Як відбувається консультація?


ведмідь і поліцейський

Джефф Кунс, «Ведмідь і поліцейський».
Виставка у Версалі, 2008

Консультація

Я розробила унікальний метод роботи з гороскопом. Спочатку ви відповідаєте на низку запитань світоглядного характеру. Під час відповідей відбуваються зміни у вашому внутрішньому світі. Описання гороскопу я подаю у вигляді коментарів до ваших відповідей на ці сутнісні запитання, що стосуються  вашої життєвої позиції та цінностей. Таким чином, ви сутнісно переживаєте те, що читаєте про себе. Інформація глибоко засвоюється, психіка адаптується до неї - і перед вами у зовнішньому та у внутрішньому світі відкриваються нові можливості, в автоматичному режимі змінюється якість життя, потік подій складається на користь нових акцентів пріоритетів у системі цінностей. Моя освіта лінгвіста та фахівця з модальностей Вищих Архетипів дає можливість писати текст таким чином, що прочитане дуже важко витіснити у підсвідомість, проігнорувати  нове знання. Це стає запорукою того, що ви усвідомлює та осмислює причини тих чи інших подій свого життя, осмислює власні рішення та вчинки, власні думки, власні оцінки, дії. Це дає більш широкі можливості свідомо змінювати якість свого життя у бажаному напрямку.

У мене вузька спеціалізація - я консультую ділових людей. Не в жаргонному сенсі цього слова. В астрологічному - людина принципу 10 дому.

Ви мій клієнт, якщо: 
- у вас чітка громадянська позиція
- ви живете в суспільстві
- ваша цінність - робота
- ваша цінність - громадська діяльність
- ваша цінність - покликання
- ваша цінність - визнання
- ваша цінність - статус
- ваша цінність - винагороди і слава
- ваша - цінність - гідність та репутація
- ви переймаєтеся метою життя та її досягненням
- ви переймаєтеся кар'єрою, владою та авторитетом
- ви переймаєтеся самодисципліною та виробничою потужністю
- ви переймаєтеся серйозними довгостроковими програмами та проектами
- ви переймаєтеся речами, що набувають з роками більшої цінності

Полярна протилежність: 
- ви зосереджені на душевних переживаннях
- вас захоплюють почуття та мрії
- ваша цінність: рід, родина, дім
- ви переймаєтеся психологічним комфортом
- ви у стані ностальгії
- вас турбує кінець життя
- ви орієнтовані на традиції та облаштування житла

Звісна річ, протилежною діловій сферою під час консультації ми теж займаємося. Але якщо ви зосереджені суто на ній, то вам доцільно звернутися до іншого астролога.

Я працюю з програмою Almagest v. 8 Millennium 2000 - висока точність розрахунків і всі необхідні функції. Не використовую шаблонів для описання гороскопу – всі тексти авторські.

Моя унікальна методика спеціально розроблена для ділових людей - дозволяє економити час: жодних зайвих розмов, жодного пересування у просторі. Ви отримуєте свій гороскоп на поштову скриньку, а якщо виникає потреба поставити уточнювальне запитання, можете у будь-яку зручну для вас мить написати мені листа. За додаткову оплату ви можете спілкуватися зі мною в Скайпі, телефоном або зустрітися в реальному житті.

Консультація починається після того, як ви за неї заплатили. Я створюю ваш файл, і далі всі наші з вами діалоги будуть у цьому файлі. Це дуже зручно - ми завжди можемо повернутися до сказаного і осмислити його наново. Якщо ми спілкуємося листуванням, в чаті, або в інший спосіб, раджу вам копіювати наші діалоги і додавати до свого файлу. 

Що з вами відбувається під час роботи з гороскопом? Що б там не було у гороскопі, але воно хоч трохи та відрізняється від того, що ви самі про себе думаєте. У вас є якесь уявлення про себе. А гороскоп - це те, що це уявлення якось змінює. Навіть якщо ви не думаєте про гороскоп, він все одно загрузився у вашу підсвідомість і впливає на ваше єство. І за деякий час ви бачите, що починають відбуватися якісь незвичні для вас події. Це означає, що кордони вашого уявлення про себе і про світ розширилися, і ви почали бачити важливі для себе речі, які раніше просто не потрапляли до вашої уваги. Перед вами відкриваються нові можливості, про які раніше ви навіть не уявляли.

Під час консультації ви можете переживати різноманітні почуття. Вони можуть бути приємними або ні. Наприклад, це може бути радість, натхнення, здивування, оптимізм. Або, навпаки, роздратування, злість, бажання заперечувати, відчуття жалю, провини, відчаю, печалі. Це природна реакція психіки на інформацію екзистенційного роду. З почуттями не слід боротися. Їм слід віддатися (пережити до кінця) і їх аналізувати. Не треба лякатися їх, не треба намагатися їх позбавитися, не варто намагатися якось розважитися та відволіктися. Ці почуття треба чесно пережити. Тоді вони минуть самі собою, а за ними прийде думка, що саме і яким чином слід робити далі. За думкою прийдуть важливі події. І вам треба буде приймати самостійне рішення щодо тих подій.

Під час консультації якісь аспекти вашого світогляду можуть змінюватися. Наприклад, ви під іншим кутом можете побачити свої стосунки з батьками, спогади дитинства, любов до батьківщини, релігійні почуття, національні та культурні традиції. Консультація у позитивному напрямку впливає на вашу життєву позицію - ви її усвідомлюєте і можете вдосконалювати. Під час консультації виявляються протиріччя у системі цінностей, якщо вони є. Усунення протиріч робить життя більш гармонійним.

Чи сталися би ці самі зміни з вами, якби ви не працювали з гороскопом із моєю допомогою? Ні, не сталися би. Зміни - це результат розширення свідомості, що відбулося під впливом спілкування зі мною під час консультації.

