Як відбувається консультація?


ведмідь і поліцейський

Джефф Кунс, «Ведмідь і поліцейський».
Виставка у Версалі, 2008

Консультація

Я працюю з програмою Almagest v. 8 Millennium 2000 - висока точність розрахунків і всі необхідні функції. Не використовую шаблонів для описання гороскопу – всі тексти авторські.

Моя унікальна методика спеціально розроблена для ділових людей - дозволяє економити час: жодних зайвих розмов, жодного пересування у просторі. Ви отримуєте свій гороскоп частинами на поштову скриньку, а якщо виникає потреба поставити уточнювальне запитання, можете у будь-яку зручну для вас мить написати мені листа. За додаткову оплату ви можете спілкуватися зі мною в Скайпі, телефоном або зустрітися в реальному житті.

Консультація починається після того, як ви за неї заплатили.

Що з вами відбувається під час читання гороскопу? Що б там не було написане, але воно хоч трохи та відрізняється від того, що ви самі про себе думаєте. У вас є якесь уявлення про себе. А гороскоп - це те, що це уявлення якось змінює. Навіть якщо ви не думаєте про прочитане, воно все одно загрузилося у вашу підсвідомість і впливає на ваше єство. І за деякий час ви бачите, що починають відбуватися якісь незвичні для вас події. Це означає, що кордони вашого уявлення про себе і про світ розширилися, і ви почали бачити важливі для себе речі, які раніше просто не потрапляли до вашої уваги. Перед вами відкриваються нові можливості, про які раніше ви навіть не уявляли.

Під час консультації ви можете переживати різноманітні почуття. Вони можуть бути приємними або ні. Наприклад, це може бути радість, натхнення, здивування, оптимізм. Або, навпаки, відчуття жалю, провини, відчаю, печалі. Це природна реакція психіки на інформацію екзистенційного роду. З почуттями не слід боротися. Їм слід віддатися і їх аналізувати. Не треба лякатися їх, не треба намагатися їх позбавитися, не варто намагатися якось розважитися та відволіктися. Ці почуття треба чесно пережити. Тоді вони минуть самі собою, а за ними прийде думка, що саме слід робити далі. За думкою прийдуть важливі події. І вам треба буде приймати самостійне рішення щодо тих подій.

Під час консультації якісь аспекти вашого світогляду можуть змінюватися. Наприклад, ви під іншим кутом можете побачити свої стосунки з батьками, спогади дитинства, любов до батьківщини, релігійні почуття, національні та культурні традиції.

Чи сталися би ці самі зміни з вами, якби ви не працювали з гороскопом із моєю допомогою? Ні, не сталися би. Зміни - це результат розширення свідомості, що відбулося під впливом спілкування зі мною під час консультації. 

Будь ласка, не читайте гороскопа вночі – буде перезбудження нервової системи, бо це інформація екзистенційного характеру, важко буде заснути та нормально відпочити. Краще читати вранці.

"Гороскоп особистості"

«Гороскоп особистості» коштує 120 євро, якщо час народження відомий з точністю до 1 хвилини. І дорожче, якщо час достеменно не відомий і потребує відновлення (ректифікація).

Гороскопі особистості містить такі теми:

 1. "Покращення самопочуття: зовнішня привабливість та погляди на життя" 
 2. "Способи заробітків: власні таланти та здібності, самооцінка, джерело самостійного прибутку" 
 3. "Інтелектуальна робота: навчання, знайомства, спілкування, стосунки з сусідами та родичами" 
 4. "Родинне життя: стосунки з батьками, власна родина, домівка, почуття захищенності та комфорту, питання нерухомості"
 5. "Особиста творчість: хобі, розваги, веселощі, флірт, авантюри, діти" 
 6. "Повсякденна праця: турбота про підтримку здоров'я, спорт, побут, рутина, робота за наймом, служба, колеги по роботі, наймані працівники, робочі інструменти, домашні тварини" 
 7. "Стосунки: особисті стосунки, ділове партнерство, союзи, відкрита ворожнеча, відстоювання справедливості в суді" 
 8. "Глибокі переживання: сексуальне життя, спільне з партнером майно, спадок, накопичення, ризиковані ситуації, загроза життю, подолання кризи, пошуки виходу з маргінальної ситуації, хірургія, реанімація, реставрація, утилізація відходів, питання смерті та народження"
 9. "Розширення можливостей: система вірувань, ідеали, особиста філософія, вища та спеціальна освіта, подорожі, стосунки з іноземцями, туризм, юридичні питання, видавнича справа" 
 10. "Життєва мета: кар'єра, бізнес, соціальне становище, довгострокові серйозні проекти, репутація, гідність" 
 11. "Колективне життя: друзі, однодумці, клубне життя, колективна робота, наукові розробки та новітні технології, прогресивні реформи" 
 12. "Позбавлення саморуйнації: ірраціональні страхи, нереалістичні уявлення, залежності, хронічні захворювання, самотність, ізоляція, еміграція, необхідність щось приховувати, таємні вороги" 

Що входить до гороскопу особистості?

