Як відбувається консультація?


ведмідь і поліцейський

Джефф Кунс, «Ведмідь і поліцейський».
Виставка у Версалі, 2008

Консультація

Я працюю з програмою Almagest v. 8 Millennium 2000 - висока точність розрахунків і всі необхідні функції. Не використовую шаблонів для описання гороскопу – всі тексти авторські.

Моя унікальна методика спеціально розроблена для ділових людей - дозволяє економити час: жодних зайвих розмов, жодного пересування у просторі. Ви отримуєте свій гороскоп частинами на поштову скриньку, а якщо виникає потреба поставити уточнювальне запитання, можете у будь-яку зручну для вас мить написати мені листа. За додаткову оплату ви можете спілкуватися зі мною в Скайпі, телефоном або зустрітися в реальному житті.

Консультація починається після того, як ви за неї заплатили.

Що з вами відбувається під час читання гороскопу? Що б там не було написане, але воно хоч трохи та відрізняється від того, що ви самі про себе думаєте. У вас є якесь уявлення про себе. А гороскоп - це те, що це уявлення якось змінює. Навіть якщо ви не думаєте про прочитане, воно все одно загрузилося у вашу підсвідомість і впливає на ваше єство. І за деякий час ви бачите, що починають відбуватися якісь незвичні для вас події. Це означає, що кордони вашого уявлення про себе і про світ розширилися, і ви почали бачити важливі для себе речі, які раніше просто не потрапляли до вашої уваги. Перед вами відкриваються нові можливості, про які раніше ви навіть не уявляли.

Під час консультації ви можете переживати різноманітні почуття. Вони можуть бути приємними або ні. Наприклад, це може бути радість, натхнення, здивування, оптимізм. Або, навпаки, відчуття жалю, провини, відчаю, печалі. Це природна реакція психіки на інформацію екзистенційного роду. З почуттями не слід боротися. Їм слід віддатися і їх аналізувати. Не треба лякатися їх, не треба намагатися їх позбавитися, не варто намагатися якось розважитися та відволіктися. Ці почуття треба чесно пережити. Тоді вони минуть самі собою, а за ними прийде думка, що саме слід робити далі. За думкою прийдуть важливі події. І вам треба буде приймати самостійне рішення щодо тих подій.

Під час консультації якісь аспекти вашого світогляду можуть змінюватися. Наприклад, ви під іншим кутом можете побачити свої стосунки з батьками, спогади дитинства, любов до батьківщини, релігійні почуття, національні та культурні традиції.

Будь ласка, не читайте гороскопа вночі – буде перезбудження нервової системи, бо це інформація екзистенційного характеру, важко буде заснути та нормально відпочити. Краще читати вранці.

"Гороскоп особистості"

«Гороскоп особистості» коштує 330 євро. Можна розбити цю суму відповідно до глав і частин гороскопу. Інтелектуальне і емоційне навантаження під час роботи з цими частинами нерівномірне, тому вартість глав і частин різна. Я кажу про емоційне і інтелектуальне навантаження не лише як про навантаження на мене як на аналітика під час роботи. А і про навантаження на вас як на клієнта під час читання й переживання.

Що входить до гороскопу особистості?

Глава 1. Знайомство. За об’ємом тексту ця глава дуже маленька, але за об’ємом роботи, що стоїть за текстом, найважча. Якщо час народження відомий з точністю до 1 хвилини, то коштує 130 євро. І дорожче, якщо час достеменно не відомий і потребує відновлення (ректифікація).

 • Лінгвістичний та астрологічний аналіз твору на тему "Я". Широке коло запитань. На виконання роботи потрібно 1-2 дні.

