Час розпочати справу

Карлів Міст

Карлів Міст у Празі. Фундамент мосту заклав чеський король Карл IV (Karel IV) (1346 - 1378) 9 липня 1357 року, о 05:31 ранку, як порадили астрологи.

Чи варто обирати за допомогою астрології час для того, щоб розпочати важливу справу? Чи, навпаки, варто довіритися плину подій та власній інтуїції? Наприклад, одружитися, придбати цінну річ, розпочати бізнес, вселитися в інше житло - як краще: в ретельно обраний час чи, навпаки, навмання? Це кожен для себе вирішує сам. Але варто знати, що завжди є можливість за допомогою елективної астрології дізнатися, як саме розвиватиметься та чи інша справа, якщо її розпочато в той чи інший час. Якщо у мене є можливість обрати момент для важливого починання, то я, вірогідно, цією можливістю скористаюся. Наприклад, викладу до Інтернету свій сайт у найбільш сприятливу для подальшої роботи мить. Але можливість вільно обирати час для починання є не завжди. Що ж тоді робити? Проаналізувати гороскоп початку справи заднім числом. Наприклад, ви зареєстрували свій шлюб, не обираючи моменту реєстрації. За допомогою елективного гороскопу можна дізнатися, як зробити шлюб міцним і конструктивним. Так само можна проаналізувати, наприклад, момент Інаугурації Президента. Момент підписання важливого договору. Момент купівлі абонементу до нового спортклубу. Тощо.

Коли варто обирати час для починання?

Коли ви компетентні у справі, яку зібралися розпочати. Коли ви вже все ретельно підготували і залишилося лише випустити новий проект у життя. Наприклад, відправити рукопис видавцю.

Коли момент для починання важливої справи обраний правильно, то потік подій сам несе до обраного моменту. Я завжди намагаюся слідувати за подіями, а не вламуватися у потік подій власною волею у грубіянський спосіб, не ламати потік подій. Тоді все складається природним чином: світ ніби розвертається до тебе своїм дружнім боком і підтримує тебе у справах. Умова успіху починання - це не лише вдалий момент. Головне, щоб намір відповідаєв життєвій позиції та був етичним. Бо навіть найсприятливіший момент, ретельно обраний за всіма правилами елективної астрології, не застереже від жахливого провалу справи, якщо ви взялися за справу, до якої не маєте хисту та ресурсів. Наприклад, якщо взяти шлюб у найсприятливіший момент із людиною, чия етика суперечить вашим уявам про справедливість та красу, життя у шлюбі буде жахливим, і врешті-решт, шлюб завершиться скандальним розривом із втратою майна. Коли готуєтеся розпочати важливу справу, будьте чесними з самими собою. Бо вибір вдалого моменту для починання - це завжди останній крок на шляху до успіху. А на цьому шляху не вдається стрибати через сходинки: вискочки та вискакулі на верхівці не утримуються надовго. 

Обмеження

Не існує ідеального часу. Завжди буде якийсь аспект труднощів та перешкод. Але можна пом'якшити вплив несприятливих чинників, зменшити ризик.

Приклади елективних карт

Элективная астрология — выбираем время для начинаний

Карлов Мост

Карлов Мост в Праге. Его фундамент был заложен чешским королем Карлом IV (Karel IV) (1346 - 1378) 9 июля 1357 года, причем первый камень лег в основание в 05:31 утра, по советам астрологов.

Существует множество причин, чтобы выбрать время для начинания с помощью астрологии. Просто нужно быть уверенным, что это начинание действительно значимая вещь в вашей жизни. Не имеет смысла искать время для события, которое мы не сможем воплотить. Выбираем время, чтобы вступить в брак, переехать, купить дом, заняться новой работой, начать новый бизнес, подать заявление в суд, составить завещание или для любого важного дела, на которое вы решились. Главное, чтобы предприятие было честно задумано, имело разумный проект и наше стремление его осуществить на деле.

Когда выбирать?

Когда мы серьезно подготовились к началу нового и нам нужно только определиться с конкретным моментом, когда сделать первый шаг.

Результат

У нас есть достоверная информация о том, когда лучше всего для успеха дела начать осуществление и когда ждать перемен в этом деле.
Мы знаем больше о возможных препятствиях и трудностях в деле и у нас есть знание, как с этим справиться.

Как это происходит

Во-первых, эта услуга предоставляется только тем клиентам, которые заказывали у меня консультацию "Гороскоп личности". Далее четко формулируем название дела, которое собираемся начать. Например, «строительство дома». Указываем цель, которую хотим достичь. В нашем примере – «Чтобы дом простоял века», например. Ищем в личной карте указание на реализацию этого дела. Смотрим транзиты, дирекции, прогрессии, соляр. Смотрим в мунданной карте положение планет, указывающих на реализацию данных личного гороскопа.

Ограничения

Не существует идеального времени. Совершенную карту невозможно рассчитать для любого выбора… брака, нового дела или чего-либо вообще! Но можно избежать большинства катастрофических угроз, смягчить действие негативных факторов, приспособиться к трудным условиям.

Примеры элективный карт