Я пишу когнітивно: конкретно, чітко, дуже стисло, коротко, тезисно. Я можу вставляти в текст посилання на поради психологів, на роботи культурологів, істориків, вказувати художню літературу та кінофільми, які допоможуть розібратися у власному життєвому сюжеті.

Будь ласка, не читайте гороскопа вночі – буде перезбудження нервової системи, бо це інформація екзистенційного характеру, важко буде заснути та нормально відпочити. Краще читати вранці.

"Гороскоп особистості"

«Гороскоп особистості» коштує 230 євро, якщо час народження відомий з точністю до 1 хвилини. І дорожче, якщо час достеменно не відомий і потребує відновлення (ректифікація).

Для новонароджених та дітей до 2 років коштує 180 євро, якщо час народження відомий з точністю до 1 хвилини. 

Гороскопі особистості містить такі теми:

1.    Корекція життєвої позиції: погляди на життя, самооцінка, власні інтереси.
2.    Корекція системи цінностей: використання власних талантів та здібностей, джерело прибутку, самостійні заробітки. 
3.    Корекція ментальних настанов: навчання, знайомства, спілкування, стосунки з сусідами та родичами, інтелектуальні заняття. 
4.    Корекція фундаментальних життєвих позицій: стосунки з батьками, власна родина, домівка, почуття захищеності та комфорту, питання нерухомості, батьківські патерни в поведінці, ставлення до національної культури та традицій, ставлення до історії свого народу. 
5.    Корекція творчої самореалізації: хобі, розваги, веселощі, флірт, авантюри, діти, радість життя.  
6.    Корекція способу життя: турбота про підтримку здоров'я, дієти, спорт, побут, рутина, робота за наймом, служба, тонка точна інтелектуальна праця, колеги по роботі, наймані працівники, робочі інструменти, домашні тварини. 
7.    Корекція уявлень про стосунки: особисті стосунки, шлюб, ділове партнерство, союзи, відкрита ворожнеча, відстоювання справедливості в суді. 
8.    Корекція ставлення до кризових ситуацій та інтенсивних переживань: сексуальне життя, спільне з партнером майно, спадок, накопичення, ризиковані ситуації, загроза життю, подолання кризи, пошуки виходу з маргінальної ситуації, хірургія, реанімація, реставрація, утилізація відходів, питання смерті та народження.
9.    Корекція ідеальних уявлень: система вірувань, ідеали, особиста філософія, вища та спеціальна освіта, подорожі, стосунки з іноземцями, туризм, юридичні питання, видавнича справа. 
10.    Корекція життєвих цілей: кар'єра, бізнес, соціальне становище, довгострокові серйозні проекти, репутація, гідність. 
11.    Корекція ставлення до колективного життя: друзі, однодумці, клубне життя, колективна робота, альтруїзм, наукові розробки та новітні технології, прогресивні реформи. 
12.    Корекція ставлення до саморуйнування: ірраціональні страхи, нереалістичні уявлення, залежності, хронічні захворювання, самотність, благодійність, самопожертва, ізоляція, еміграція, необхідність щось приховувати, таємні вороги. 

Що входить до гороскопу особистості?

- Моментом початку співпраці я вважаю той момент, коли я надсилаю вам ваш особистий файл після того, як ви сплатили гонорар. Я обираю момент для надсилання файлу, бо я несу відповідальність за результат моєї роботи – не можу довірити клієнту вибір моменту для початку співпраці, бо якби клієнт був компетентним в астрології, то міг би самотужки дати собі раду. Тож абсолютно не має значення, коли ви заплатите за консультацію. Бо доки ви не отримали свого особистого файлу, ви ще можете попросити мене повернути перераховані вами кошти – і я поверну. Після того як я вислала вам ваш особистий файл ви вже того не можете. 

- Ви відповідаєте на 37 моїх запитань.

- Протягом тижня я аналізую ваші відповіді та коментую їх із позиції аспектів вашого гороскопу. Я відправляю вам аналіз ваших відповідей, і ми можемо його обговорювати, якщо у вас є така потреба.  Потім якийсь час ви перебуваєте у стані "перетравлювання" вражень від роботи із вашою системою цінностей. Це може бути кілька днів, тижнів, а може бути кілька місяців. Коли ви будете готові сприймати інформацію із гороскопу, ви мені напишете: "Я готовий/готова до першої частини гороскопу" - і я надсилаю вам першу частину гороскопу. Я вдаюся до астрологічної магії, щоб гороскоп спрацював на гармонійне вирішення важливих для вас питань, про які ви заявили у відповідях на 37 запитань. Я надішлю вам описання вашого гороскопу в обраний для цього магічний момент. Ви прочитаєте надіслану частину, коли вам буде зручно. І якщо будуть уточнювальні запитання або потреба поділитися враженнями, ви мені напишете. Якщо ні, то напишете, що готові продовжувати. І я надішлю наступну частину. І так ми пройдемо весь гороскоп до кінця. Таким чином, всі аспекти гороскопу будуть описані. Ви отримаєте конкретні практичні рекомендації, що робити і як слід чинити, щоб досягти успіху. Темп роботи залежить від вашої здатності читати і «перетравлювати» враження. Є клієнти, що працюють над гороскопом протягом 1-2 днів. А є такі, яким потрібно робити перерву між частинами гороскопу 7-10 днів. Якщо протягом 3 тижнів ви не виходите на зв'язок, я надсилаю вам все описання гороскопу цілком. Я контролюю темп роботи - слідкую за тим, щоб ви почувалися добре, щоб не було перезбудження нервової системи, щоб мозок встигав відпочити. Ми разом працюємо над вашим гороскопом: ви і я. Загалом гороскоп особистості містить 45- 50 сторінок. Варто враховувати, що астрологічне консультування - це мистецтво, терміни виконання роботи умовні. Неможливо передбачити, як організм консультанта і організм клієнта відреагують на враження від роботи із гороскопом, які події супроводжуватимуть процес описання та сприйняття гороскопу.