- Ви відповідаєте на 37 моїх запитань.

- Я аналізую ваші відповіді та коментую їх із позиції аспектів вашого гороскопу. Таким чином, всі аспекти гороскопу будуть описані. Ви отримаєте конкретні практичні рекомендації, що і як слід робити, щоб досягти успіху. 

На виконання роботи потрібно 2-3 дні.

Ви можете ставити уточнювальними запитаннями, я відповідатиму на них без будь-якої додаткової оплати.

«Прогноз на рік»

У прогнозі на рік приділяю увагу фазам прогресивного місячно-сонячного циклу та прогресивним планетам. Приділяю увагу мажорним аспектам (кон’юнкція, секстиль, квадратура, опозиція) транзитних вищих планет (Уран, Нептун, Плутон) і Сатурна до ваших світил (Місяць і Сонце) і ваших особистих планет (Меркурій, Венера, Марс). Але враховую і аспекти цих планет до ваших Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна, Плутона, оскільки вони символізують вікові зміни у вашому організмі і соціальному житті. Щодо транзитів Юпітера, то я враховує лише кон’юнкції, квадратури і опозиції до ваших світил і особистих планет. Щодо транзитів Марса, то описую лише транзитне положення у домі протягом року. Про транзити Сонця, Меркурія і Венери до натальної карти не пишу, бо кожного року Сонце в оточенні Венери і Меркурія в один і той самий час по черзі відвідує всі натальні доми. Але якщо вам потрібна інформація про проходження Сонця, Меркурія, Венери і Місяця за рік по вашій натальній карті, а також транзитні аспекти Марса, то за додаткові 20 євро зроблю вам особистий календар, де кольором будуть позначені напружені і розслаблюючі аспекти. Консультація коштує 120 євро. Для тих, хто замовляв "Гороскоп особистості", знижка 5% , бо прогресивний місячно-сонячний цикл вже описаний у попередній консультації. 

Що входить до прогнозу на рік?

 • Лінгвістичний та астрологічний аналіз твору "Мої плани на рік".
 • Загальні тенденції еволюційного розвитку особистості. Огляд кількох попередніх років і кількох наступних років.
 • Актуальні теми поточного року і практичні рекомендації.

На виконання роботи потрібно 3-4 дні.

"Ректифікація"

Якщо час народження не відомий з точністю до 1 хвилини і потребує відновлення. На виконання роботи потрібно 1-3 дні.

 • Час відомий з точністю до 30 хвилин. Коштує 90 євро.
 • Час відомий з точністю від 30 хвилин до 2 годин. Коштує 120 євро.
 • Час відомий на рівні "ранок", "день", "вечір", "ніч". Коштує 150 євро.
 • Час взагалі не відомий. Коштує 180 євро.

"Гороскоп стосунків з конкретною людиною"

Гороскоп стосунків з партнером - гороскопи партнерів накладаються один на одного і розглядаються дугові аспекти між планетами партнерів та аспекти положення у домах гороскопів. Коштує 120 євро.

Що входить до гороскопу стосунків?

Глава 1. Які у мене і у мого партнера споріднені риси характеру?

Глава 2. Як саме мій партнер впливає на моє життя.

 • які сфери мого життя стають для мене важливими у зв'язку з партнерством
 • в який спосіб ми взаємодіємо з партнером у цих сферах

На виконання роботи потрібно 3-4 дні.

Астрологическое консультирование, методика работы


Медведь и полицейский

Джефф Кунс, «Медведь и полицейский».
Выставка в Версале, 2008

Консультация

Я использую программу Almagest v. 8 Millennium 2000 - высокая точность расчетов и все необходимые функции. Не использую шаблонов для описания гороскопа – все тексты авторские.

Моя уникальная методика специально разработана для деловых людей - позволяет экономить время: без лишних разговоров, без перемещения в пространстве. Вы получаете свой гороскоп на почтовый ящик, а при необходимость задать уточняющие вопросы можете в любое удобное время написать мне письмо. За дополнительную оплату вы можете разговаривать со мною в Скайпе, по телефону или встретиться в реальной жизни.

Консультация начинается после того, як вы за нее заплатили.

Что с вами происходит во время чтения гороскопа? Что бы там ни было написано, но оно хотя бы чуть-чуть отличается от того, что вы сами о себе думаете. У вас есть какое-то представление о себе. А гороскоп - это то, что это представление как-то меняет. Даже если вы не думаете над прочитанным, оно все равно загрузилось в вашу подсознание и воздействует на вас. И через какое-то время вы замечаете, что начинают происходить какие-то необычные для вас события. Это значит, что границы вашего представления о мире и о себе расширились, и вы стали видеть важные для себя вещи, которые раньше просто не попадали в зону вашего внимания. Перед вами открываются новые возможности, о которых раньше вы даже не представляли.

