Чому варто знати свій гороскоп?


Астрономічний годинник

Астрономічний годинник

Consuetude est altera natura. Батько любить повторювати цю істину: "Звичка - друга натура". Батько - лікар, хірург. І коли дає пораду хворому, перше, що каже: "Щоб вилікуватися, ви маєте змінити власні звички".

Виявляється, у людини є дві природи: та, що дана від народження, і та, що склалася під впливом звичок. Про власні звички ми зазвичай маємо добру уяву. А от про першу свою природу можемо лише здогадуватися. Але особистий гороскоп може розповісти нам про неї у повній мірі. Там є подробиці про наші можливості та обмеження: про таланти та здібності; про брак важливих якостей, які варто розвивати; про нагальні потреби і творчий потенціал. Друга натура (звички) можуть або допомагати нам розкривати власну особистість, або заважати цьому. Треба знати свій гороскоп, щоб оцінити, які звички варто залишити, а яких краще позбутися - замінити на інші. За великим рахунком, звички поділяються на дві групи: ті, що додають нам життєвої сили, та ті, що її забирають. Особистий гороскоп і розповідає про те, що саме та яким чином слід робити, щоб було здоров'я, цікаве заняття, добробут і радість життя. А ще він відповідає на запитання, коли у житті відбуватимуться важливі зміни та як можна до них вдало підготуватися.

"Гороскоп особистості"

«Гороскоп особистості» коштує 230 євро, якщо час народження відомий з точністю до 1 хвилини. І дорожче, якщо час достеменно не відомий і потребує відновлення (ректифікація).

Гороскопі особистості містить такі теми:

 1. Корекція життєвої позиції: погляди на життя, самооцінка, власні інтереси.
 2. Корекція системи цінностей: використання власних талантів та здібностей, джерело прибутку, самостійні заробітки. 
 3. Корекція ментальних настанов: навчання, знайомства, спілкування, стосунки з сусідами та родичами, інтелектуальні заняття. 
 4. Корекція фундаментальних життєвих позицій: стосунки з батьками, власна родина, домівка, почуття захищеності та комфорту, питання нерухомості, батьківські патерни в поведінці, ставлення до національної культури та традицій, ставлення до історії свого народу. 
 5. Корекція творчої самореалізації: хобі, розваги, веселощі, флірт, авантюри, діти, радість життя.  
 6. Корекція способу життя: турбота про підтримку здоров'я, дієте, спорт, побут, рутина, робота за наймом, служба, тонка точна інтелектуальна праця, колеги по роботі, наймані працівники, робочі інструменти, домашні тварини. 
 7. Корекція уявлень про стосунки: особисті стосунки, шлюб, ділове партнерство, союзи, відкрита ворожнеча, відстоювання справедливості в суді. 
 8. Корекція ставлення до кризових ситуацій та інтенсивних переживань: сексуальне життя, спільне з партнером майно, спадок, накопичення, ризиковані ситуації, загроза життю, подолання кризи, пошуки виходу з маргінальної ситуації, хірургія, реанімація, реставрація, утилізація відходів, питання смерті та народження.
 9. Корекція ідеальних уявлень: система вірувань, ідеали, особиста філософія, вища та спеціальна освіта, подорожі, стосунки з іноземцями, туризм, юридичні питання, видавнича справа. 
 10. Корекція життєвих цілей: кар'єра, бізнес, соціальне становище, довгострокові серйозні проекти, репутація, гідність. 
 11. Корекція ставлення до колективного життя: друзі, однодумці, клубне життя, колективна робота, альтруїзм, наукові розробки та новітні технології, прогресивні реформи. 
 12. Корекція ставлення до саморуйнації: ірраціональні страхи, нереалістичні уявлення, залежності, хронічні захворювання, самотність, благодійність, самопожертва, ізоляція, еміграція, необхідність щось приховувати, таємні вороги. 

Що входить до гороскопу особистості?

- Ви відповідаєте на 37 моїх запитань.

- Протягом тижня я аналізую ваші відповіді та коментую їх із позиції аспектів вашого гороскопу. Я відправляю вам аналіз ваших відповідей, і ми можемо його обговорювати, якщо у вас є така потреба.  Потім якийсь час ви перебуваєте у стані "перетравлювання" вражень від роботи із вашою системою цінностей. Це може юути кілька тижнів, а може бути пару місяців. Термін "перетравлювання" я визначаю за транзитами - обираю такі, що відповідають вашим інтересам. У відповідний момент я надсилаю вам першу частину гороскопу. Ви її прочитаєте, коли вам буде зручно. І якщо будуть уточнювальні запитання або потреба поділитися враженнями, ви мені напишете. Якщо ні, то напишете, що готові продовжувати. І я надішлю наступну частину. І так ми пройдемо весь гороскоп до кінця. Таким чином, всі аспекти гороскопу будуть описані. Ви отримаєте конкретні практичні рекомендації, що і як слід чинити, щоб досягти успіху.

