажорні дугові аспекти планет у 7 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати додаткові можливості для стосунків? На що впливають мої стосутнки? (Доми, якими керують планети в 7 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб моє життя в суспільстві, в громаді, з партнерами, в шлюбі було гармонійним і приємним? (Венера в знаку).
 • В якій сфері життя моє вміння свідомо вибудовувати стосунки і ладнати з людьми принесе мені найбільше користі?  (Венера в домі).
 • Чи легко мені бути у стосунках і брати участь у громадській роботі? (Мажорні дугові аспекти Венери).
 • Яким сферам життя мені варто додатково приділяти увагу, щоб бути в партнерстві, займатися суспільним життям? (Дім, куспід якого розташований в знаку Терези).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб краще ладнати з людьми? (Планети в знаку Терези). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (Мажорні дугові аспекти планет в знаку Терези). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для партнерства і громадської активності? (Доми, якими керують розташовані в Терезах планети).

4 і 10 доми: моє родинне життя (стосунки з батьками, спогади дитинства, національна культура і традиції, домівка, нерухомість, кінець життя) і статус в суспільстві (кар'єра, бізнес, репутація, визнання та винагороди, слава, досягнення цілей, життєва мета, покликання, реалізація свого потенціалу).

 • Який саме принцип я маю застосовувати, щоб мати притулок? (Принцип планети, що керує 4 домом).
 • Які якості мені потрібні, щоб вирішувати задачі, що постають переді мною у зв'язку з батьками, родиною, батьківщиною? (планета, що керує 4 домом, в знаку).
 • Чим саме мені слід займатися, щоб мати притулок, житло, родину? (Планета-управитель 4 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені мати притулок, житло, родину? (Мажорні аспекти управителя 4 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, щоб вдовольняти свою потребу в батьківщині, родині, притулку? (планети в 4 домі).
 • Які додаткові якості мені варто проявляти, щоб покращити власне родинне життя і життя на батьківщині? (Планети в знаках у 4 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені вирішувати питання, пов’язані з родинним життям, домівкою, національною культурою і традиціями? (мажорні аспекти планет у 4 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати додаткові можливості для вирішення питань щодо родинного життя, батьків, домівки, життя на батьківщині? (доми, якими керують планети в 4 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб вдовольняти свої потреби, адаптуватися і підтримувати життя? Чого я хочу більш за все? (Місяць в знаку).
 • В якій сфері життя моя здатність підтримувати життя і пристосуватися принесе більш за все користі? Куди я хочу більш за все? (Місяць в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені вдовольняти потреби, почуватися захищено і комфортно, адаптуватися і підтримувати життя? (Мажорні аспекти Місяця).
 • На яку сферу життя впливає моя турбота про підтримку життя? (Дім, куспід якого розташований в знаку Рака).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб покращити своє емоційне життя? (Планети в знаку Рака). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Рака). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для вдоволення моєї потреби у безпеці? (доми, якими керують розташовані в Ракові планети).
 • Яким саме принципом я маю керуватися, коли прагну досягти мети свого життя? (Принцип планети, що керує 10 домом).
 • Які якості мені потрібні, щоб досягти мети свого життя? (планета, що керує 10 домом, в знаку).
 • Чим саме мені займатися заради високого становища в суспільстві, визнання і винагороди? (Планета-управитель 10 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені на шляху досягнення високої мети? (Мажорні аспекти управителя 10 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, коли займаюся вирішенням питання кар’єри, статусу, репутації? (планети в 10 домі).
 • Які додаткові якості мені варто проявляти, щоб просунутися в кар’єрі? (Планети в знаках у 10 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені реалізовувати себе в кар’єрі? (мажорні аспекти планет у 10 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати можливості для того, щоб просунутися в кар’єрі? (доми, якими керують планети в 10 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб долати внутрішні страхи та бар’єри на шляху до високої мети? (Сатурн в знаку).
 • Що мені робити, щоб подолати внутрішні страхи та бар’єри, а також зовнішні перешкоди на моєму шляху до високої мети? (Сатурн в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені наважитися зробити щось значуще заради досягнення високої цілі в житті? (мажорні аспекти Сатурна). – Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб не боятися жити, усвідомлюючи трагізм життя? (дім, куспід якого розташований в знаку Козеріг).
 • Які принципи мені варто реалізовувати, щоб бути стійкою та дисциплінованою людиною на шляху до високої мети? (Планети в знаку Козеріг). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Козеріг). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для застосування мого досвіду подолання страхів і перешкод? (доми, якими керують розташовані в Козерогові планети).