Глава 2. Актуальні теми поточного року - розгорнутий огляд. За кількістю сторінок тексту ця глава більша за першу, але менш важка за розумовим і емоційним навантаженням. Я приділяю увагу фазам прогресивного місячно-сонячного циклу та розглядаю прогресивні планети. Приділяю увагу мажорним аспектам (кон’юнкція, секстиль, квадратура, опозиція) транзитних вищих планет (Уран, Нептун, Плутон) і Сатурна до ваших світил (Місяць і Сонце) і ваших особистих планет (Меркурій, Венера, Марс). Але враховую і аспекти цих планет до ваших Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна, Плутона, оскільки вони символізують вікові зміни у вашому організмі і соціальному житті. Щодо транзитів Юпітера, то я враховує лише кон’юнкції, квадратури і опозиції до ваших світил і особистих планет.  Щодо транзитів Марса, то описую лише транзитне положення у домі протягом року. Про транзити Сонця, Меркурія і Венери до натальної карти не пишу, бо кожного року Сонце в оточенні Венери і Меркурія в один і той самий час по черзі відвідує всі натальні доми. Але якщо вам потрібна інформація про проходження Сонця, Меркурія, Венери і Місяця за рік по вашій натальній карті, а також транзитні аспекти Марса, то за додаткові 20 євро зоблю вам особистий календар, де кольором будуть позначені напружені і розслаблюючі аспекти. Коштує 120 євро. На виконання роботи потрібно 3-4 дні.

Глава 3. Описання гороскопу особистості. Ця глава по кількості сторінок має дуже великий об’єм, але вона не потребує великого навантаження на розум і емоційну сферу. Тому я її оцінюю у 80 євро в цілому. Але її, у свою чергу, можна поділити на 5 частин. Ці 5 частин теж нерівномірні за об’ємом та емоційним навантаженням. 1, 2, 3, 4 частини присвячені психологічним особливостям натури - важлива інформація для розуміння своїх сильних і слабких сторін. 5 частина - про конкретні сфери життя. Фактично про те, яким чином психологічні здібності можна використовувати у повсякденні. Дуже важлива частина, без якої не зрозуміло, що саме робити з тим, що дізналися із попередніх частин. Кожна з цих частин коштує 16 євро (загалом 80 євро):

Частина 1:
 • Що мені потрібно, щоб почуватися на своєму місці в житті?
 • Що і як мені робити, щоб почуватися живою людиною й радіти життю?
 • Який мій розум? Про що мені слід думати у першу чергу?
 • Який у мене смак? Де він появляється? Що мені робити, щоб подобатися людям?
 • Яка у мене агресивність та працездатність? До чого варто докладати зусиль?

На виконання роботи потрібно два дні.

Частина 2:
 • Де на мене очікує везіння та щасливі збіги обставин?
 • Де мій найбільший страх та як із ним жити?

На виконання роботи потрібен один день.

Частина 3:
 • Від чого я прагну звільнитися? Де проявляється моя геніальність?
 • Де я страждатиму через хибні уявлення?
 • Що змінює мене глибоко й докорінно?

На виконання роботи потрібно два дні.

Частина 4:
 • За що саме я гарантовано отримаю від суспільства гроші, якщо тимчасово втрачу джерело прибутку?
 • За що саме суспільство завжди мені заплатить хоча й невеликі гроші?
 • Яка моя якість видається суспільству найвидатнішою? В чому я почуваюся абсолютно невразливою людиною? В чому моя вразливість?
 • Який ритм мого життя?
 • Чи є у мене ідея-фікс?
 • Чи є у мене невротичні схильності?

На виконання роботи потрібно два дні.

Частина 5:
 • Як мені покращити самопочуття: зовнішня привабливість та погляди на життя?
 • Як мені самостійно заробити на життя: власні таланти та здібності, самооцінка, джерело самостійного прибутку?
 • Чого мені варто навчатися: навчання, знайомства, спілкування, стосунки з сусідами та родичами?
 • Яке мені влаштувати родинне життя: стосунки з батьками, власна родина, домівка, почуття захищеності та комфорту, питання нерухомості?
 • Як появляється моя особиста творчість: хобі, розваги, веселощі, флірт, авантюри, діти?
 • На що впливає моя повсякденна праця: турбота про підтримку здоров'я, спорт, побут, рутина, робота за наймом, служба, колеги по роботі, наймані працівники, робочі інструменти, домашні тварини?
 • Як впливають на мене стосунки: особисті стосунки, ділове партнерство, союзи, відкрита ворожнеча, відстоювання справедливості в суді?
 • З чим пов'язані мої глибокі переживання: сексуальне життя, спільне з партнером майно, спадок, накопичення, ризиковані ситуації, загроза життю, подолання кризи, пошуки виходу з маргінальної ситуації, хірургія, реанімація, реставрація, утилізація відходів, питання смерті та народження?
 • На що впливає моя освіта та система поглядів: система вірувань, ідеали, особиста філософія, вища та спеціальна освіта, подорожі, стосунки з іноземцями, туризм, юридичні питання, видавнича справа?
 • У чому полягає моя життєва мета: кар'єра, бізнес, соціальне становище, довгострокові серйозні проекти, репутація, гідність?
 • На що впливає моє колективне життя: друзі, однодумці, клубне життя, колективна робота, наукові розробки та новітні технології, прогресивні реформи?
 • Як мені позбавитися саморуйнації: ірраціональні страхи, нереалістичні уявлення, залежності, хронічні захворювання, самотність, ізоляція, еміграція, необхідність щось приховувати, таємні вороги?