План описання гороскопу особистості: 

1.    Як мені слід поводитися, щоб бути самостійною людиною? 
2.    Чим мені слід займатися, щоб бути впевненою у собі людиною? 
3.    Що допомагає і що заважає мені бути самостійною людиною й радіти життю? 
4.    На що впливають мої самостійні рішення і компетентність? 
5.    Яка моя потреба має буди вдоволена у першу чергу і завжди? 
6.    Без чого в житті я не почуватимуся затишно і у безпеці? 
7.    Що допомагає і що заважає мені задовольняти найважливіші для мене потреби? 
8.    На що впливає моя турбота про вдоволення своїх головних потреб? 
9.    Що мені потрібно, щоб розум працював ефективно? 
10.    На яку сферу життя мені слід спрямувати свій розум, щоб із нього було більше користі? 
11.    Що заважає і що допомагає мені мислити конструктивно? 
12.    На що впливають мої знання і думки? 
13.    Як мені поводитися й виглядати, щоб подобатися людям і бути заможною людиною? 
14.    В якій сфері життя мені слід взаємодіяти з людьми, щоб перебувати у стосунках і володіти майном? 
15.    Що заважає і що допомагає мені бути привабливою людиною, створювати вдалі стосунки і збагачуватися?
16.    На що впливають моя чарівність, вміння ладити з людьми та вміння поводитися з майном і грошима? 
17.    У який спосіб мені слід діяти, щоб перемагати у боротьбі та підвищувати професійну майстерність? 
18.    Де саме мені слід демонструвати власну войовничість та професійну майстерність, щоб перемагати?
19.    Що допомагає і що заважає мені конструктивно діяти й перемагати? 
20.    На що впливає моя професійна майстерність і бійцівські якості? 
21.    Які людські якості мені слід розвивати, щоб мені фортунило? 
22.    Де на мене очікує найбільше багатство? 
23.    Що заважає і що допомагає мені бути багатою людиною? 
24.    На що впливає мій успіх, везіння та багатство?  
25.    Які людські якості я вважаю непристойними і забороняю собі проявляти? 
26.    Чим я більш за все боюся займатися, але змушений цим займатися, щоб рости над собою?
27.    Що допомагає і що заважає мені долати внутрішні бар’єри і рости над собою? 
28.    На що впливає моя внутрішня робота? 
29.    Які якості людської натури моє покоління прагне реформувати? 
30.    Від чого я прагну звільнитися? Що допомагає і що заважає моєму поколінню здійснювати прогресивні реформи (цикли з Нептуном і Плутоном)?
31.    На що впливає моя незалежність і винахідливість? 
32.    Щодо яких якостей людської натури моє покоління має хибні уявлення? 
33.    Де на мене очікують розчарування через мої хибні уявлення? Що допомагає і що заважає моєму поколінню реалізовувати високі мрії (цикли з Плутоном)? 
35.    На що впливають мої хибні уявлення і нереалістичні мрії? 
36.    Які якості людської натури моє покоління хоче глибоко змінити? 
37.    Яку сферу мого життя я хочу глибоко змінити? 
38.    На що впливають глибокі зміни у моєму житті? 
39.    За що саме я гарантовано отримаю від суспільства гроші, якщо тимчасово втрачу джерело прибутку?
40.    За що саме суспільство завжди мені заплатить?
41.    В чому я почуваюся абсолютно невразливою людиною? В чому моя вразливість?
42.    Який ритм мого життя?

Узагальнення: професія, способи заробітку, особисті прибутки і накопичення

1.Що саме може приносити мені особистий прибуток? 
2.Що дає мені можливість накопичувати статки?
3.Що дає мені можливість зробити кар’єру, зміцнити репутацію, зайняти високе становище в суспільстві?
4.Що дає мені можливість підтримувати здоров’я та працювати?
5.З чого почати робити кар'єру?

- Ви можете ставити уточнювальні запитання, я відповідатиму на них без будь-якої додаткової оплати. Але ставте, будь ласка, запитання суто за текстом, який я вам надіслала. Якщо ви хочете обговорювати загальні питання теоретичної астрології, філософії, культурології, політології, мистецтва, психології, то це поза межами консультації "Гороскоп особистості". То можна за додаткову плату у спілкуванні в Скайпі або телефоном - 20 євро за годину. Безкоштовно ви можете ставити запитання суто за написаними мною у вашому особистому файлі текстами. 

- Я раджу вести щоденника, щоб записувати власні переживання, враження (рефлексії). Не слід писати свої рефлексії мені  – ви не на прийомі психотерапевта, читати ваші рефлексії - це виходить за межі моєї компетенції. Інколи, звісно, я читаю – то такий від мене вам бонус. Але зловживати цим не раджу. Якщо у вас є потреба висловитися, виговоритися, я це розумію. Але психотерапія – не мій профіль: я не маю відповідної освіти, мені це не цікаво, хоча ви можете вважати, що я найкращий психотерапевт із тих, що вам траплялися. Довгі роки у мене не було кого порадити моїм клієнтам, що прагнули психотерапії (я практикую майже 30 років астрологічні консультації). Але у 2012 році я знайшла дуже крутих фахівців: Катерину Епіфанову-Смірнову – казкотерапевтка, та її чоловіка Дмітрія Смірнова – психотерапевт. Раджу. Гарний результат гарантую.