Фіксовані дома: 2 - 8, 5 - 11. 

2 і 8 доми: мої особисті прибутки (джерело прибутку, статки, витрати, ресурси, таланти та здібності, система цінностей) і моральна та фінансова допомога з боку інших (спільне з іншими майно, спадок, кредити, податки, накопичення, страхування, фінансові та психологічні кризи, ризики, сексуальне життя, наукові дослідження, детективні розслідування).

 • Реалізація якого саме принципу здатна забезпечити мене всім необхідним для життя? (Принцип планети, що керує 2 домом).
 • Які саме якості мені слід проявляти, щоб зміцнювати власне матеріальне становище й радіти повсякденним прибуткам? (Планета-управитель 2 дому в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід застосовувати власні таланти та здібності, щоб самостійно забезпечити себе всім необхідним для життя? (Планета-управитель 2 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені реалізовувати власні таланти та здібності й самостійно заробляти на життя? (Мажорні дугові аспекти управителя 2 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати і які ролі виконувати, щоб забезпечити себе всім необхідним для життя? (Планети в 2 домі).
 • Які додаткові якості мені варто проявляти, щоб самостійно забезпечити власні прибутки? (Планети в знаках у 2 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені збільшувати власні прибутки і статки? (Мажорні дугові аспекти планет у 2 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати додаткових прибутків? (Доми, якими керують планети в 2 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб мати фінансову стабільність? (Венера в знаку).
 • В якій сфері життя мій художній смак, знання в галузі культури і мистецтва, чарівність приноситимуть мені прибуток?  (Венера в домі).
 • Чи легко мені самостійно заробляти та забезпечувати себе всім необхідним для життя? (Мажорні дугові аспекти Венери).
 • Яким сферам життя мені варто додатково приділяти увагу, щоб покращити власні фінансові та матеріальні справи? (Дім, куспід якого розташований в знаку Телець).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб бути заможною людиною? (Планети в знаку Телець). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (Мажорні дугові аспекти планет в знаку Телець). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для прибутків? (Доми, якими керують розташовані в Тельці планети).
 • Який саме принцип я маю реалізувати, коли шукаю вихід із кризи, коли відновлююся до життя після драматичних подій і незворотних втрат? (Принцип планети, що керує 8 домом)
 • Які саме якості мені слід проявляти, щоб скористатися допомогою з боку інших, щоб відкрилося друге дихання, щоб дракон іздох і скарби дісталися мені? (Управитель 8 дому в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід розраховувати на допомогу з боку інших, коли я шукаю виходу із кризи? Чим саме мені займатися заради подолання маргінальної ситуації та відродження до життя? (Планета-управитель 8 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені долати кризові ситуації й адекватно використовувати допомогу з боку інших? (Мажорні дугові аспекти управителя 8 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати і які ролі виконувати у маргінальній ситуації, у моїх пошуках виходу із кризи? (Планети у 8 домі).
 • Які додаткові якості мені варто проявляти, коли перебуваю в маргінальній ситуації і шукаю виходу з кризи? (Планети у знаках у 8 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені долати маргінальні ситуації? (Мажорні дугові аспекти планет у 8 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати додаткові ресурси для подолання смертельної небезпеки? (Доми, якими керують планети в 8 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб підвищити стійкість до стресів? (Плутон в знаку).
 • Чи торкнуться мене особисто катаклізми світового масштабу? (Мажорні дугові аспекти Плутона зі світилами та особистими планетами)
 • В якій сфері життя моє вміння бачити метафізичне принесе найбільше користі? (Плутон в домі).
 • Яким сферам життя мені варто додатково приділяти увагу, щоб трансформуватися заради оновлення? (Дім, куспід якого розташований в знаку Скорпіон).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб підвищити свою стійкість до стресів? (Планети в знаку Скорпіон). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (Мажорні дугові аспекти планет в знаку Скорпіон). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для застосування мого досвіду подолання маргінальних ситуацій і виходу із кризи? (Доми, якими керують розташовані в Скорпіоні планети).