На виконання роботи потрібно два дні.

Вартість консультації обговорюється та узгоджується заздалегідь. І під час консультації ціна змінитися не може. Навіть якщо у вас є звичка писати п'ять разів на день листи з уточнювальними запитаннями, я відповідатиму на них без будь-якої додаткової оплати.

«Прогноз на рік»

За три місяці до дня народження відбуваються важливі знакові події. Я раджу записувати всі події цього періоду у щоденник. А перед днем народження їх можна проаналізувати: якісь події будуть продовженням теми попередніх років. А якісь – принципово новими. Ці нові події і будуть визначати головні теми нового солярного року. Приблизно за тиждень, за кілька днів до дня народження можна зробити прогноз на рік. Особистий рік – це 12 місяців від одного дня народження до наступного - прогнозую методом соляру. Я приділяю увагу фазам прогресивного місячно-сонячного циклу та прогресивним планетам. Приділяю увагу мажорним аспектам (кон’юнкція, секстиль, квадратура, опозиція) транзитних вищих планет (Уран, Нептун, Плутон) і Сатурна до ваших світил (Місяць і Сонце) і ваших особистих планет (Меркурій, Венера, Марс). Але враховую і аспекти цих планет до ваших Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна, Плутона, оскільки вони символізують вікові зміни у вашому організмі і соціальному житті. Щодо транзитів Юпітера, то я враховує лише кон’юнкції, квадратури і опозиції до ваших світил і особистих планет. Щодо транзитів Марса, то описую лише транзитне положення у домі протягом року. Про транзити Сонця, Меркурія і Венери до натальної карти не пишу, бо кожного року Сонце в оточенні Венери і Меркурія в один і той самий час по черзі відвідує всі натальні доми. Але якщо вам потрібна інформація про проходження Сонця, Меркурія, Венери і Місяця за рік по вашій натальній карті, а також транзитні аспекти Марса, то за додаткові 20 євро зроблю вам особистий календар, де кольором будуть позначені напружені і розслаблюючі аспекти. Консультація коштує 150 євро. Для тих, хто замовляв "Гороскоп особистості", знижка 5% (142 євро 50 євроцентів) , бо прогресивний місячно-сонячний цикл вже описаний у попередній консультації. На виконання роботи потрібно 2-3 дні.

Що входить до прогнозу на рік?

 • Лінгвістичний та астрологічний аналіз твору "Мої плани на рік".
 • Загальні тенденції еволюційного розвитку особистості. Огляд кількох попередніх років і кількох наступних років.
 • Найважливіші теми поточного року від нинішнього дня народження до наступного.
 • Яка сфера життя буде найважливішою?
 • Що викликатиме найбільшу турботу?
 • Де знадобляться додаткові знання та нові зв’язки?
 • Яка сфера життя приноситиме особисті прибутки?
 • До чого саме доведеться докласти зусиль, щоб перемогти?
 • У якій сфері буде щасливий випадок та розширення можливостей?
 • Де варто проявити серйозність, щоб зміцнити свої позиції?
 • Де очікувати на несподіванки?
 • В якій сфері життя варто перевіряти інформацію фактами?
 • Де саме відбуватимуться глибокі зміни?

На виконання роботи потрібно 3-4 дні.