"Особистий стиль та імідж"

Аналіз та корекція особистого стилю та іміджу коштує 160 євро. Послуга лише для тих, хто купував у мене гороскоп особистості.

Мій підхід до формування особистого стилю: глибоко дослідити себе і вбрати відповідно власних ідеалів, життєвої позиції, системи цінностей, професійній зайнятості, способу життя. Ідеали з часом уточнюються, життєва позиція корегується, акценти на цінностях змінюються, змінюється кар'єра та повсякденні звички - імідж і стиль, відповідно, не можуть бути раз і назавжди обраною константою. Таким чином, мій особистий імідж - це модальність, а створені мунданними аспектами тенденції - субмодальність. Глобально стиль не змінюється від дитинства - лише учтонюється протягом життя. Бо незмінним є момент народження людини й задані ним потенціали. Але у нас є свобода волі тим чи іншим чином на власний розсуд розпоряджатися цими потенціалами.

Що входить до роботи над іміджем?

- Ви відповідаєте на 33 мої запитання.

- Я аналізую ваші відповіді та визначаю ваш індивідуальний стиль. У коментарях до ваших відповідей будуть конкретні практичні рекомендації, як саме слід одягатися (форма одягу, взуття та аксесуарів; колір і фактура тканин, малюнки на тканинах; фактура взуття, аксесуарів та прикрас; стиль; марки виробників), щоб ваш індивідуальний стиль підвищував вашу самооцінку, працював на досягнення успіху та на зміцнення статусу. Текст містить зображення прикладів ідеального для вас одягу, взуття, аксесуарів, прикрас із найсвіжіших модних колекцій поточного сезону. 

Слід враховувати, що астрологічне консультування - це мистецтво, терміни виконання роботи умовні:  ми з вами йдемо за потоком подій під час консультації.   

За додаткову плату (20 євро за годину) ви можете коли завгодно обговорювати зі мною за допомогою телефону та інших засобів комунікації конкретні речі вашого гардеробу або речі, що хочете купити. Наприклад, створити потрібний образ для конкретної події. Або зробити комплекти сетів із речей гардеробу, щоб економити час на створення потрібного образу. 

«Прогноз на рік»

Консультація коштує 120 євро. Прогноз на рік - послуга лише для тих, хто купував у мене гороскоп особистості.

– Чи можна замовити прогноз на рік без описання натальної карти? Чи краще все ж таки бути послідовною?

– Не просто краще бути послідовною, а обов’язково бути послідовною! Без знання гороскопу особистості знання аспектів прогностичної астрології абсолютно не містить сенсу. Наприклад, я напишу: «Протягом року вам слід зосередитися на сфері особистих талантів, здібностей, самостійних заробітків». І виникає запитання: «А як?» І тут доводиться повністю описувати весь гороскоп особистості. Тож спочатку – гороскоп особистості, а потім вже прогноз. Прогноз – це розгортання особистого життєвого сюжету на конкретному відрізку часу.

- Хотілося запитати, що загалом можна побачити у солярі? Які допоміжні моменти?

- Геть усе. Соляр вкупі з транзитами та прогресіями показує, коли саме розгортаються потенції, що закладені в гороскопі особистості. Такий собі план дій на рік у межах можливостей.
Я роблю соляр для України з першого року її сучасної Незалежності - працює, як годинник. Для себе, звісно, теж роблю, для чоловіка, для клієнтів, з якими тісний контакт і відвертість - і тут бачу, що працює.
Я використовую соляр саме як план для дій.
Бо чого його упиратися над тим, чого не може бути?
За допомогою соляру можна якісь важливі справи відкласти до кращих часів, а якісь, навпаки, вивести у пріоритетні. Дуже корисна штука для ділової людини.

- Ото соляр мені має допомогти щоб не розгубитися з усвідомленням для чого саме час.

- Дисциплінує, помогає зосередитися на важливих програмах. Я без нього наче наосліп.

У прогнозі на рік приділяю увагу фазам прогресивного місячно-сонячного циклу та прогресивним планетам. Приділяю увагу мажорним аспектам (кон’юнкція, секстиль, квадратура, опозиція) транзитних вищих планет (Уран, Нептун, Плутон) і Сатурна до ваших світил (Місяць і Сонце) і ваших особистих планет (Меркурій, Венера, Марс). Але враховую і аспекти цих планет до ваших Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна, Плутона, оскільки вони символізують вікові зміни у вашому організмі і соціальному житті. Щодо транзитів Юпітера, то я враховує лише кон’юнкції, квадратури і опозиції до ваших світил і особистих планет. Щодо транзитів Марса, то описую лише транзитне положення у домі протягом року. Про транзити Сонця, Меркурія і Венери до натальної карти не пишу, бо кожного року Сонце в оточенні Венери і Меркурія в один і той самий час по черзі відвідує всі натальні доми. Але якщо вам потрібна інформація про проходження Сонця, Меркурія, Венери і Місяця за рік по вашій натальній карті, а також транзитні аспекти Марса, то за додаткові 20 євро зроблю вам особистий календар, де кольором будуть позначені напружені і розслаблюючі аспекти. Консультація коштує 120 євро. 

Що входить до прогнозу на рік?

 • Лінгвістичний та астрологічний аналіз твору "Мої плани на рік".
 • Загальні тенденції еволюційного розвитку особистості. Огляд кількох попередніх років і кількох наступних років.
 • Актуальні теми поточного року і практичні рекомендації.

Виконую роботу протягом тижня. Додаткова інформація: варто враховувати, що астрологічне консультування - це мистецтво, терміни виконання роботи умовні. Неможливо передбачити, як організм консультанта відреагує на враження від роботи із вашим гороскопом, які події супроводжуватимуть процес описання гороскопу.