5 і 11 доми: мої хобі (розваги, веселощі, любовні пригоди, діти, ігри, ризиковані проекти, фінансові авантюри) та дружні стосунки (стосунки з однодумцями та фанами, робота в колективі, клубне життя, участь у прогресивних реформах, винахідництво, наукові розробки та сучасні технології).

 • Який саме принцип я маю застосовувати щодо хобі, розваг, дозвілля, відпочинку, творчих особистих проектів, дітей? (Принцип планети, що керує 5 домом).
 • Які якості мені потрібні, коли я розважаюся, веселюся, бавлюся, фліртую, реалізую власний творчий проект, граюся з дітьми? (планета, що керує 5 домом, в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід реалізовувати власні творчі проекти, шукати розваг, здійснювати дозвілля, покращувати стосунки з дітьми? Чим саме мені займатися, щоб в якості хобі? (Планета-управитель 5 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені розважатися, грати, взаємодіяти з дітьми, здійснювати власні творчі проекти? (Мажорні аспекти управителя 5 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, щоб розважатися, реалізовуватися в хобі, виховувати дітей? (планети в 5 домі).
 • Які додаткові якості мені варто проявляти, щоб радіти у дозвіллі, у власній творчості, у взаємодії з дітьми, у грі? (Планети в знаках у 5 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені радіти життю, розважатися, грати, фліртувати, взаємодіяти з дітьми? (мажорні аспекти планет у 5 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати можливості розважитися, повеселитися, реалізувати власні творчі проекти? (доми, якими керують планети в 5 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб жити, творити, керувати, сяяти і шляхетно панувати? (Сонце в знаку).
 • В якій сфері життя мої якості лідера та моя компетентність забезпечать можливість жити як творча людина? (Сонце в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені жити, бути хорошою людиною? (Мажорні аспекти Сонця).
 • Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб розкрити власний творчий потенціал? (дім, куспід якого розташований в знаку Лева).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб краще реалізувати власний творчий потенціал? (Планети в знаку Лева). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Лева). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для розкриття власних творчих здібностей? (доми, якими керують розташовані в Левові планети).
 • Який саме принцип я маю здійснювати у моїх стосунках з друзями та однодумцями, у колективній роботі? (Принцип планети, що керує 11 домом)
 • Завдяки яким моїм якостям у мене з'являються друзі та однодумці? (Планета, що керує 11 домом, у знаку).
 • Які саме мої заняття об'єднують мене з друзями та однодумцями? (планета-управитель 11 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені дружити, здійснювати колективну роботу? (Мажорні аспекти управителя 11 дому).
 • Які принципи я реалізую у стосунках з друзями та однодумцями? (Планети в 11 домі).
 • Які додаткові якості мені варто проявляти, щоб мої стосунки з друзями та однодумцями були плідними? (Планети в знаках у 11 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені дружити, займатися колективною роботою? (мажорні аспекти планет у 11 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати друзів та однодумців? (доми, якими керують планети в 11 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб "не відставати від життя", щоб мати однодумців? (Уран в знаку).
 • В якій сфері життя мої якості винахідника та геніальні відкриття найбільш доречні? (Уран в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені використовувати власну геніальність в колективі, в клубному житті? (Мажорні аспекти Урана).
 • Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб мати друзів та однодумців? (дім, куспід якого розташований в знаку Водолій).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб підживлювати власну винахідливість? (Планети в знаку Водолія). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Водолія). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для геніальних відкриттів, колективного життя, дружби, незалежності? (доми, якими керують розташовані в Водолієві планети).

Мутабельні дома: 3 - 9, 6 - 12. 

3 і 9 доми: мої стосунки з найближчим оточенням (брати та сестри, сусіди, знайомі, початкова освіта, новини, плітки, читання, письмова робота, розумова активність) і розширення можливостей через навчання та подорожі (спеціальна та вища освіта, стосунки з іноземцями, вирішення юридичних питань, далекі подорожі).