Ми працюємо над вашим гороскопом разом: ви і я. Загалом гороскоп особистості містить 45- 50 сторінок, 20-30 сторінок містить прогноз на рік. Я можу писати 20-30 сторінок на день. Питання лише в тому, скільки сторінок на день ви здатні прочитати і осмислити.  Наприклад, сьогодні ви заплатили – протягом години отримали свій особистий файл із 37 запитаннями, на які ви маєте відповісти. Протягом 3-4 наступних днів я проаналізую ваші відповіді і надішлю вам коментарі.  Коли ви будете готові сприймати наступну частину інформації, ви мені напишете – я надсилаю наступну частину зазвичай протягом 1-2 днів. І так до кінця. Темп роботи залежить від вашої здатності читати і «перетравлювати» враження. Є клієнти, що працюють над гороскопом протягом 7-10 днів. А є такі, яким потрібно робити перерву між частинами гороскопу 2-3 місяці. А є такі, що роблять перерву 8-10 місяців. Темп роботи визначає клієнт, а не я. 

Моментом початку співпраці я вважаю той момент, коли я надсилаю вам ваш особистий файл після того, як ви сплатили гонорар. Я обираю момент для надсилання файлу, бо я несу відповідальність за результат моєї роботи – не можу довірити клієнту вибір моменту для початку співпраці, бо якби клієнт був компетентним в астрології, то міг би самотужки дати собі раду . Тож абсолютно не має значення, коли ви заплатите за консультацію. Бо доки ви не отримали свого особистого файлу ви ще можете попросити мене повернути перераховані вами кошти – і я поверну. Після того як я вислала вам ваш особистий файл ви вже того не можете. 

Додаткова інформація: варто враховувати, що астрологічне консультування - це мистецтво, терміни виконання роботи умовні. Неможливо передбачити, як організм консультанта відреагує на враження від роботи із вашим гороскопом, які події супроводжуватимуть процес описання гороскопу.

Ви можете ставити уточнювальні запитання, я відповідатиму на них без будь-якої додаткової оплати. Але ставте, будь ласка, запитання суто по тексту, який я вам надіслала. Якщо ви хочете обговорювати загальні питання теоретичної астрології, то це за межами консультації "Гороскоп особистості". То можна за додаткову плату у спілкуванні в Скайпі або телефоном - 20 євро за годину. Безкоштовно ви можете ставити запитання суто за написаними мною у вашому особистому файлі текстами.

 Абрахам Г. Маслоу «Никому не удается сделать разумный жизненный выбор, если он не осмеливается каждую минуту своей жизни прислушиваться к себе, к собственному "Я"».
Абрахам Г. Маслоу. The Farther Reaches of Human Nature. 1971.

Гороскоп личности


Инструменты для составления гороскопа: астролябия, перо, бумага...

Инструменты для составления гороскопа

В современном мире (Астрологический энциклопедический словарь А.Ю. Саплина) слово гороскоп употребляется в пяти значениях.

 1. Изначально, как в греческой астрологии: восходящая на востоке звезда, и позднее – астролог или жрец, следивший за восходами звезд, то есть, «наблюдатель часа».
 2. Гороскоп – это схематическое изображение вида небесной сферы в определенный момент времени в определенном месте, сделанное по специальным правилам. В современной астрологии чаще называется «карта неба».
 3. Гороскоп – это карта неба и соответствующее ее толкование с точки зрения той или иной астрологической школы.
 4. Гороскоп – это первый небесный дом, «дом жизни». В индивидуальной астрологии ему соответствуют такие понятия, как личные интересы, взгляды на жизнь, фильтр восприятия себя и мира, внешность, манеры поведения, свойственные от рождения, телосложение. В мировой астрологии – нация до того, как возникло государство, национальные черты народа, архетипический сюжет страны.
 5. У некоторых авторов гороскоп - синоним Асцендента.