"Конкретна життєва ситуація"

Консультація коштує 90 євро, якщо час народження відомий з точністю до 1 хвилини, і дорожче, якщо час достеменно не відомий і потребує відновлення (ректифікація) - від 30 євро.

Частіше за все люди звертаються з такими питаннями:

 • Ситуація в професійній сфері: пошуки роботи, підвищення прибутків, питання репутації і гідності, розуміння життєвої мети.
 • Ситуація з грошима та особистим майном: власні прибутки, особиста власність, життєва позиція, власна система цінностей, власні таланти та здібності, джерело прибутку, витрати, ставлення до грошей і особистого майна.
 • Ситуація у сфері стосунків: любов, кохання, шлюб, ділове партнерство, відстоювання справедливості в суді.
 • Ситуація у родинному житті: стосунки з батьками та близькими родичами, житло, питання нерухомості.
 • Ситуація в сфері особистої творчості: хобі, розваги, захоплення, діти, ігри, театралізовані дійства, романтичні пригоди, фінансові авантюри, спорт.
 • Ситуація з повсякденним життям: турбота про підтримку здоров'я, здоровий спосіб життя, здорове харчування, гімнастика, спортивні вправи, обут, повсякденна рутинна праця, інструменти для роботи, домашні тварини.
 • Ситуація з інтелектуальними заняттями: навчання і викладання, спілкування, писання, обмін думками, посередництво, торгівля.
 • Ситуація з розширенням можливостей: вища та спеціальна освіта, далекі подорожі, туризм, видавнича справа, юридичні питання, стосунки з іноземцями.
 • Ситуація важких емоційних переживань і пошуки виходу із кризи: питання смерті і народження, спадок, спільне з іншими майно, борги, кредити, податки, накопичення, психологічна криза, розрив стосунків, смерть близьких, хірургія, протезування, кардинальні зміни в житті, реставрація, утилізація відходів, глибокі наукові дослідження, детективні розслідування, ризик для життя.
 • Ситуація позбавлення саморуйнації: хронічні недомагання, хронічні захворювання, залежності, ірраціональні страхи, містичні переживання, самотність, перебування у лікарні та іншому закритому закладі, еміграція, внутрішня еміграція, підривна діяльність прихованих ворогів.
 • Ситуація із зовнішнім виглядом: зовнішність, тіло, манери поведінки, стиль одягу, імідж, особисті інтереси, погляди на життя, ставлення до себе, самооцінка.

Якщо вас цікавлять всі ці питання одразу, то варто замовити "Гороскоп особистості".

Що входить до окремої теми?

 • Лінгвістичний та астрологічний аналіз твору на тему "Я" - вузьке коло запитань по обраній темі у світлі транзитної ситуації поточного року (транзитні аспекти Плутону, Нептуну, Урану, Сатурна, Юпітера), узагальнення та рекомендації.

На виконання роботи потрібен один день.

"Ректифікація"

Якщо час народження не відомий з точністю до 1 хвилини і потребує відновлення. На виконання роботи потрібно від одного до трьох днів.

 • Час відомий з точністю до 30 хвилин. Коштує 90 євро.
 • Час відомий з точністю від 30 хвилин до 2 годин. Коштує 120 євро.
 • Час відомий на рівні "ранок", "день", "вечір", "ніч". Коштує 150 євро.
 • Час взагалі не відомий. Коштує 180 євро.

"Гороскоп стосунків з конкретною людиною"

Гороскоп стосунків з партнером - гороскопи партнерів накладаються один на одного і розглядаються дугові аспекти між планетами партнерів та аспекти положення у домах гороскопів. Коштує 120 євро.

Що входить до гороскопу стосунків?

Глава 1. Які у мене і у мого партнера споріднені риси характеру?

Глава 2. Як саме мій партнер впливає на моє життя.

 • які сфери мого життя стають для мене важливими у зв'язку з партнерством
 • в який спосіб ми взаємодіємо з партнером у цих сферах

На виконання роботи потрібно 3-4 дні.

Астрологическое консультирование, методика работы


Медведь и полицейский

Джефф Кунс, «Медведь и полицейский».
Выставка в Версале, 2008

Консультация

Я использую программу Almagest v. 8 Millennium 2000 - высокая точность расчетов и все необходимые функции. Не использую шаблонов для описания гороскопа – все тексты авторские.