 • Який принцип я маю застосовувати, щоб мої інтелектуальні заняття були ефективними? (Принцип планети, що керує 3 домом)
 • Які якості мені слід проявляти, щоб мої інтеленктуальні заняття були продуктивними? (Планета-управитель 3 дому в знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід шукати поживу для свого розуму? Чим саме мені цікавитися, щоб вдовольняти свої інтелектуальні потреби? (Планета-управитель 3 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені навчатися, читати, вести блог і влог, орієнтуватися в новинах, опановувати навички спілкування, знайомитися? (Мажорні дугові аспекти управителя 3 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати і які ролі виконувати, щоб вдовольняти свою потребу в навчанні, спілкуванні, читанні, писанні? (Планети в 3 домі).
 • Які додаткові якості мені варто проявляти, щоб покращити свої розумові здібності? (Планети в знаках у 3 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені навчатися, знайомитися, створювати зв’язки? (Мажорні дугові аспекти планет у 3 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати додаткові можливості, щоб реалізувати власні знання та навички спілкування? (Доми, якими керують планети в 3 домі).
 • В якому стилі мені краще за все спілкуватися, писати, викладати, щоб донести свою думку до цільової аудиторії? (Меркурій в знаку).
 • В якій сфері життя моя здатність критично мислити і оперувати інформацією принесе більш за все користі? (Меркурій в домі).
 • Чи легко мені критично мислити, знаходити і обробляти інформацію, висловлюватися, писати? (Мажорні дугові аспекти Меркурія).
 • Яким сферам життя мені варто додатково приділяти увагу, щоб знаходити потрібну мені інформацію? (Дім, куспід якого розташований в знаках Близнята і Діва).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб покращити якість мислення? (Планети в знаках Близнята і Діва). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (Мажорні дугові аспекти планет в знаках Близнята і Діва). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для розвитку інтелекту? (Доми, якими керують розташовані в Близнятах і Діві планети).
 • Яким саме принципом я маю керуватися, коли намагаюся зберегти віру у вищий ідеал і слідувати йому? (Принцип планети, що керує 9 домом).
 • Які якості мені потрібні, щоб уточнювати свій ідеал? (Планета, що керує 9 домом, у знаку).
 • Чим саме мені займатися заради високого ідеалу? (Планета-управитель 9 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені на шляху служіння високому ідеалу? (Мажорні аспекти управителя 9 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, коли формую власний світогляд? (планети в 9 домі).
 • Які додаткові якості мені варто проявляти, щоб зберегти вірність високому ідеалу? (Планети в знаках у 9 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені зберігати вірність високому ідеалу? (мажорні аспекти планет у 9 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати можливості для того, щоб наблизитися до високого ідеалу, якого я прагну? (доми, якими керують планети в 9 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб бачити вищий сенс мого існування? (Юпітер в знаку).
 • Що мені робити, щоб побачити вищий сенс мого життя? (Юпітер в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені наважитися зробити щось значуще заради втілення свого ідеалу в життя? (Мажорні аспекти Юпітера). – Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб пишатися собою і переживати щасливі миті? (дім, куспід якого розташований в знаку Стрілець).
 • Які принципи мені варто реалізовувати, щоб відчувати натхнення вищим ідеалом? (Планети в знаку Стрілець). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Стрілець). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для застосування мого досвіду розширення кордонів картини світу? (доми, якими керують розташовані в Стрільці планети). 

6 і 12 домів: рутина (турбота про підтримку здоров'я, повсякденні обов'язки, робота за наймом, малий і середній бізнес, послуги, інструменти і наймані працівники, тонка точна інтелектуальна робота, державна і військова служба, домашні тварини) та жертовність (благодійність, позбавлення залежностей, подолання саморуйнування, життя із хронічним захворюванням, стани самотності та забутості для світу, усамітнення, еміграція, таємні вороги, нереалістичні мрії, омана, ірраціональні страхи).