Судьба человека предопределена (карма) в той степени, в какой предопределено из желудя вырасти дубу, а не березе или сосне. Желудь может упасть в неудачное место и погибнуть. Его может склевать ворона или перенести далеко от родины. Он может прорасти в открытом солнечном месте на богатой плодородной земле и превратиться в роскошное могучее дерево, которое мирно простоит сотни лет. А может - на краю каменистого утеса, открытого всем ветрам, и ствол его будет покручен, ветви изломаны, а корни изо всех сил будут цепляться за жизнь. Как по-разному раскрываются свойства дуба в разных житейский условиях! Но куда бы ни упал желудь, он всегда остается потенциальным дубом.

В рамках предопределенности (кармы) у человека есть свобода осознанного выбора. Так, карма заключается в том, что человек рождается с каким-то конкретным набором определенных свойств характера и тела. Какие-то таланты и способности у него есть, а каких-то нет. А свобода выбора человека состоит в том, что он может использовать или не использовать набор своих талантов и способностей, развивать недостающие качества или не развивать.

Таким образом, в Отчете-описании вашего гороскопа личности речь будет идти исключительно об архетипах, которые действуют в вашей жизни. Поэтому не нужно искать в нем полного сходства с теми представлениями, которые есть у вас о себе самом. Какие-то утверждения в Отчете вас порадуют, какие-то вызовут протест, какие-то останутся непонятными и неинтересными. Но в любом случае эта информация расширит ваши представления о мире и о себе. И в этом расширенном пространстве вы сможете увидеть новые варианты выбора, которых не видите сейчас.

Не стоит также рассчитывать получить конкретное предсказание типа "такого-то числа в таком-то часу на такой-то улице у такого-то человека вы купите лотерейный билет с таким-то номером и выиграете такую-то сумму денег". В предсказательной части будет идти речь об архетипических сюжетах, с которыми Вам предстоит иметь дело в тот или иной отрезок времени, и только. Например, «В такой-то промежуток времени происходят события в сфере работы по найму, рутины, здоровья, в сфере брака, партнерства и в сфере накоплений, общих с партнером финансов, секса. Эти события заставляют вас проявлять активность в сфере, представляющей хобби, развлечения, игры, любовные приключения, личное творчество, детей. Вам так весело, что не особенно заботят материальные проблемы. Вы переживаете творческий подъем, счастливо складываются обстоятельства для любовных игр и приключений, для взаимодействия с детьми и творческими личностями. Может подвернуться работа в сфере развлечений. Повышенный выброс творческой энергии может найти применение в карьере. Но не стоит рассчитывать, что все это случится само по себе, без сознательных намерений и активной целенаправленности. В результате вашей активности происходят изменения в сфере семьи, дома, места жительства, родителей, Родины, недвижимости. А также в сфере брака, партнерства, сотрудничества, общественных связей. Качество этих изменений зависит от широты вашего сознания, образованности, умения осваивать непонятные вещи, а также от умения принимать самостоятельные решения, руководить, быть в центре внимания, великодушно царить и блистать».

Когда анализировать?

 • Плохо представляется, что делать дальше и в каком направлении двигаться. Испытываю неопределенную тревогу. Не могу толком расслабиться и отдохнуть. Часто раздражаюсь на себя или окружающих. То, что со мной происходит, кажется мне несправедливым.
 • У меня есть проблема, которой больше года. И она не решается, хотя я делаю все, чтобы ее решить.
 • Я собираюсь круто изменить свою жизнь. Но не уверен, что из этого что-то получится.
 • У меня есть заболевание (не врожденное), которое обостряется, несмотря на усилия врачей и специалистов. Мне кажется, что болезнь как-то связана с тем, что я чего-то не понимаю о себе, делаю в жизни что-то не то, не так или не вовремя.
Венецианские карнавальные маски - мистерия гороскопа

Мистерия гороскопа: маски-субличности.

Результат

 • Прояснение в голове. Видение, что делать дальше. Облегчение. Восстановление спокойствия, улучшение самочувствия. Появляются новые возможности. Расширяется круг знакомств.
 • Я понимаю суть своей проблемы. Она распадается на задачи. И я знаю, как их решить. У меня прибавляются силы. Мне интересно этим заниматься. У меня все получается!
 • Хроническая болезнь выказывает признаки выздоровления. Общее улучшение здоровья.

Ограничения

 • Нужно знать точное время своего рождения (с точностью до минуты).
 • Гороскоп третьего лица не рассматривается ни при каких условиях. Выдать себя за третье лицо нереально - по карте рождения  видно, своя это карта или чужая.
 • Карта детей до 12 лет анализируется в присутствии одного или обоих родителей. Карта несовершеннолетних анализируется с согласия родителей в их присутствии или без присутствия по согласованию.