Коли клікнути на зображення знака в зодіакальному колі, випаде віконце з управителем, планетою у вигнанні, кульмінатором та декадентом знака.

Пояснення до схеми знаходяться в статтях разділу "Довідник астролога".

Як користуватися Довідником стосовно цієї схеми? Будь-яке слово чи словосполучення, що ви бачите на схемі, мають пояснення в статтях Довідника. Наприклад, словосполучення "стихія вогонь".

Як знайти в Довіднику пояснення? У правому верхньому куту сторінки є поле "Гугл. Пошук по сайту". Вставте в це поле запит для пошуку і натисніть на клавіатурі "Enter" - відкриється вікно "Результати пошуку". В кожній статті рузультатів є або пояснення слова/словосполучення запиту, або приклад, що демонструє прояв його суті.

Если кликнуть на изображение знака в зодиакальном круге, выпадет окошко с управителем, заточителем, кульминатором и декадентом знака.

Пояснение к таблице находится в статьях раздела "Справочник астролога".

Как пользоваться Справочником применительно к данной таблице? Любое слово и словосочетание, которые вы видите в таблице, имеет пояснение в статьях Справочника. Например, словосочетание "стихия огонь".

Как найти в Справочнике пояснение? В правом верхнем углу страницы со "шпаргалкой" есть поле "Гугл. Поиск по сайту". Вставьте в это поле искомое слово или словосочетание и нажмите на своей клавиатуре клавишу "Ввод" - выпадет окно "Результаты поиска". В каждой из статей рузультатов есть либо пояснение к искомому слову/словосочетанию, либо пример, демонстрирующий проявление сути искомого слова/словосочетания.