 • Який саме принцип я маю застосовувати, коли намагаюся впорядкувати своє повсякденне життя, щоб воно не розвалювалося на шматки і не псувало моє здоров’я? (Принцип планети, що керує 6 домом).
 • Які якрсті мені потрібні, щоб ефективно підтримувати здоров'я та виконувати рутинні обов'язки? (Планета, що керує 6 домом, у знаку).
 • В якій конкретно сфері життя мені слід постійно підтримувати порядок, чистоту і гігієну, щоб бути здоровою людиною? Чим саме мені займатися кожного дня? (Планета-управитель 6 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені підтримувати здоров’я та виконувати рутинні обов’язки? (Мажорні аспекти управителя 6 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, щоб підтримувати здоров’я, облаштовувати побут, ефективно працювати? (планети в 6 домі).
 • Які додаткові якості мені варто проявляти, коли турбуюся про підтримку здоров’я, виконую повсякденні обов’язки, працюю за наймом, перебуваю на службі? (Планети в знаках у 6 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені підтримувати здоров’я, наводити лад, виконувати повсякденну роботу? (мажорні аспекти планет у 6 домі).
 • В яких сферах життя мені варто шукати можливості для покращення здоров’я, побуту, умов роботи? (доми, якими керують планети в 6 домі).
 • Які якості мені слід розвивати, щоб турботи про підтримку здоров’я, рутина, повсякденні обов’язки не набридали мені, щоб мені було цікаво цим займатися? (Меркурій в знаку).
 • В якій сфері життя моє вміння організовувати порядок із хаосу принесе мені найбільше користі?  (Меркурій в домі).
 • Що допомагає і що зважає мені дотримуватися правил і ефективно протистояти хаосу? (Мажорні аспекти Меркурія).
 • Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб зменшити рівень ентропії? (дім, куспід якого розташований в знаку Діви).
 • На які принципи мені варто спиратися, щоб краще підтримувати порядок? (Планети в знаку Діви). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Діви). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для зменшення рівня ентропії в моєму житті? (доми, якими керують розташовані в Діві планети).
 • Яким принципом я керуюся, коли прозріваю тонкий план і веду торг з майбутнім щодо моєї жертви? (Принцип планети управителя 12 дому)
 • Які якості мені потрібні, щоб мої жертви заради майбутнього були адекватними? (Планета, що керує 12 домом, у знаку).
 • Де саме мені слід приносити жертви заради майбутнього, в якій сфері життя? Чим саме мені займатися заради Спасіння? (управитель 12 дому в домі).
 • Що допомагає і що заважає мені реалізовувати принцип управителя 12 дому, коли я намагаюся звільнитися від саморуйнування? (мажорні аспекти управителя 12 дому).
 • Які принципи я можу реалізувати, коли жертвую заради майбутнього? (планети в 12 домі).
 • Які додаткові якості мені варто проявляти, щоб мої жертви заради майбутнього були правильними? (планети в знаках в 12 домі).
 • Що допомагає і що заважає мені долати саморуйнування і приносити правильні жертви? (мажорні аспекти планет в 12 домі).
 • У яких сферах життя мені слід шукати можливості для того, щоб приносити правильні жертви заради майбутнього і позбавлятися від саморуйнування? (доми, якими керують планети в 12 домі).
 • Які якості мені необхідно розвивати, щоб розгадувати загадки і прояснювати заплутані ситуації? (Нептун в знаку).
 • Що мені робити, щоб підвищити рівень внутрішньої чесності та подолати наслідки самообману? (Нептун у домі).
 • Що допомагає і що заважає мені долати самообман і позбавлятися від страждань? (мажорні аспекти Нептуна).
 • Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб не стати жертвою обману і самообману? (дім, розташований у знаку Риби).

Щодо прогностичної астрології. З людиною може статися лише те, що міститься в натальній карті. Тому треба розуміти, що там міститься. Поточні транзити "запускають" сюжети натальної карти. Це дає відповідь на запитання: "Коли це станеться?" Наша задача: підготуватися до вірогідних сценарієв розвитку сюжету та запобігти ускладнень. Чи може людина це зробити? В ідеалі - так. Але в кожному конкретному випадку ясно, що події є наслідком попередніх виборів і вчинків людини, що людина обмежена власними звичками та здібностями. Задача: 1) проаналізувати, як розгортався цей сюжет на минулих астрологічних феноменах 2) усвідомити, які помилки були зроблені 3) зрозуміти, які навички і риси характеру слід розвинути, щоб не повторити помилок минулого 4) опанувати конкретні практичні навички.