Ви можете ставити уточнювальні запитання, я відповідатиму на них без будь-якої додаткової оплати. Але ставте, будь ласка, запитання суто по тексту, який я вам надіслала. Якщо ви хочете обговорювати загальні питання теоретичної астрології, то це за межами консультації "Гороскоп особистості". То можна за додаткову плату у спілкуванні в Скайпі або телефоном - 20 євро за годину. Безкоштовно ви можете ставити запитання суто за написаними мною у вашому особистому файлі текстами.

«Вибір часу для починання»

Від 30 євро для тих клієнтів, хто вже купив у мене "Прогноз на рік". 

Коли момент для починання важливої справи обраний правильно, то потік подій сам несе до обраного моменту. Я завжди намагаюся слідувати за подіями, а не вламуватися у потік подій власною волею у грубіянський спосіб, не ламати потік подій. Тоді все складається природним чином: світ ніби розвертається до тебе своїм дружнім боком і підтримує тебе у справах. Умова успіху починання - це не лише вдалий момент. Головне, щоб намір відповідав життєвій позиції та був етичним. Бо навіть найсприятливіший момент, ретельно обраний за всіма правилами елективної астрології, не застереже від жахливого провалу справи, якщо ви взялися за справу, до якої не маєте хисту та ресурсів. Наприклад, якщо взяти шлюб у найсприятливіший момент із людиною, чия етика суперечить вашим уявам про справедливість та красу, життя у шлюбі буде жахливим, і врешті-решт, шлюб завершиться скандальним розривом із втратою майна. Коли готуєтеся розпочати важливу справу, будьте чесними з самими собою. Бо вбір вдалого моменту для починання - це завжди останній крок на шляху до успіху. А на цьому шляху не вдається стрибати через сходинки: вискочки та вискакулі на верхівці не утримуються надовго. 

"Ректифікація"

Щоб гороскоп був правдивим, потрібно знати час народження з точністю до хвилини. Я розробила систему тестових запитань, за допомогою якої можна виявити точний час народження. Відповідаючи на запитання, ви розповідаєте про себе. За модальностями відповідей можна визначити знак Асц та знак і дім Місяця. Тестові запитання, в яких пропоную обрати справедливе твердження між двох "або - або", дає можливість визначити розташування куспідів домів. Далі методом аналізу прогресій та транзитів за подіями життя уточнюю градус розташування куспідів. 

Якщо час народження не відомий з точністю до 1 хвилини, він потребує відновлення. Буду чесною, не люблю працювати з відновленням часу – дуже кропітка нудна робота, забирає багато сили й часу. Досвід показує, що якщо добре розпитати близьких, точний час завжди згадується. 

 • Час відомий з точністю до 30 хвилин. Коштує 120 євро.
 • Час відомий з точністю від 30 хвилин до 3 годин. Коштує 150 євро.
 • Час відомий на рівні "ранок", "день", "вечір", "ніч". Коштує 180 євро.
 • Час взагалі не відомий. Коштує 210 євро.

Виконую роботу протягом тижня. Додаткова інформація: варто враховувати, що астрологічне консультування - це мистецтво, терміни виконання роботи умовні. Неможливо передбачити, як організм консультанта відреагує на враження від роботи із вашим гороскопом, які події супроводжуватимуть процес описання гороскопу.

"Гороскоп стосунків з конкретною людиною"

Гороскоп стосунків з партнером - гороскопи партнерів накладаються один на одного і розглядаються дугові аспекти між планетами партнерів та аспекти положення у домах гороскопів. Коштує 150 євро.

Що входить до гороскопу стосунків?

Глава 1. Які у мене і у мого партнера споріднені риси характеру?

Глава 2. Як саме мій партнер впливає на моє життя.

 • які сфери мого життя стають для мене важливими у зв'язку з партнерством
 • в який спосіб ми взаємодіємо з партнером у цих сферах

На виконання роботи потрібно 7-12 днів. Додаткова інформація: варто враховувати, що астрологічне консультування - це мистецтво, терміни виконання роботи умовні. Неможливо передбачити, як організм консультанта відреагує на враження від роботи із вашим гороскопом, які події супроводжуватимуть процес описання гороскопу.

Астрологическое консультирование, методика работы


Медведь и полицейский

Джефф Кунс, «Медведь и полицейский».
Выставка в Версале, 2008

Консультация

Я использую программу Almagest v. 8 Millennium 2000 - высокая точность расчетов и все необходимые функции. Не использую шаблонов для описания гороскопа – все тексты авторские.

Моя уникальная методика специально разработана для деловых людей - позволяет экономить время: без лишних разговоров, без перемещения в пространстве. Вы получаете свой гороскоп на почтовый ящик, а при необходимости задать уточняющие вопросы можете в любое удобное время написать мне письмо. За дополнительную оплату вы можете разговаривать со мною в Скайпе, по телефону или встретиться в реальной жизни.

Консультация начинается после того, як вы за нее заплатили. Я создаю ваш файл, и дальше все наши с вами диалоги будут в этом файле. Это удобно – мы всегда можем возвратиться к сказанному и осмыслить его снова. Если мы общаемся в переписке, в чате или иным способом, советую вам копировать наши диалоги и добавлять их в свой файл.

Что с вами происходит во время чтения гороскопа? Что бы там ни было написано, но оно хотя бы чуть-чуть отличается от того, что вы сами о себе думаете. У вас есть какое-то представление о себе. А гороскоп - это то, что это представление как-то меняет. Даже если вы не думаете над прочитанным, оно все равно загрузилось в ваше подсознание и воздействует на вас. И через какое-то время вы замечаете, что начинают происходить какие-то необычные для вас события. Это значит, что границы вашего представления о мире и о себе расширились, и вы стали видеть важные для себя вещи, которые раньше просто не попадали в зону вашего внимания. Перед вами открываются новые возможности, о которых раньше вы даже не представляли.