Моя уникальная методика специально разработана для деловых людей - позволяет экономить время: без лишних разговоров, без перемещения в пространстве. Вы получаете свой гороскоп на почтовый ящик, а при необходимость задать уточняющие вопросы можете в любое удобное время написать мне письмо. За дополнительную оплату вы можете разговаривать со мною в Скайпе, по телефону или встретиться в реальной жизни.

Консультация начинается после того, як вы за нее заплатили.

Что с вами происходит во время чтения гороскопа? Что бы там ни было написано, но оно хотя бы чуть-чуть отличается от того, что вы сами о себе думаете. У вас есть какое-то представление о себе. А гороскоп - это то, что это представление как-то меняет. Даже если вы не думаете над прочитанным, оно все равно загрузилось в вашу подсознание и воздействует на вас. И через какое-то время вы замечаете, что начинают происходить какие-то необычные для вас события. Это значит, что границы вашего представления о мире и о себе расширились, и вы стали видеть важные для себя вещи, которые раньше просто не попадали в зону вашего внимания. Перед вами открываются новые возможности, о которых раньше вы даже не представляли.

Во время консультации вы можете переживать различные ощущения. Они могут быть приятными или нет. Например, это может быть радость, вдохновение, удивление, оптимизм. Или, наоборот, чувство жалости, вины, отчаяния, печали. Это естественная реакция психики на информацию экзистенциального характера. Не стоит пугаться, не стоит пытаться избавиться от этих ощущений, не старайтесь как-то развлечься ы отвлечься. Эти чувства нужно честно пережить. Тогда они успокоятся сами собою, а за ними придет понимание, что именно делать дальше. За пониманием придут новые важные события. И вам нужно будет принимать самостоятельное решение по поводу этих событий.

Во время консультации какие-то аспекты вашего мировоззрения могут измениться. Например, вы под другим углом можете увидеть свои отношения с родителями, воспоминания детства, любовь к родине, религиозные чувства, национальные и культурные традиции.

Пожалуйста, не читайте гороскоп ночью – будет перевозбуждение нервной системы, поскольку это информация экзистенциального характера, трудно будет заснуть и нормально отдохнуть. Лучше читать утром.

"Гороскоп личности"

«Гороскоп личности» стоит 420 евро, если время рождения известно с точностью до минуты, и дороже, если не известно и нужно уточнять.

Что входит в гороскоп личности?

Глава 1. Знакомство.

 • Лингвистический и астрологический анализ сочинения на тему "Я". Широкий спектр вопросов. На выполнение работы нужно 1-2 дня.

Глава 2. Актуальные темы текущего года – развернутый обзор. Рассматриваю фазы прогрессивного солнечно-лунного цикла и прогрессивные планеты, транзиты Юпитера, Сатурна, Урана, Нептуна, Плутона.

На выполнение работы нужно 3-4 дня.

Глава 3. Описание гороскопа личности.

Часть 1:
 • Что и как мне нужно делать, чтобы чувствовать себя на своем месте в жизни?
 • Что и как мне нужно делать, чтобы чувствовать себя живым человеком и радоваться жизни?
 • Какой у меня ум? О чем именно мне нужно думать в первую очередь?
 • Какой у меня вкус? В чем он проявляется? Что мне делать, чтобы нравиться людям?
 • Какая у меня агрессивность и работоспособность? К чему мне стоит прилагать усилия?

На выполнение работы нужно два дня.

Часть 2:
 • Где меня сопровождает везение и счастливые стечения обстоятельств?
 • В чем мой наисильнейший страх и как мне с ним жить?

На выполнение работы нужен один день.

Часть 3:
 • От чего я стремлюсь избавиться? Где проявится моя гениальность?
 • Где я страдаю из-за своих ложных представлений?
 • Что изменяет меня глубоко и необратимо?

На выполнение работы нужно два дня.

Часть 4:
 • За что именно я гарантированно получу от общества деньги, если временно утрачу источник дохода?
 • За что именно общество всегда мне заплатит, хоть и небольшие деньги?
 • Какое мое качество кажется обществу выдающимся? В чем я абсолютно неуязвимый человек? В чем моя уязвимость?
 • Каков ритм моей жизни?
 • Есть ли у меня идеи-фикс?
 • Есть ли у меня невротические наклонности?