Во время консультации вы можете переживать различные ощущения. Они могут быть приятными или нет. Например, это может быть радость, вдохновение, удивление, оптимизм. Или, наоборот, чувство жалости, вины, отчаяния, печали. Это естественная реакция психики на информацию экзистенциального характера. Не стоит пугаться, не стоит пытаться избавиться от этих ощущений, не старайтесь как-то развлечься ы отвлечься. Эти чувства нужно честно пережить. Тогда они успокоятся сами собою, а за ними придет понимание, что именно делать дальше. За пониманием придут новые важные события. И вам нужно будет принимать самостоятельное решение по поводу этих событий.

Во время консультации какие-то аспекты вашего мировоззрения могут измениться. Например, вы под другим углом можете увидеть свои отношения с родителями, воспоминания детства, любовь к родине, религиозные чувства, национальные и культурные традиции.

Пожалуйста, не читайте гороскоп ночью – будет перевозбуждение нервной системы, поскольку это информация экзистенциального характера, трудно будет заснуть и нормально отдохнуть. Лучше читать утром.

"Гороскоп личности"

«Гороскоп личности» стоит 180 евро, если время рождения известно с точностью до минуты, и дороже, если не известно и нужно уточнять.

Что входит в гороскоп личности?

- Вы отвесаете на 37 моих вопросов.

- Я анализирую ваши ответы и комментирую их с позиции аспектов вашего гороскопа. Таким образом, все аспекты гороскопа будут описаны. Вы получите конкретные практические рекомендации, что и как следует делать, чтобы достичь успеха. 

Вы можете задавать уточняющие вопросы, я буду отвечать на них без какой-либо дополнительной оплаты.

На выполнение работы нужно 2-3 дня.

«Прогноз на год»

Личный год – это 12 месяцев от одного дня рождения до следующего - прогнозирую методом соляра. Я уделяю внимание фазам прогрессивного солнечно-лунного цикла и прогрессивным планетам. Уделяю внимание мажорным аспектам (конъюнкция, секстиль, квадратура, оппозиция) транзитных высших планет (Уран, Нептун, Плутон) и Сатурна к вашим светилам (Луна и Солнце) и вашим личным планетам (Меркурий, Венера, Марс). Но учитываю и аспекты этих планет к вашим Юпитеру, Сатурну, Урану, Нептуну, Плутону, поскольку они символизируют возрастные изменения вашего. В транзитах Юпитера учитываю конъюнкции, квадратуры и оппозиции к вашим светилам и личным планетам. Транзиты Марса - лишь транзитное положение в домах. Про транзиты Солнца, Меркурия и Венеры к натальной карте не пишу, поскольку каждый год Солнце в сопровождении Венеры и Меркурия в одно и то же время по очереди проходит все дома. Но если вам нужна информация о прохождении Солнца, Меркурия, Венеры и Луны за год по вашей натальной карте, а также транзитные аспекты Марса, то за дополнительные 20 евро сделаю вам личный календарь, где цветом будут обозначены напряженные и расслабляющие аспекты. Консультация стоит 180 евро. Для тих, кто покупал "Гороскоп личности", скидка 5% (171 евро), поскольку прогрессивный солнечно-лунный цикл уже описан в предыдущей консультации. 

Що входит в прогноз на год?

 • Лингвистичнеский и астрологический анализ сочинения "Мои планы на год".
 • Общие тенденции эволюционного развития личности. Обзор нескольких прежних лет и нескольких предстоящих лет.
 • Актуальные темы текущего года и практические рекомендации.

На выполнение работы понадобится 3-4 дня.

"Ректификация"

Если время рождения не известно с точностью до 1 минуты, то его нужно восстанавливать (ректификация).

 • Время известно с точностью от 30 минут до 2 часов. Стоит 150 евро.
 • Время известно на уровне "утро", "день", "вечер", "ночь". Стоит 180 евро.
 • Время вообще не известно. Стоит 210 евро.

На выполнение работы нужно от одного до трех дней.

"Гороскоп отношений с конкретным человеком"

Гороскоп совместимости с партнером - гороскопы партнеров накладываются друг на друга рассматриваются дуговые аспекты между планетами партнеров и аспекты положения в домах гороскопов. Стоит 150 евро.

Что входит в гороскоп отношений?

Глава 1. Какие у нас с партнером общие черты характера?

Глава 2. Как именно мой партнер влияет на мою жизнь?

 • Какие сферы мой жизни становятся важными для меня в связи с партнерством
 • Каким способом мы взаимодействуем с партнером в этих сферах

На выполнение работы нужно 3-4 дня.