«Прогноз на рік» - чудова ідея!  Я знаю, чому астрологи винайшли такий метод прогностики як соляр: тому, що саме перед Різдвом люди зверталися по прогноз на рік. От уявіть собі життя астролога: сидиш цілий рік без роботи, а перед Різдвом - навала клієнтів, яких ти не в змозі всіх вдовольнити. А так протягом року кожного дня люди звертаються по прогноз на рік перед власним Днем народження: і тобі щоденний прибуток - і людям користь. А щоб пояснити, чим соляр кращий за описання транзитів, астрологи придумали розглядати карту-композит натальної карти з картою Дня народження, мовляв, додаткова корисна інформація. Тож, друзі. звертайтеся по проноз на рік коли вам заманеться: перед Різдвом, перед Днем народження і просто у будь-який момент, коли відчуваєте, що вам потрібно просто зараз побачити перспективи свого буття на наступні 12 і більше місяців. А щодо карти-композит, яку ми розглядаємо у методі соляру, то нею легко можна знехтувати - інформація з транзитів дає вичерпну картину.

Щодо синастричної астрлогії. Тут накладається гороскоп партнера на ваш гороскоп і розглядається: 1) які риси характеру у вас із партнером подібні (резонансні аспекти) 2) як партнер на вас впливає (планети партнера у ваших домах) 3) як ви з партнером взаємодієте (дугові мажорні аспекти між вашими планетами і планетами партнера).

Астрологическое консультирование, методика работы


Медведь и полицейский

Джефф Кунс, «Медведь и полицейский».
Выставка в Версале, 2008

Я работаю с программой Almagest v. 8 Millennium 2000 - высокая точность расчетов и все необходимые функции. Не использую шаблонов для описания гороскопа – все тексты авторские. Я пишу когнитивно: конкретно, четко, тезисно. Я могу вставлять в текст ссылки на рекомендации психологов, на работы культурологов, историков, рекомендовать художественную литературу и фильмы, которые помогут разобраться в своем жизненном сюжете. Вы получаете свой гороскоп на почтовый ящик, а если возникает потребность что-то уточнить, можете в любое время написать мне. Вы можете говорить со мной в Скайпе, по телефону или встретиться в реальной жизни.

Консультация

Темы:

- Мои личные интересы (внешний вид, манеры, состояние физического тела) в отношениях с другими (брак, деловое партнерство, общественная деятельность).

- Мои личные доходы (источник дохода, финансовое положение, траты, ресурсы, таланты и способности, система ценностей) и моральная/финансовая поддержка со стороны других (общее с другими имущество, наследство, кредиты, налоги, накопления, страхование, финансовые и психологические кризисы, риски, сексуальная жизнь, научные исследования, детективные расследования).

- Мои отношения с ближайшим окружением (братья и сестры, соседи, знакомые, начальное образование, новости, сплетни, чтение, письменная работа, интеллектуальная активность) и расширение возможностей через обучение и путешествия (специальное и высшее образование, отношения с иностранцами, решение юридических вопросов, дальние путешествия).

- Моя семейная жизнь (отношения с родителями, воспоминания детства, национальная культура и традиции, дом, недвижимость, конец жизни) и статус в обществе (карьера, бизнес, репутация, признание и награды, слава, достижение целей, жизненная цель, призвание, реализация своего потенциала).

- Мои хобби (развлечения, веселье, любовные приключения, дети, игры, рискованные проекты, финансовые авантюры) и отношения с друзьями (отношения с единомышленниками и фанами, работа в коллективе, клубная жизнь, участие в прогрессивных реформах, изобретения, научные разработки и современные технологии).

- Рутина (забота о поддержании здоровья, повседневные обязанности, работа по найму, малый и средний бизнес, услуги, инструменты и наемные работники, тонкая точная интеллектуальная работа, государственная и военная служба, домашние животные) и жертвенность (благотворительность, избавление от зависимостей, преодоление саморазрушения, жизнь с хроническим заболеванием, состояния одиночества и забытости для мира,  уединение, эмиграция, тайные враги, нереалистические мечты, обманы и самообманы, иррациональные страхи).