Во время консультации вы можете переживать различные ощущения. Они могут быть приятными или нет. Например, это может быть радость, вдохновение, удивление, оптимизм. Или, наоборот, чувство жалости, вины, отчаяния, печали. Это естественная реакция психики на информацию экзистенциального характера. Не стоит пугаться, не стоит пытаться избавиться от этих ощущений, не старайтесь как-то развлечься ы отвлечься. Эти чувства нужно честно пережить. Тогда они успокоятся сами собою, а за ними придет понимание, что именно делать дальше. За пониманием придут новые важные события. И вам нужно будет принимать самостоятельное решение по поводу этих событий.

Во время консультации какие-то аспекты вашего мировоззрения могут измениться. Например, вы под другим углом можете увидеть свои отношения с родителями, воспоминания детства, любовь к родине, религиозные чувства, национальные и культурные традиции.

Произошли бы эти изменения с вами, если бы вы не работали со своим гороскопом с моей помощью? Нет, не произошли бы. Изменения – это результат расширения сознания, которое произошло под влиянием общения со мною во время консультации.

Я пишу когнитивно: конкретно, четко, очень сжато, коротко, тезисно. Я могу вставлять в текст ссылки на советы психологов, на работы культурологов, историков, указывать художественную литературу и кинофильмы, которые помогут разобраться в собственном жизненном сюжете. 

Пожалуйста, не читайте гороскоп ночью – будет перевозбуждение нервной системы, поскольку это информация экзистенциального характера, трудно будет заснуть и нормально отдохнуть. Лучше читать утром.

"Гороскоп личности"

- Изучил прайс. Очень понравился, внятностью и чёткостью изложения, некоей энергией уверенности и роскошно читабельно. Редкий астролог так формулирует, обычно я не дочитываю до конца, а тут как триллер глядел.
Интересуют меня 2 вопроса. Поиск призвания и направления в жизни, в учётом, что всё очевидное в карте уже было. Надо придумать новый смысл, придумать тему, направление. Не прогностика, а поиск подсказок в натальной карте человека, который всё очевидное реализовал. Поиск денег тоже. Путь и деньги, так скажем.
Ректифицировать не надо, с точностью до полминуты натал установлен. Общего анализа на надо. 

- Вы можете купить только то, что я продаю. Вот это вот: "общего анализа не надо" означает буквально: "Мне не нужна ваша консультация, я и сам все знаю и во всем сам могу разобраться". Того, что вы хотели бы у меня купить, у меня попросту нет - я такое не произвожу.

- Огорчён жёсткостью рамок, очень жаль. Пойду дальше искать специалистов. Думал вы крутая )))

- Да, рамки жесткие - потому что я несу ответственность за результат работы. Это как в хирургии: пациент не может руководить рукой хирурга. Именно в этой жесткости секрет моей крутизны. 

«Гороскоп личности» стоит 330 евро, если время рождения известно с точностью до минуты, и дороже, если не известно и нужно уточнять.

Гороскопе личности содержит следующие темы:

 1. Коррекция жизненной позиции: взгляды на жизнь, самооценка, собственные интересы.
 2. Коррекция системы ценностей: использование собственных талантов и способностей, источник прибыли, самостоятельные заработки.
 3. Коррекция ментальных установок: обучение, знакомства, общение, отношения с соседями и родственниками, интеллектуальные занятия.
 4. Коррекция фундаментальных жизненных позиций: отношения с родителями, собственная семья, дом, чувство защищенности и комфорта, вопросы недвижимости, родительские паттерны в поведении, отношении к национальной культуре и традициям, отношение к истории своего народа.
 5. Коррекция творческой самореализации: хобби, развлечения, веселье, флирт, авантюры, дети, радость жизни.
 6. Коррекция образа жизни: забота о поддержании здоровья, действуете, спорт, быт, рутина, работа по найму, служба, тонкая точная интеллектуальный труд, коллеги по работе, наемные работники, рабочие инструменты, домашние животные.
 7. Коррекция представлений об отношениях: личные отношения, брак, деловое партнерство, союзы, открытая вражда, отстаивание справедливости в суде.
 8. Коррекция отношения к кризисным ситуациям и интенсивных переживаний: сексуальную жизнь, совместное с партнером имущество, наследство, накопления, рискованные ситуации, угроза жизни, преодоления кризиса, поиски выхода из маргинальной ситуации, хирургия, реанимация, реставрация, утилизация отходов, вопросы смерти и рождения.
 9. Коррекция идеальных представлений: система верований, идеалы, личная философия, выше и специальное образование, путешествия, отношения с иностранцами, туризм, юридические вопросы, издательское дело.
 10. Коррекция жизненных целей: карьера, бизнес, социальное положение, долгосрочные серьезные проекты, репутация, достоинство.
 11. Коррекция отношения к коллективной жизни: друзья, единомышленники, клубная жизнь, коллективная работа, альтруизм, научные разработки и новейшие технологии, прогрессивные реформы.
 12. Коррекция отношения к саморазрушению: иррациональные страхи, нереалистичные представления, зависимости, хронические заболевания, одиночество, благотворительность, самопожертвование, изоляция, эмиграция, необходимость что-то скрывать, тайные враги.

Что входит в гороскоп личности?

- Моментом начала сотрудничества я считаю тот момент, коли я высылаю вам ваш личный файл после того, как вы выплатили гонорар. Я выбираю момент для отправки файла, поскольку я несу ответственность за результат моей работы – не могу доверить клиенту выбор момента для начала сотрудничества, ведь если бы клиент был компетентным в астрологии, мог бы самостоятельно анализировать гороскоп. Поэтому совершенно не имеет значения, когда вы заплатите за консультацию. Пока вы не получили свой личный файл, вы еще можете попросить меня вернуть ваши деньги – и я верну. После того как я выслала вам ваш личный файл вы уже этого не можете.