На выполнение работы нужно два дня.

Часть 5:
 • Как мне улучшить самочувствие: внешняя привлекательность и взгляды на жизнь?
 • Как мне самостоятельно заработать на жизнь: мои таланты и способности, источник дохода?
 • Чему мне нужно учиться: информация, общение, отношения с соседями и окружением?
 • Как мне устроить семейную жизнь: отношения с родителями, своя семья, жилище, вопросы недвижимости?
 • Как проявляется мое личное творчество: хобби, развлечения, дети, любовные приключения, финансовые авантюры?
 • На что влияет моя повседневная работа: забота о здоровье, спорт, быт, рутина, робота по найму, служба, коллеги по работе, наемные работники, рабочие инструменты, домашние животные?
 • Как влияют на мене отношения: личные и деловые партнеры, союзы, открытая вражда, защита справедливости в суде?
 • С чем связаны мои глубокие переживания: сексуальная жизнь, общее с партнером имущество, наследство, накопления, рискованные ситуации, угроза для жизни, преодоление кризиса, поиски выхода из маргинальной ситуации, хирургия, реанимация, реставрация, утилизация отходов, вопросы смерти и рождения?
 • На что влияет мое образование и система верований и идеалов: личная философия, высшее и специальное образование, путешествия, отношения с иностранцами, туризм, юридические вопросы, издательское дело?
 • В чем заключается моя жизненная цель: карьера, бизнес, социальное положение, долгосрочные серьезные программы, репутация, честь?
 • На что влияет моя коллективная жизнь: друзья, единомышленники, клубная жизнь, коллективная работа, научные разработки и новаторские технологии, прогрессивные реформы?
 • Как мне избавиться от саморазрушения: иррациональные страхи, нереалистические представления, зависимости, хронические заболевания, одиночество, изоляция, эмиграция, необходимость что-то скрывать, тайные враги?

На выполнение работы нужно два дня.

«Прогноз на год»

Личный год – это 12 месяцев от одного дня рождения до следующего - прогнозирую методом соляра. Я уделяю внимание фазам прогрессивного солнечно-лунного цикла и прогрессивным планетам. Уделяю внимание мажорным аспектам (конъюнкция, секстиль, квадратура, оппозиция) транзитных высших планет (Уран, Нептун, Плутон) и Сатурна к вашим светилам (Луна и Солнце) и вашим личным планетам (Меркурий, Венера, Марс). Но учитываю и аспекты этих планет к вашим Юпитеру, Сатурну, Урану, Нептуну, Плутону, поскольку они символизируют возрастные изменения вашего. В транзитах Юпитера учитываю конъюнкции, квадратуры и оппозиции к вашим светилам и личным планетам. Транзиты Марса - лишь транзитное положение в домах. Про транзиты Солнца, Меркурия и Венеры к натальной карте не пишу, поскольку каждый год Солнце в сопровождении Венеры и Меркурия в одно и то же время по очереди проходит все дома. Но если вам нужна информация о прохождении Солнца, Меркурия, Венеры и Луны за год по вашей натальной карте, а также транзитные аспекты Марса, то за дополнительные 20 евро сделаю вам личный календарь, где цветом будут обозначены напряженные и расслабляющие аспекты. Консультация стоит 180 евро. Для тих, кто покупал "Гороскоп личности", скидка 5% (171 евро), поскольку прогрессивный солнечно-лунный цикл уже описан в предыдущей консультации. На выполнение работы нужно 2-3 дня.

Что входит в прогноз на год?

 • Лингвистический и астрологический анализ сочинения "Мои планы на год".
 • Общие тенденции эволюционного развития личности. Обзор нескольких прежних лет ы нескольких предстоящих.
 • Главные темы текущего года от нынешнего дня рождения до следующего.
 • Какая сфера жизни будет самой главной?
 • Что вызовет больше всего забот?
 • Где понадобятся дополнительные знания и связи?
 • Какая сфера жизни принесет дополнительные доходы?
 • К чему именно предстоит приложить усилия, чтобы победить?
 • В какой сфере будут счастливые случайности и расширение возможностей?
 • Где следует проявить серьезность, чтобы укрепить свои позиции?
 • Где стоит провести прогрессивные реформы?
 • В какой сфере жизни следует проверять информацию фактами особенно тщательно?
 • Где именно будут происходить глубокие изменения?