- Вы отвечаете на 37 моих вопросов.

- В течение недели (обычно) я анализирую ваши ответы и комментирую их с позиции аспектов вашего гороскопа. Я отправляю вам анализ ваших ответов, и мы можем его обсуждать, если у вас есть такая потребность. Потом какое-то время будете в состоянии "переваривания" впечатлений от работы с вашей системой ценностей. Это может быть несколько дней, недель, а может быть несколько месяцев. Когда вы будете готовы воспринимать информацию про гороскоп, вы мне напишете: "Я готов к первой части гороскопа" - и я высылаю вам первую часть гороскопа. Вы ее прочитаете, когда вам будет удобно. И если будут уточняющие вопросы или потребность поделиться впечатлениями, вы мне напишете. Если нет, то напишете, что готовы продолжать. И я пришлю следующую часть. И так мы пройдем весь гороскоп до конца. Таким образом, все аспекты гороскопа будут описаны. Вы получите конкретные практические рекомендации, что делать и как поступать, чтобы достичь успеха. Темп работы зависит от вашей способности читать и «переваривать» впечатления. Есть люди, которые работают с гороскопом 1-2 дня. А есть такие, кому нужен перерыв 7-10 дней. Если в течение 3 недель вы не выходите на связь, я высылаю вам все описание гороскопа целиком. Я контролирую темп работы – слежу за тем, чтобы вы чувствовали себя хорошо, чтобы не было перевозбуждения нервной системы, чтобы мозг успевал отдохнуть. Мы вместе работаем над вашим гороскопом: вы и я. В целом гороскоп личности содержит 45- 50 страниц. Стоит учесть, что астрологическое консультирование – это искусство, сроки выполнения работ условные. Невозможно предвидеть, как организм консультанта и организм клиента отреагируют на впечатления от работы с гороскопом, какие события будут сопровождать процесс описания и восприятия гороскопа.

План описания гороскопа личности:

 1. Как мне вести себя, чтобы быть самостоятельным человеком?
 2. Чем мне заниматься, чтобы быть уверенным в себе?
 3. Что помогает и что мешает мне быть самостоятельным и радоваться жизни?
 4. На что влияют мои самостоятельные решения и компетентность?
 5. Какая моя потребность должна быть удовлетворена в первую очередь и всегда?
 6. Без чего в жизни я не буду чувствовать себя комфортно и в безопасности?
 7. Что помогает и что мешает мне удовлетворять самые важные для меня потребности?
 8. На что влияет моя забота об удовлетворении важных потребностей?
 9. Что мне необходимо, чтобы ум работал эффективно?
 10. На какую сферу жизни мне направить ум, чтобы было больше пользы?
 11. Что помогает и что мешает мне мыслить конструктивно?
 12. На что влияют мои знания и мнения?
 13. Как мне вести себя и выглядеть, чтобы нравиться людям и быть зажиточным?
 14. В какой сфере мне стоит сотрудничать с людьми, чтобы состоять в отношениях и владеть имуществом?
 15. Что помогает и что мешает мне быть привлекательным человеком, создавать успешные отношения и обогащаться?
 16. На что влияет мое обаяние, умение ладить с людьми и умение обращаться с имуществом и деньгами?
 17. В каком стиле мне стоит действовать, чтобы побеждать в борьбе и повышать профессиональное мастерство?
 18. Где именно мне стоит демонстрировать собственную воинственность и профессиональное мастерство, чтобы побеждать?
 19. Что помогает и что мешает мне действовать конструктивно и побеждать?
 20. На что влияют мое профессиональное мастерство и бойцовские качества?
 21. Какие человеческие качества мне стоит развивать, чтобы мне везло?
 22. Где меня ждет наибольшее богатство и везение?
 23. Что помогает и что мешает мне быть богатым человеком?
 24. На что влияют мой успех, богатство и везение?
 25. Какие человеческие качества я запрещаю себе проявлять и считаю недостойными?
 26. Чем я больше всего боюсь заниматься, но вынужден заниматься, чтобы расти над собой?
 27. Что помогает и что мешает мне преодолевать внутренние барьеры и расти над собой?
 28. На что влияет моя внутренняя работа?
 29. Какие качества человеческой натуры мое поколение стремиться реформировать?
 30. От чего я стремлюсь освободиться? Что помогает и что мешает моему поколению осуществлять прогрессивные реформы (циклы с Нептуном и Плутоном)?
 31. На что влияет моя независимость и изобретательность?
 32. На счет каких человеческих качеств мое поколение имеет ложные представления?
 33. Где меня подстерегают разочарования из-за моих ложных представлений? Что помогает и что мешает моему поколению реализовать свои высокие мечты (циклы с Плутоном)?
 34. На что влияют мои ложные представления и нереалистические мечты?
 35. Какие качества человеческой натуры мое поколение хочет глубоко изменить?
 36. Какую сферу моей жизни я хочу глубоко изменить?
 37. На что влияют глубокие изменения в моей жизни?
 38. За что именно я гарантировано получу от общества деньги, если временно потеряю источник дохода?
 39. За что именно общество всегда мне заплатит?
 40. В чем я ощущаю себя совершенно неуязвимым человеком? В чем моя уязвимость?
 41. Каков ритм моей жизни?

- Вы можете задавать уточняющие вопросы, я буду отвечать на них без дополнительной оплаты. Но ставьте, пожалуйста, вопросы по тексту, который я присылаю. Если вы хотите обсуждать общие вопросы теории астрологии, философии, культурологии, политологии, искусства, психологии, то это за рамками консультации "Гороскоп личности". Это можно за дополнительную плату в Скайпе или по телефону - 20 евро в час. Бесплатно вы можете спрашивать лишь по поводу написанного мною в вашем файле текста.

- Я рекомендую вести дневник, чтобы записывать собственные переживания, впечатления (рефлексии). Не следует писать свои рефлексии мне – вы не на приеме психотерапевта, читать ваши рефлексии - это выходит за рамки моей компетентности. Иногда, конечно, я читаю – это такой от меня вам бонус. Но злоупотреблять этим не рекомендую. Если у вас есть потребность высказаться, выговориться, я это понимаю. Но психотерапия – не мой профиль: я не имею соответствующего образования, мне не интересно, хотя вы можете считать, что я лучший психотерапевт из тех, кто вам случался. Долгие годы у меня не было кого советовать моим клиентам, которые хотели психотерапии (я практикую почти 30 лет астрологические консультации). Но в 2012 году я нашла очень крутых специалистов: Екатерину Епифанову-Смирнову – сказкотерапевтка, и ее мужа Дмитрия Смирнова – психотерапевт. Рекомендую. Хороший результат гарантирую.

На выполнение работы нужно 10-20 дней. Дополнительная информация: следует учитывать, что астрологическое консультирование - это искусство, сроки выполнения работы условные. Невозможно предвидеть, как организм консультанта отреагирует на впечатление от работы с вашим гороскопом, какие события будут сопровождать процесс описания гороскопа.

«Прогноз на год»

Прогноз на год - услуга только для тех, кто покупал у меня "Гороскоп личности". 

- Я могу заказать прогноз на год без описания натальной карты? Или лучше все таки быть последовательной?

- Не просто лучше быть последовательной, а обязательно быть последовательной! Без знания гороскопа личности знание аспектов прогностической астрологии совершенно бессмысленно. Например, я напишу: «В течение года вам следует сосредоточиться на сфере талантов, способностей, личных заработков». И возникает вопрос: «А как?» И тут приходится полностью описывать весь гороскоп личности. Так что сначала – гороскоп личности, а потом уже прогноз. Прогноз – это разворачивание личного жизненного сюжета на конкретном временном отрезке.

Личный год – это 12 месяцев от одного дня рождения до следующего - прогнозирую методом соляра. Я уделяю внимание фазам прогрессивного солнечно-лунного цикла и прогрессивным планетам. Уделяю внимание мажорным аспектам (конъюнкция, секстиль, квадратура, оппозиция) транзитных высших планет (Уран, Нептун, Плутон) и Сатурна к вашим светилам (Луна и Солнце) и вашим личным планетам (Меркурий, Венера, Марс). Но учитываю и аспекты этих планет к вашим Юпитеру, Сатурну, Урану, Нептуну, Плутону, поскольку они символизируют возрастные изменения вашего. В транзитах Юпитера учитываю конъюнкции, квадратуры и оппозиции к вашим светилам и личным планетам. Транзиты Марса - лишь транзитное положение в домах. Про транзиты Солнца, Меркурия и Венеры к натальной карте не пишу, поскольку каждый год Солнце в сопровождении Венеры и Меркурия в одно и то же время по очереди проходит все дома. Но если вам нужна информация о прохождении Солнца, Меркурия, Венеры и Луны за год по вашей натальной карте, а также транзитные аспекты Марса, то за дополнительные 20 евро сделаю вам личный календарь, где цветом будут обозначены напряженные и расслабляющие аспекты. Консультация стоит 180 евро. 

Что входит в прогноз на год?

 • Лингвистичнеский и астрологический анализ сочинения "Мои планы на год".
 • Общие тенденции эволюционного развития личности. Обзор нескольких прежних лет и нескольких предстоящих лет.
 • Актуальные темы текущего года и практические рекомендации.

На выполнение работы понадобится 10-20 дней. Дополнительная информация: следует учитывать, что астрологическое консультирование - это искусство, сроки выполнения работы условные. Невозможно предвидеть, как организм консультанта отреагирует на впечатление от работы с вашим гороскопом, какие события будут сопровождать процесс описания гороскопа.

"Ректификация"

Если время рождения не известно с точностью до 1 минуты, то его нужно восстанавливать (ректификация).

 • Вермя известно с точностью до 30 минут. Стоит 120 евро.
 • Время известно с точностью от 30 минут до 3 часов. Стоит 150 евро.
 • Время известно на уровне "утро", "день", "вечер", "ночь". Стоит 180 евро.
 • Время вообще не известно. Стоит 210 евро.

На выполнение работы нужно  7-10 дней. Дополнительная информация: следует учитывать, что астрологическое консультирование - это искусство, сроки выполнения работы условные. Невозможно предвидеть, как организм консультанта отреагирует на впечатление от работы с вашим гороскопом, какие события будут сопровождать процесс описания гороскопа.

"Гороскоп отношений с конкретным человеком"

Гороскоп совместимости с партнером - гороскопы партнеров накладываются друг на друга рассматриваются дуговые аспекты между планетами партнеров и аспекты положения в домах гороскопов. Стоит 180 евро.

Что входит в гороскоп отношений?

Глава 1. Какие у нас с партнером общие черты характера?

Глава 2. Как именно мой партнер влияет на мою жизнь?

 • Какие сферы мой жизни становятся важными для меня в связи с партнерством
 • Каким способом мы взаимодействуем с партнером в этих сферах

На выполнение работы нужно 10-20 дней. Дополнительная информация: следует учитывать, что астрологическое консультирование - это искусство, сроки выполнения работы условные. Невозможно предвидеть, как организм консультанта отреагирует на впечатление от работы с вашим гороскопом, какие события будут сопровождать процесс описания гороскопа.