На выполнение работы понадобится 3-4 дня.

"Конкретная жизненная ситуация"

Консультация стоит 120 евро, если время рождения известно с точностью до 1 минуты, и дороже, если время не известно и нужно восстанавливать (ректификация) - от 50 евро.

Чаще всего люди обращаются с такими вопросами:

 • Ситуация в профессиональной сфере: поиск работы, повышение доходов, вопросы репутации и чести, уточнение жизненной цели.
 • Ситуация с деньгами и личным имуществом: личные доходы, собственность, жизненная позиция, собственная система ценностей, личные таланты и способности, источник дохода, траты, отношение к деньгам и имуществу.
 • Ситуация в сфере отношений: любовь, брак, деловое партнерство, отстаивание справедливости в суде.
 • Ситуация в семейной жизни: отношения с родителями и близкими, жилище, вопросы недвижимости.
 • Ситуация в сфере личного творчества: хобби, развлечения, увлечения, дети, игры, театрализованные представления, романтические приключения, финансовые авантюры, спорт.
 • Ситуация с повседневной рутиной: заботы о поддержании здоровья, здоровый образ жизни, здоровое питание, гимнастика, спортивные занятия, быт, работа, служба, рабочие инструменты, наемные работники, домашние животные.
 • Ситуация с интеллектуальными занятиями: обучение и преподавание, общение, писания, обмен мнениями, посредничество, торговля.
 • Ситуация с расширением возможностей: высшее и специальное образование, дальние путешествия, туризм, издательское дело, юридические вопросы, отношения с иностранцами.
 • Ситуация тяжелых эмоциональных переживаний и поиска выхода из кризиса: вопросы смерти и рождения, наследство, общее с партнером имущество и деньги, долги, кредиты, налога, накопления, психологический кризис, разрыв отношений, смерть близких, хирургия, протезирование, кардинальные изменения в жизни, реставрация, утилизация отходов, глубокие научные исследования, детективные расследования, риск для жизни.
 • Ситуация избавления от саморазрушения: хронические недомогания, хронические заболевания, зависимости, иррациональные страхи, мистические откровения, одиночество, пребывание в больнице и других закрытых учреждениях, эмиграция, внутренняя эмиграция, подрывная деятельность тайных врагов.
 • Ситуация с внешним видом: внешность, тело, манеры поведения, стиль одежды, имидж, личные интересы, взгляды на жизнь, отношение к себе, самооценка, самопрезентация.

Если вас интересуют все вопросы одновременно, то имеет смысл купить "Гороскоп личности".

Что входит в консультацию?

 • Лингвистический и астрологический анализ сочинения на тему "Я" – узкий круг вопросов по заданной теме в свете транзитной ситуации текущего года (транзитные аспекты Плутона, Нептуна, Урана, Сатурна, Юпитера), обобщения и рекомендации.

На выполнение работы нужен один день.

"Ректификация"

Если время рождения не известно с точностью до 1 минуты, то его нужно восстанавливать (ректификация).

 • Время известно с точностью от 30 минут до 2 часов. Стоит 150 евро.
 • Время известно на уровне "утро", "день", "вечер", "ночь". Стоит 180 евро.
 • Время вообще не известно. Стоит 210 евро.

На выполнение работы нужно от одного до трех дней.

"Гороскоп отношений с конкретным человеком"

Гороскоп совместимости с партнером - гороскопы партнеров накладываются друг на друга рассматриваются дуговые аспекты между планетами партнеров и аспекты положения в домах гороскопов. Стоит 150 евро.

Что входит в гороскоп отношений?

Глава 1. Какие у нас с партнером общие черты характера?

Глава 2. Как именно мой партнер влияет на мою жизнь?

 • Какие сферы мой жизни становятся важными для меня в связи с партнерством
 • Каким способом мы взаимодействуем с партнером в этих сферах

На выполнение работы нужно 3-4 дня.